LIVE: Na Stadionach 04-07.08.2023

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.

POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? NAPISZ DO NAS!

EKSTRAKLASA:

Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź 04.08.2023

Relacja Widzewa Łódź:

Jeszcze w poniedziałkowy poranek, wracaliśmy ze Szczecina, kiedy to już w najbliższy piątek przyszło udać się nam na podlasie – w dodatku dzięki wspaniałomyślnym decyzjom, mecz z Jagiellonią został zaplanowany na godzinę 18:00. Z Serca Łodzi, w sile pięciu autokarów, kilkunastu busów i stu aut, około godziny 11:30 wyruszyliśmy w kierunku Białegostoku. Podczas podróży natrafiamy na dwa wypadki, czego efektem są ogromne korki ciągnące się przez kilkanaście kilometrów trasy. Kłopoty drogowe sprawiają, że plany grupy Ultras, na ten mecz pozostają pod sporym znakiem zapytania, a nasz dojazd na mecz prognozuje się na trwającą pierwszą połowę. Ostatecznie do Białegostoku docieramy w 1027 osób – w komplecie, około 17:40. Dzięki sprawnej kontroli, około 18:20 jesteśmy wszyscy na sektorze i ruszamy z dopingiem. Tego dnia mamy ze sobą jedenaście flag (Ultras Widzew, RTS, Red Army, ZFH, DHW, Ośmiornica, Śp.Chudy, Czerwona Armia Widzewa, Ultras Widzew czaszka, Widzewiacy, Discovery) W asyście machajek ruszamy z dopingiem, który w porównaniu z naszą ostatnią wizytą, stał na zdecydowanie gorszym poziomie. Gdy sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania, prosimy wszystkich fanatyków Widzewa do opuszczenia sektora. Zabieramy się do roboty i w około 20 minut tworzymy choreografię. Ekstremalne warunki pracy i brak czasu – nie pozwolił nam na to byśmy zwątpili w swoje umiejętności i odpuścili nasze założenia. Na płocie ląduje trans o treści: „Zawsze dobra ekipa, w kraju ze statusem Vip-a” – co oczywiście nawiązuje do wszystkim znanego kawałka – „Muzyka stadionów”. Uniesione nad głowami folijki tworzą hasło – VIP, a po kilku minutach na koronie stadionu, odpalone zostają race, które dopełniają całą prezentacje.

Piłkarze przegrywają i po raz kolejny zawodzą naszą Widzewską społeczność. Podczas gdy podchodzą pod sektor, dostają jasny przekaz, że ich głowy mają być nastawione już teraz tylko i wyłącznie NA ZAPIERDALANIE I GRYZIENIE TRAWY podczas nadchodzących derbów Łodzi i ZWYCIĘSTWO. Nie obchodzą nas żadne pół środki, remisy, piękne sztuczki czy zajebisty wślizg na połowie boiska dający aut. Na trybunach wylewamy siódme poty, zapierdalamy wszędzie i wierzymy zawsze w zwycięstwo – a WY, teraz macie nas nie zawieść. JAZDA Z KU#WAMI!

Ultras Widzew

ŁKS Łódź – Korona Kielce 04.08.2023

Kibice Korony w konkretnej liczbie pojawili się dzisiaj w Łodzi, jednak wejście na sektor gości utrudniają ci co zawsze. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Relacja Korony Kielce:

Na pierwszym wyjeździe w sezonie dopingujemy Koronę w liczbie 823 wyjazdowiczów, w tym 10 fanów Naprzodu Jędrzejów- dzięki za wsparcie!

Relacja Warty Poznań:

Równo 70 dni czekaliśmy na pierwszy wyjazd w nowym sezonie za Wartą! Ponownie jak w ubiegłym sezonie zaczynamy od wyprawy do Częstochowy na Raków. Pod stadion docieramy ze sporym zapasem czasowym i w komplecie jesteśmy przed pierwszym gwizdkiem na sektorze. Doping rozpoczęliśmy od głośnego „Tylko zwycięstwo Warciarze Tylko zwycięstwo”, nie zabrakło tradycyjnego „Jesteśmy zawsze tam” a w trakcie spotkania repertuar był mocno zróżnicowany i bez większych przestoi. Fani Rakowa z wypełnionym po brzegi stadionem i nabitym młynem. Na początku meczu zaprezentowali oprawę narodową. Przez cały mecz prowadzili głośny doping, a momentami dołączała się trybuna główna. Na boisku Warcierze radzili sobie bardzo dobrze i dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2. Po meczu piłkarze podeszli pod nasz sektor i otrzymali podziękowania i brawa za wywalczony punkt z mistrzem Polski. WARTA ON TOUR

Puszcza Niepołomice – Stal Mielec 07.08.2023

Relacja Stali Mielec:

Na mecz wyjazdowy do Krakowa, gdzie na stadionie Cracovii swoje mecze rozgrywa Puszcza, udajemy się w liczbie 160 osób. Prowadzimy dobry doping, lecz mimo tego mecz kończy się porażką. Wciąż czekamy na pierwsze zwycięstwo.

I LIGA:

Wisła Płock – Lechia Gdańsk 04.08.2023

Wisła Kraków – Stal Rzeszów 05.08.2023

Relacja Stali Rzeszów:

Na pierwszy wyjazd w tym sezonie do Krakowa pociągiem specjalnym udało się 657 osób, w tym 33 fanów Stali Stalowa Wola – dzięki! Wieszamy 6 flag i prowadzimy bardzo dobry doping. Remisujemy na trudnym terenie, co daje pierwszy punkt w tym sezonie.

Miedź Legnica – Górnik Łęczna 05.08.2023

Sektor rodziny:

Górnik Łęczna:

Motor Lublin – GKS Katowice 06.08.2023

Relacja GKS-u Katowice:

Wczoraj na mecz w Lublinie z Motorem docieramy cugiem w 762 osób (Banik 1, Górnik 102, ROW 30, JKS 29, Wisloka 11).

Relacja JKS-u Jarosław:

W Lublinie wspieramy GieKse w 29 osób. Kolejny klimatyczny wyjazd oraz konkretny doping przez cały mecz. Dzięki za wszystko ! JKS&GKS

Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec 05.08.2023

Relacja Zagłębia Sosnowiec:

W piątek w Pruszkowie obecni jesteśmy w około 180 osób, gdzie wspiera nas około 200 osobowa grupa Legionistów a także delegacje z Elbląga, Brodnicy oraz Chełmży. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie i obecność!

Odra Opole – GKS Tychy 06.08.2023

Relacja Odry Opole:

W niedzielny wieczór podejmujemy naszego trzeciego rywala GKS Tychy. Zła pogoda pogoda pokazuje kto jest prawdziwym fanatykiem i w około 200 osób meldujemy się na sektorze. Mecz rozpoczynamy od pozdrowienia starej k*rwy Wisły i wywieszamy transparent z jasnym przekazem oraz 5 flag. Przez całe spotkanie dobry doping ale niestety nie przełożyło się to na dobry wynik spotkania i tracimy pozycje lidera.  AVE OKS!

Relacja GKS-u Tychy:

Na trzeci wyjazd z rzędu w tym sezonie pojechaliśmy za GKS-em do Opola. W sektorze zameldowaliśmy się w 244 (w tym 30 Górnik Wałbrzych, 6 Cracovia oraz 11 Sandecja – dzięki że byliście z nami!). Sektor gości i opolscy kibice wspólnie rozpoczęli mecz od pozdrowień dla krakowskiej ku*wy wisły. Następnie skupiliśmy się już na dopingu dla naszego klubu. Doping raz lepszy, raz gorszy, ale najważniejsze, że piłkarze wygrywają kolejny mecz i w bardzo dobrych humorach, jako lider wracamy do Tychów.

Arka Gdynia – Polonia Warszawa 07.08.2023

Relacja Polonii Warszawa:

W poniedziałek na pierwszym wyjeździe w tym sezonie, meldujemy się w 109 osób z transparentem ARKA BEZ KOŁAKÓW.

Resovia Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 07.08.2023

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Wracamy z Rzeszowa z jednym punktem! W sektorze gości jesteśmy obecni w 25 osób z transparentem dotyczących ostatnich wydarzeń w świecie kibicowskim. Na powrocie odwiedzamy Tarnów i dajemy do zrozumienia jakie mamy zdanie na temat ostatnich zdarzeń z Radłowa. Ku*wy bez honoru, je*ać bez oporu ! Ave Ceramed

II LIGA

Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce 05.08.2023

Relacja Pogoni Siedlce:

Jesteśmy obecni na wyjeździe w Olsztynie w 28 osób. Razem z Nami delegacje Dolcanu Ząbki i AZS Podlasie. Wielkie dzięki.

Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola 06.08.2023

Relacja Stali Stalowa Wola:

Za Nami trzeci wyjazd z rzędu. Tym razem udajemy się do Puław na mecz z Wisłą. Autokarami i autami pod stadion dociera 142 Kibiców w tym: 15 Polonia Przemyśl, 11 Stal Gorzyce, 4 Dynamo Brześć i 1 Stal Rzeszów. Wszystkim dziękujemy za wsparcie. Trzy osoby nie wchodzą na sektor. Wieszamy dwie flagi oraz transparent. Prowadzimy dobry doping w asyście bębna. Piłkarze grając w 10 strzelają bramkę na 1:1 i wywozimy z Puław punkt. Po meczu dziękujemy im za walkę i ruszamy w drogę powrotną. Dzięki dla miejscowych za podrzuconą wodę.

Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz 05.08.2023

Relacja Olimpii Elbląg:

W sobotę Olimpia podejmowała u siebie imienniczkę z Grudziądza. Frekwencja dopisała, aby sektor A1 był konkretnie wypełniony. Piłkarze pokazali charakter i ducha walki wygrywając 1:0, co przełożyło się na bardzo dobry, głośniejszy z minuty na minutę, doping. Tego dnia na płocie zawisły flagi Zawady, Saperów, Emigracji, a także Motoru Lubawa (dzięki za wsparcie!). Nie mogło także zabraknąć transparentu Nowy Stadion dla Elbląga. Na plus należy również zaliczyć sporo młodych w młynie.

Przez cały mecz sporo bluzgów na nożowników bez honoru i zasad z krakowskiej wisły, co można zobaczyć pod linkiem załączonym na końcu wpisu.

Relacja Olimpii Grudziądz:

Ponad 90 osób wspiera grudziądzką Olimpię na wyjeździe w Elblągu. W tej liczbie 30 fanatyków Wigier (dzięki!). Wywieszamy 6 flag w tym jedna Wigier i trans dla jednego z naszych kolegów. Debiut zalicza nowa zgodowa flaga OLIMPIA&WIGRY!

III LIGA:

Karpaty Krosno – Wieczysta Kraków 04.08.2023

Relacja Karpat Krosno:

Na ten mecz inauguracyjny już w 3lidze przeprowadzamy dobrą mobilizację co skutkuje dobrą frekwencją w młynie ok. 200 osób w tym delegację Stali Rzeszów i Glinika Gorlice, dzięki za wsparcie! Doping tego dnia stał na wysokim poziomie. W drugiej połowie prezentujemy oprawę z napisem KARPATY z dodatkiem biało-niebieskich świec dymnych, rac, oraz sporej ilości machajek. Mecz z Wieczystą wygrywamy 1:0 po rzucie karnym. Za tydzień w sobotę wszyscy na Podhale!

Chełmianka Chełm – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 05.08.2023

Relacja KSZO Ostrowiec:

Wczoraj zaliczamy pierwszy wyjazd w tym sezonie. Kierunek Chełm. Na zbiórce meldujemy się w 51 osób i w takiej liczbie ruszamy w trasę. Na stadionie Chełmianki jesteśmy w 20 minucie meczu. Mamy jedną flagę „1929”. Na wyjazd lecimy autokarem, droga w obie strony spokojna. Piłkarze niestety przegrywają mecz i po krótkiej rozmowie z nimi wracamy do Ostrowca.

Relacja Avii Świdnik:

Na inaugurację rozgrywek przyszło zmierzyć się nam z Orlętami Radzyń. Doping przez 90 minut w asyście bębna. W drugiej połowie meczu w Sektorze pojawiły sie flagi na kiju w żółto-niebieskich barwach. Spotkanie zgromadziło prawie 1000 kibiców na stadionie, a piłkarze wygrywaja wysoko aż 4:0. Napewno cieszy frekwencja jak i wysoka wygrana.

Wiślanie Jaśkowice – Wisłoka Dębica 05.08.2023

Relacja Wisłoki Dębica:

Na pierwszym wyjezdzie w nowym sezonie do Skawiny, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna z Jaśkowic, stawiamy się autokarem w 48 osób. Na płocie prócz dwóch naszych flag wieszamy na szybko namalowany transparent, odnoszacy się do wydarzeń z rana. Prowadzimy sporadyczny doping a piłkarze inaugurację sezonu zaczynają wysoka porażką.

Victoria Sulejówek – Pilica Białobrzegi 06.08.2023

Relacja Victorii Sulejówek:

Na inaugurację III ligi zbieramy się w ok. 80 osób, razem z nami Józefovia Józefów, Płomień Dębe Wielkie, Victoria Kałuszyn oraz Legijny Rembertów. Dzięki bracia! Na płocie wywieszamy transparent skierowany do Wisły „nożownicy chuj wam w dupę”. Podczas meczu debiut zalicza nowa flaga VICTORIA na tle szachownicy w barwach. Na początku drugiej połowy rozwijamy oprawę na sztycach z hasłem „TO MY VICTORII FANI, 3 LIGĄ ZAJARANI”. Do tego odpalamy race oraz stroboskopy, które podkreślają wycięty napis ZAJARANI. Piłkarze pewnie wygrywają 3:0 i po meczu dziękujemy im za tak świetny start sezonu.

Garbarnia Kraków – Unia Tarnów 04.08.2023

Relacja Unii Tarnów:

W piątkowe popołudnie w sektorze gości na stadionie Garbarni stawia się ok. 60 kibiców (w tym grupa Wisły). Ponadto kilkadziesiąt fanów Białej Gwiazdy obok klatki, oraz rozsiane po całym stadionie i jego okolicy. Mamy za sobą flagi UTSC, debiutującą Spóźnialscy oraz transparent dla ziomka po drugiej stronie muru. Jaskółki niestety zaliczają ligowy falstart i przegrywają 4-0.

NIŻSZE LIGI:

Orzeł Wałcz – Gwardia Koszalin 05.08.2023

Relacja Gwardii Koszalin:

Do Wałcza wybieramy się furami bez wahadła w 35 osób. Z nami kilku chłopaków z Polanowa, jednak przez warunki panujące na trasie pod stadion docieramy w przerwie meczu. Tam czeka już na nas 10 kibiców Górnika Konin (dzięki za wsparcie). Płot przyozdabiamy jedną flagą, a Górnik wiesza swoją i razem prowadzimy doping dla naszej drużyny. Piłkarze zaczynają sezon z wysokiego C i 3 punkty jadą do Koszalina. W drodze krótka integracja z naszymi konińskimi braćmi na jednym z przydrożnych zajazdów, robimy pamiątkowe foto i po jakimś czasie rozjeżdżamy się w swojej strony. Pozdrowienia i szacunek dla obecnych na tym wyjeździe.

Pomezania Malbork – Bałtyk Gdynia 05.08.2023

KS Drwęca – Ossa Biskupiec 05.08.2023

Relacja kibiców Drwęcy:

Na meczu z Ossą wystawiamy 120 osobowy młyn a nasz sektor zdobi 5 flag w tym jedna naszej emigracji która również tego dnia jest obecna w dodatku razem z nami dopinguje 10 osób z Biskupca którzy odcinają się od ludzi dopingujących na Ossie gdyż nie szanują oni zasad panujących w naszym środowisku więc Ossa jako klub już nie jest naszym FC. Dobrym chłopakom z Biskupca dzięki za wsparcie! Kopacze w asyście głośnego fanatycznego dopingu niestety przegrywają 1:2.

ŻUŻEL:

Stal Gorzów – Apator Toruń 04.08.2023

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz 04.08.2023

Relacja GKM-u Grudziądz:

W ostatni piątek meldujemy się w Częstochowie w 44 osoby (w tym sześciu Polonistów – dziękujemy!) z dwiema flagami. Na sektorze obecni kibice, którzy przyjechali dla GKM-u, a nie dla medali czy play-off, dlatego wszyscy dopingujemy cały mecz. Zawodnicy walczą od pierwszego do ostatniego biegu, choć remis oznacza kolejny raz koniec sezonu w sierpniu. Zawodnicy już w tym roku na tor nie wyjadą, co nie znaczy, że my się gdzieś nie pokażemy. Do zobaczenia na szlaku! GKM & BKS!