Mecz Ruch – Śląsk bez kibiców gości

Zaplanowany na 28 października mecz pomiędzy Ruchem Chorzów i Śląskiem Wrocław odbędzie się bez kibiców przyjezdnych. Spotkanie to będzie pierwszym meczem, który drużyna z Chorzowa rozegra na Stadionie Śląskim. Powód? W piśmie przedstawiciele Ruchu piszą o prowadzonych „pracach adaptacyjnych” trwających na stadionie.

 

Stowarzyszenie Wielki Śląsk:

Wyjazdu do Chorzowa nie będzie!

Wiele osób szykowało się na wyjazdowy mecz Śląska z Ruchem. Spotkanie miało odbyć się na stadionie Śląskim. Niektórzy nawet już rozpoczęli mobilizacje, a my starania o dwa pociągi specjalne. Niestety nie dane nam będzie uczestniczyć w tym meczu.

Wczoraj przyszło do klubu pismo, w którym oficjalnie Chorzowianie poinformowali nas, że nie zostaniemy wpuszczeni na to spotkanie. W piśmie przedstawiciele Ruchu piszą o prowadzonych „pracach adaptacyjnych” trwających na stadionie. Za tymi słowami kryją się nowe ogrodzenia, których zażyczyła sobie policja.

Stadion w Chorzowie od wielu miesięcy był przygotowywany do rozgrywek Ekstraklasy. Ruch swój pierwszy mecz w sezonie na Śląskim rozegra dopiero w 13 kolejce. Teraz rozpoczyna się sprzedaż biletów i nagle okazuje się, że nie ma wygrodzeń oddzielających sektor gości od reszty trybun. To jest kpina z kibiców i popsucie piłkarskiego święta.

Piłka nożna dla kibiców!

guest

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Artur,,
Artur,,
4 miesięcy temu

A kibice,, psycho,, Co na to bo cisza.

DZ22
DZ22
4 miesięcy temu

Ilu fanów Śląska zaproszą „niebiescy” na swoje sektory?

Artur
Artur
4 miesięcy temu

Powiedzmy sobie szczerze że to Stadion Śląski odpowiada za to a nie klub

Niebieskie Katowice
Niebieskie Katowice
4 miesięcy temu

To jest chore. Nowoczesny stadion i policja kapnela się po tylu latach na 3 tygodnie przed inauguracja z w za niskie płoty a prezydent Chorzowa Kotala się z tym zgodzil . Zarzad Ruchu akurat jest bez winy. Oczywiście trzeba wpuścić WKS na nasze sektory. Oni nas zawsze wpuszczali na zakazie a przecież na nich zakaz nie ciąży tak że pały nie mogą się o nic doczepić.

Ham
Ham
4 miesięcy temu

Wstyd i hańba.Po ..uj grać na SŚ.Piłka nożna dla kibiców.
Jak Ruch ma wyjazd to wszyscy ich wpuszczają.
Wpuśćcie także i wy WKS.

Perun44
Perun44
4 miesięcy temu

Do kibiców Ruchu, zjednoczcie się z kibicami Śląska na te mecz i zróbcie wszystko by byli na meczu.

Tak
Tak
4 miesięcy temu

Boją sie

Artykuł dotyczy ekip