LIVE: Na Stadionach 23-27.02.2023

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


LIGA KONFERENCJI EUROPY:

Lech Poznań – Bodø/Glimt 23.02.2023


EKSTRAKLASA:


Legia Warszawa – Widzew Łódź 24.02.2023

 

Legia Warszawa:

 

Widzew Łódź:

 

Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa 24.02.2023

 

Piast Gliwice – Cracovia 25.02.2023

 

Lechia Gdańsk – Radomiak Radom 25.02.2023

 

Stal Mielec – Górnik Zabrze 26.02.2023

Relacja Górnika Zabrze:

360 osób w tym Wisłoka Dębica 56 i GieKSa 5! Dziękujemy Wisłoce za prowiant w drodze powrotnej!

 

Wisła Płock – Pogoń Szczecin 26.02.2023

Relacja Pogoni Szczecin:

Mimo braku sektora gości, 200 kibiców Pogoni Szczecin skorzystało z uprzejmości fanów Wisły Płock i dopingowało Portowców w drodze po bardzo ważne trzy punkty. Mamy dla Was materiał z fragmentem dopingu z tego spotkania.

 

Śląsk Wrocław – Lech Poznań 26.02.2023

Relacja Śląska Wrocław:

Za nami atrakcyjny jak na naszą rodzimą Ekstraklasę mecz. Były emocje i walka na boisku, a na trybunach duża liczba gości i gorąca atmosfera. Piłkarze Śląska pokazali, że jednak potrafią grać w piłkę i po raz trzeci w tym sezonie pokonali aktualnych mistrzów Polski! Na trybunach trwał równolegle kibicowski pojedynek.

Goście pokazali się z bardzo dobrej strony. Zapełnili w dużej części sektor gości i dobrze się oflagowali. Do tego odpalili też pirotechnikę i nieźle dopingowali. Jednak tego dnia nasz doping był bardziej konkretny. Na pewno przyczyniły się do tego wydarzenia na boisku. Po meczu dziękujemy zawodnikom za walkę i w dobrych humorach wracamy do domów.

Widzów: 13.922 w tym 2050 kibiców gości.

 

Zagłębie Lubin – Miedź Legnica 27.02.2023


I LIGA:

Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna 24.02.2023

 

Relacja Górnika Łęczna:

W dniu wczorajszym jesteśmy obecni na wyjeździe w Rzeszowie w 78 osób w tym 1 fan Chełmianki (Dzięki!), oraz 1 zakazowicz pod stadionem!

 

Wisła Kraków – Odra Opole 24.02.2023

 

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 25.02.2023

 

Relacja Beskidu Andrychów:

W sobotę wspieraliśmy Zagłębie Sosnowiec na meczu otwarcia nowego stadionu z GKS Katowice. Komplet widzów, dobry doping, oprawa z pirotechniką i wygrana z lokalnym wrogiem to coś, czego życzymy braciom jak najczęściej. Nasza liczba to 42 osoby. Beskid&Zagłębie!

 

Ruch Chorzów – Stal Rzeszów 26.02.2023

 

Relacja Stali Rzeszów:

Na drugi wyjazd w tym roku ruszamy do Gliwic, gdzie tymczasowo Ruch rozgrywa swoje spotkania domowe. Nasza liczba to 353, w tym Karpaty 50, Łada 5, Polonia 3 – dzięki!

 

ŁKS Łódź – Chrobry Głogów 25.02.2023

 

Relacja Chrobrego Głogów:

Drugi tegoroczny wyjazd wypadł nam na ŁKS, gdzie jeszcze nie mieliśmy okazji gościć. Dwa tygodnie po wyprawie do Gliwic ponownie ruszyliśmy w Polskę, by wspierać pomarańczowo-czarnych. Możliwość spędzenia kilkunastu godzin w gronie znajomych twarzy ze stadionu, wypicia piwka przy rozmowie na rozmaite tematy i wreszcie zaśpiewania „Jeździmy wszędzie tam…” będąc już w sektorze gości – tego wszystkiego brakowało przez ostatnie miesiące, a każdy wyjazdowicz wie, że to najlepsza forma weekendowej rozrywki! W Łodzi meldujemy się w 103 osoby + 69 kibiców Stilonu Gorzów, którym dziękujemy za bardzo dobre wsparcie. Podczas meczu sporo obustronnych wymian uprzejmości z miejscowymi. Na boisku zawodnicy walczyli i odrobili część strat z pierwszej połowy, jednak ostatecznie trzy punkty zostały w Łodzi.

Szacunek dla wszystkich obecnych, którzy wybrali kolejną sobotę na szlaku zamiast szukać najróżniejszych wymówek. Widzimy się na kolejnych meczach naszej drużyny!

MZKS & ZKS! 

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy 25.02.2023

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Na sobotnim meczu z Tychami pojawiło się 2734 kibiców z czego około 230 dopinguje z sektora 15G. Na barierce zawisło 7 flag: Bielska Duma, Bielszczanie,1312,GNLS,ULTRAS, CeramedSCI oraz Bielska Twierdza. Na początku meczu Ultrasi zaprezentowali oprawę na którą składała się sektorówka z herbami miasta oraz Naszego ukochanego klubu, na barierce pojawił się transparent z panoramą miasta, a całość dopełniły czerwono, biało, niebieskie dymy. Dziękujemy wszystkim którzy dorzucili się do wczorajszej oprawy.

Nasz doping tego dnia stał na bardzo dobrym poziomie, do którego często dołączał się cały stadion. Tego dnia debiut miała nowa przyśpiewka która głośno niosła się po stadionie…a po bramce w 90 minucie sektor eksplodował. Warto również wspomnieć, że przed końcem pierwszej połowy na Młynie pojawili się Nasze piłkarskie legendy, takie jak:Sokół, Kołek, Malina, Merda, Chrapek, Cienciała, Zajac, Demian, Bućko którzy razem z Nami głośno dopingowali. Wielki Szacunek Panowie.

3 punkty w końcu zostają na Bielskiej Twierdzy, po meczu dziękujemy piłkarzom i po długiej przerwie możemy na dwie strony zaśpiewać „kto wygrał mecz”.

 

Relacja GKS-u Tychy:

W sobotę obecni jesteśmy w Bielsku-Białej w 126 głów, w tym 4 osobowa delegacja wałbrzyszan i 1 fan Sandecji, którym dzięki za wsparcie! Mamy ze sobą 3 flagi („Sektor Gości”, wizytówkę CHMS oraz PDW Rusek).


II LIGA:

Motor Lublin – Górnik Polkowice 24.02.2023

 

GKS Jastrzębie – Hutnik Kraków 25.02.2023

 

Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg 25.02.2023

Relacja Siarki Tarnobrzeg:

Nas 35 w Puławach z dwoma flagami.

 

KKS Kalisz – Olimpia Elbląg 25.02.2023

Relacja KKS-u Kalisz:

Pierwszy mecz po przerwie zimowej. Pomimo niesprzyjającej pogody dopingujemy naszych piłkarzy przez 90 minut. Zarówno doping jak i gra naszych ulubieńców mogły by być tego dnia lepsze. Dzięki wynikom pozostałych spotkań utrzymujemy pozycję wicelidera, dodatkowo odrabiając punkt do liderującej Kotwicy.

 

Stomil Olsztyn – Polonia Warszawa 26.02.2023

 

Relacja Polonii Warszawa:
Na wyjazdowym meczu w Olsztynie Polonię dopinguje 167 osób! Wieszamy 4 flagi (Czarne Koszule, Enigma, PW, On Tour).

 

Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków 24.02.2023

Relacja Pogoni Siedlce:
Mimo, że mecz był rozgrywany w piątek o godz.13:00 zbieramy się około 40 osób i przez całe spotkanie dopingujemy Pogoń która udanie rozpoczyna rozgrywki ligowe po przerwie zimowej.


III LIGA:

Olimpia Grudziądz – Gedania Gdańsk 25.02.2023

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments