Młoda Elana zawiesza działalność 13 września 2021

Wielu z Was pewnie zauważyło brak flagi „Młodej Elany” podczas najważniejszego meczu sezonu z bydgoskim Zawiszą. Jak poinformował nas jeden z liderów grupy, Młoda Elana tymczasowo zawiesza swoją działalność, co jest równoznaczne z brakiem wywieszania fan z szyldem ME na meczach Elany. Jest to wewnętrzny temat kibiców z Torunia.

Elana Toruń – Zawisza Bydgoszcz 12.09.2021

 

Stanowisko kibiców Elany Toruń:

Szanowni Kibole,
Niniejszym potwierdzamy pewne informacje, które pojawiły się na niektórych portalach kibicowskich iż ekipa „Młoda Elana” faktycznie tymczasowo zawiesiła działalność. Takowa decyzja została podjęta wewnątrz grupy już jakiś czas temu. O powodach takiej a nie innej decyzji zostali poinformowani wszyscy członkowie tejże ekipy, przedstawiciele naszych zgód i układów jaki i Ci najbardziej aktywni fanatycy Elany Toruń. W skrócie – Kto ma wiedzieć ten wie!
Nie przypisujcie do tej informacji żadnych niestworzonych ideologii czy wymyślonych historii. Powyższa decyzja nie oznacza upadku ruchu kibicowskiego na Elanie ani końca żadnej z naszych zgód czy układów. Osobom niezorientowanym w temacie radzimy nie siać fermentu i nie zabierać głosu w sprawie!
Tyle w temacie! TYLKO ELANA! 


 

Z tego miejsca warto przypomnieć wywiad, który został przeprowadzony z liderem Młodej Elany na łamach naszego portalu w 2018 roku. Cały tekst dostępny jest TUTAJ.