Charytatywny turniej kibiców Piasta Nowa Ruda 01.06.2019

Wczoraj w Nowej Rudzie odbył się turniej organizowany przez kibiców Piasta. Zawody zorganizowane były ku czci śp. Przema, podczas rozgrywek zbierano pieniądze na pomnik. Do boiskowych zmagań przystąpiło 8 drużyn.

 

Relacja Kibiców Piasta Nowa Ruda:

01.06 odbył się w Nowej Rudzie charytatywny turniej ku czci Ś.P Przema.

W zawodach uczestniczyło 8 drużyn podzielonych na 2 grupy:
Piast Nowa Ruda Starzy,
Start Namysłów,
Ultras Silesia,
Orzeł Ząbkowice,
Piast Nowa Ruda NsP,
Kryształ Stronie Śląskie,
Bielawianka Bielawa,
Rokita Brzeg Dolny.

[art5]

Zawody wygrała ekipa Bielawianki która po zaciętej walce po serii rzutów karnych pokonała Ultrasów z Wrocławia.Trzecie miejsce przypadło ekipie ze Stronia. Natomiast zawody w przeciąganiu liny wygrali chłopaki z Rokity. Cała impreza przebiegła w miłej atmosferze w czym sprzyjała ładna pogoda i dobrze zaopatrzony catering. Po wręczeniu drużynom pucharów i pamiątkowych dyplomów przy wspólnych śpiewach odpalono sporo pirotechniki. Wszystkim naszym Braciom dziękujemy za przybycie i wsparcie finansowe na pokrycie kosztów pomnika dla naszego zmarłego Brata Przema. TBSNT

 

Relacja kibiców Startu Namysłów:

Turniej Kibiców Piasta Nowa Ruda ku czci ŚP. PRZEMA. Delegacja STARTu Namysłów, która w zawodach piłkarskich niestety nie wyszła z grupy (wygrywając tylko jeden mecz), ale za to zajmujemy 2 miejsce w konkursie przeciągania liny! Nie wynik, a zabawa i integracja były tego dnia najważniejsze  Jednak z pustymi rękami do Namysłowa też nie wróciliśmy Braciom z Nowej Rudy dziękujemy za wspaniałą gościne! PIAST BIELAWA NAMYSŁÓW! 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments