W Danii policja skatowała polskiego kibica

W piątek w Kopenhadze polscy piłkarze rozgrywali kolejny już mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Już od początku dnia wiadomo było, że polscy kibice nie będą mieli lekko w Dani. Duża część Polaków nie mogła również obejrzeć spotkania z perspektywy trybun. Jeden z naszych rodaków został skatowany przez duńską policję. Więcej o tym wydarzeniu możemy dowiedzieć się z wpisu Mławskiej Lechii. Chłopakowi życzymy szybkiego powrotu zarówno do kraju jak i do zdrowia. ACAB.

Mławscy Lechiści:

Wczoraj duńskie psy skatowały naszego brata i przyjaciela Biało-Zielonej Mławy Ś. z Sopotu. Kto chce pomóc wie gdzie się zgłaszać. Chłopak jest w ciężkim stanie do tego dostał sankcje do 28.09. Ś. nie zostaniesz sam. W najbliższym czasie będzie znany nr konta na które będzie można wpłacić jakieś pieniążki na pomoc tak że w najbliższym czasie odmowie sobie kilku piw czy paczki testosteronu i zainwestujcie pieniążki w jedyny słuszny sposób.

 

Relacja świadka wydarzenia:

Wiele osób zostało wczoraj zatrzymanych przed/podczas/po meczu oraz zwolnionych przed upływem 24h, lecz najczęściej kończyło się to kolegium lub karą za zakłócanie porządku tudzież utrudnianie czynności funkcjonariuszom policji.

Niestety nie w tym przypadku.
Na załączonym materiale wideo widać jak policja ewidentnie przekraczała swoje uprawnienia bijąc po głowie obezwładnionego i leżącego już na ziemi kibica.

https://www.facebook.com/lukmuller/videos/1494887617244398/

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments