Kary dla kibiców za wulgaryzmy

Sześć osób za wulgaryzmy ukarali policjanci po niedzielnym meczu Korony Kielce z Lechem Poznań. O sprawie „Echo Dnia” poinformował mężczyzna, który widział jak policjanci po meczu zatrzymali kilka osób spośród kibiców sportowych.

– W moim przekonaniu ci kibice nie zachowywali się w sposób, który mógł zwrócić uwagę policji i był przyczynkiem do ich zatrzymania. Nie wiem, co dalej się stało z tymi osobami. Widziałem, jak podchodzą do nich policjanci i jak ci panowie idą z funkcjonariuszami w stronę radiowozów – opowiadał czytelnik „Echa Dnia”.

Policjanci częściowo potwierdzili sprawę, chociaż jak dodają chodzi nie o zatrzymanie a o ukaranie mandatami wyjątkowo głośnych kibiców. – Po skończonym spotkaniu piłkarskim grupka kilku mężczyzn wychodząc ze stadionu zachowywała się w bardzo nieodpowiedni sposób. Policjanci wylegitymowali sześć osób, pięć z nich zostało ukaranych mandatami za wulgaryzmy, a jedna za zakłócenie spokoju – przyznawał Grzegorz Dudek, rzecznik prasowy świętokrzyskiej policji.

źródło: echodnia.eu

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments