Mecz Jagiellonia – Legia ponownie bez Legionistów

Jak informują Legioniści.com: 900 kibiców Legii, którzy w niedzielę pojechali pociągiem specjalnym do Białegostoku, kolejny raz nie zostało wpuszczonych na obiekt Jagiellonii. Przedstawiciele białostockiego klubu zdecydowali, że kibice mogą wejść, ale nie mogą wejść z własnymi legijnymi flagami! Przedstawiciele Legii Warszawa od kilku godzin próbowali pomóc fanom mistrza Polski, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów.

Wiceprezes Jagiellonii poinformowała na Twitterze, że „Kibice drużyny gości sa już na stadionie, pomimo możliwości wejścia na sektor, pozostają nadal na parkingu.” Na co Jarosław Jankowski z zarządu Legii odpisał: „Pani Agnieszko proponuje odebrać telefon od przedstawicieli Legii i uzgodnić zasady wejścia kibiców ze swoimi flagami a nie pisac takie tweety.

Nieznani Sprawcy:
W obecności członków zarządu Legii prezes Jagiellonii Cezary Kulesza wyraził zgodę na nasze wejście na stadion z flagami. Decyzje tą przekazał do „realizacji” Agnieszce Syczewskiej z zarządu Jagiellonii. Pani Agnieszka konsekwentnie odmawia nam możliwości wejścia z flagami Legii, stoimy w 900 osób od 2 godz pod stadionem i zanosi się, że po raz kolejny meczu z sektora gości nie obejrzymy.

Kibice Legii już opuścili przystadionowy parking.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments