Motor Lublin – Polonia Przemyśl 25.05.2016

Od kilku tygodni wyczekiwane spotkanie Motor Lublin – Polonia Przemyśl przyniosło bardzo dobre skutki dla dwóch ekip. Motorowcy mobilizowali się rozklejając setki plakatów na wszystkich osiedlach, a także w fan clubach. Dodatkowo nagranych zostało kilka zapowiedzi meczowych. Lublinianie zaprezentowali szytą sektorówkę, po opuszczeniu której odpalili race stroboskopowe i stroboskopy. Całość uzupełniły flagi na kijach.

Warto dodać, że na meczu obecnych było 5786 widzów co jest niesamowitą liczbą biorąc pod uwagę klasę rozgrywkową.

 

Po stronie Motoru gościnnie 70 kibiców Jagi, oto relacja jednego z nich:
Wczoraj gościnnie 70 osób z Jagiellonii było na meczu Motor Lublin – Polonia Przemyśl. Mecz w czwartej klasie rozgrywkowej zgromadził prawie 6 tysięcy ludzi na stadionie. Przed meczem kilkuset kiboli czekało pod stadionem na przyjeżdżających gości (większość w kominiarkach), jednak wielkie oddziały mundurowych nie dopuściły do konfrontacji. Gospodarze przez całe spotkanie prowadzili bardzo dobry doping, zaprezentowali oprawę z racowiskiem. Pozytywem było włączanie się całego stadionu w doping, bez jakiejś większej mobilizacji ich do tego.
Gości przyjechało około 900 osób, w tym ponad 300 Wisły, 200 Stalówki oraz Łada Biłgoraj. Przez całe spotkanie padało mnóstwo bluzg z obu stron. Co chwile na boisku lądowały petardy hukowe i kilka rac. Zajebisty klimat kibicowski przed meczem, podczas meczu i po spotkaniu.

 

Relacja Kibiców Polonii:
Nas na tym wyjeździe 950 osób w tym Wisła Kraków 330 , Stalówka 200 , Łada Biłgoraj 140 (wielkie dzięki za konkretne wsparcie !).

Dużo wcześniej konkretna mobilizacja na mieście, sporo transparentów ,plakatów co dało bardzo dobry efekt jak na środek tygodnia. Z Przemyśla wyruszamy 5 autokarami + auta w bardzo dużej obstawie , na trasie niedaleko Lublina łapiemy się z Ładą która podróżowała 2 autokarami + auta i w takim składzie docieramy pod stadion. Na stadionie bardzo sprawne wejście i zasiadamy w sektorze gości, od 1 minuty zaczynamy konkretny doping w asyście bębna który trwa nawet po zakończonym meczu, około 20 minuty meczu dojeżdża do nas Stalówka a następnie Wisła . Na „płocie” wywieszamy ogólnie 9 flag: „Przemyskie Bractwo”, „Polonia Przemyśl”,”Osiedle Kmiecie”, „FC Żurawica”, „FC Fredropol”, „Witold Pilecki”, „Wisła Sharks” i 2 flagi Łady Biłgoraj. W czasie 2 połowy prezentujemy oprawę: sektorówkę z namalowanym elementem z looney tunes w barwach Motoru i 3 duchy stojące obok niego w barwach naszych,Wisły i Stalówki z dopiskiem na płocie „Nie udawaj łowcy jeśli jesteś ofiarą”, to wszystko w asyście pirotechniki. Piłkarze niestety przegrywają i walka o utrzymanie rozegra się w 2 ostatnich meczach. Na tym meczu oficjalnie przybijamy układ z Ładą Biłgoraj.

 

Motor Lublin:

[art5]

 

Polonia Przemyśl:

 

Poniżej fotki ekip w drodze do Lublina:

 

Polonia Przemyśl:

 

Stal Stalowa Wola:

 

Wisła Kraków (WSH):

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments