Wymiana zdań na Piotrowicach

Jak informują kibice Ruchu Chorzów, dzisiaj w około 30 osób zebrali się na Piotrowicach, gdzie wyczaili sympatyków GieKSy. Więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Relacja Niebieskich Piotrowic:

W dniu dzisiejszym na Piotrowicach jesteśmy zebrani w około 3 dyszki i wyczajamy trochę liczniejszą grupę gieksy. Cygany tego dnia niestety nie były chętne do wspólnej zabawy, zostawiając swoich małolatów na pastwę losu, a część osób mniej sprawna w bieganiu zalicza KO.

PIOTROWICE SĄ NIEBIESKIE!

 

Odpowiedź Trójkolorowych Piotrowic:

W odniesieniu do „relacji” niebieskich pajaców z wczorajszych wydarzeń, to naprawdę ciężko przejść obojętnie obok tych famazonów. Dlaczego nie potraficie napisać prawdy kogo tam pogoniliście? Ok 10 naszej młodzieży, którzy w tym dniu organizowali konkursy grającym na boisku DZIECIAKOM – tak, dzieciakom w wieku ok 10-15 lat i wy piszecie jakby NAS tam bylo te „ponad 30 osób”, mogliście doliczyć do tej liczby jeszcze ludzi grających w kosza czy spacerujących po ulicach. Plus za wykorzystanie okazji, ale zejdzcie na ziemię, bo dobrze wiecie jak dla was ostatnio zakończyło się spotkanie gdy trafiliśmy się odpowiednimi składami. Śmieszne jest to, żeby przegonić naszą młodzież i zwykłych dzieciaków musieliście znowu ściągać posiłki z innych miast – na prawdę nie wstyd wam prosić o wsparcie w takiej sprawie nawet Rude Śl?

Relacja poszła w internet, a wy jak codzień nadal będziecie pochowani jak szczury, bo tyle znaczycie na tej dzielnicy.

guest

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Iwan
Iwan
3 miesięcy temu

Przecież widać że dzieci może i były na boisku ale gieksiarzy było conajmniej kilkunastu w odpowiednim wieku do podjęcia walki co widać na zdjęciach

tpl
tpl
3 miesięcy temu

Atakowanie ludzi chodzących po mieście w koszulkach swojego klubu powinno być tępione z całą surowością. Chcecie się bić, nie ma problemu, umówcie się na ustawkę z dala od ludzi i tyle, a kibiców, którzy z waszymi chorymi układami i kosami nie mają nic wspólnego, zostawcie w spokoju.

1945
1945
3 miesięcy temu

Przecież widać, że te skrojone koszulki mają na sobie dorośli, a nie dzieci. Dzielnica podzielona między dwa kluby to logiczne, że trzeba się pilnować, a nie płakać w necie.

Kks
Kks
3 miesięcy temu

Selekcja naturalna na pewno.

Kibic
Kibic
3 miesięcy temu

Brudne paznokcie w formie…..płacz w internecie że niby Lech chciał im skroić flagę w Grodzisku….natomiast jak atakują magazyn z flagami a teraz szkole podstawową z dzieciakami (co widać na foto) …..naprawdę b(r)udasy wielkie chuligany

Astra
Astra
3 miesięcy temu

Ja pierdzielę co za patole. Czy w tym chorym kraju już nic nie jest normalne? Sprzęt jest be, ale po raz kolejny atakować dzieci jest cacy? Dzieci noszą klubowe koszulki i to jest przecież normalne, a ktoś kto te dzieci w związku z tym atakuje powinien być wykluczony ze społeczności! Nagłaśniajcie tego typu historie, mówcie oficjalnie która patologia i gangusy tłuką dzieci!

Jacky
Jacky
3 miesięcy temu

Atak na szkoły podst powinno byc tępione a czytam rozne komentarze to szkoda nasze spoleczenstwa

Artykuł dotyczy ekip