Hokej: Podhale Nowy Targ – Unia Oświęcim 20.02.2016

Relacja Kibiców Unii:

20 lutego wybieramy się na drugi mecz ćwierćfinałowy do Nowego Targu. Pod lodowisko docieramy na 15 minut przed rozpoczęciem meczu. Kupujemy bilety, ale dowiadujemy się, że nie wejdziemy na hale. Długo negocjujemy możliwość wejścia. Ostatecznie na zakazie meldujemy się w sektorze gości w 105 osób, w tym 30 osób z Kęt. Od razu głośno zaznaczamy swoją obecność. Na płocie wieszamy jedną swoją flagę (STA) oraz zdobytą ładnych parę lat temu flagę Podhala. Pikniki Podhala dostawały szału, co tylko nakręcało Nas do jeszcze głośniejszego dopingu.

Do końca spotkania prowadzimy konkretny doping, wielokrotnie dając znać co sądzimy o nowotarskim klubie i ich kibicach. W 3 tercji flaga Podhala kończy swój żywot. Zostaje podarta i porozrzucana po trybunach gospodarzy.

Ogólnie bardzo ciekawy wyjazd i szkoda tylko, że rzadko w naszej lidze możemy gdzieś pojechać za naszym klubem. Po meczu idziemy na nowotarski rynek, a konkretnie na lodowisko, które się tam znajduje i robimy sobie pamiątkowe zdjęcie. Podróżujemy busem i autami. W obie strony jedziemy bez ogona. Dziękujemy chłopakom z Kęt za wsparcie. POLSKI HOKEJ DLA KIBOLI!

Unia Oświęcim:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments