Wszystkie FC i dzielnice: kierunek Katowice

Kibice Arki Gdynia ruszyli z zapisami na wyjazdowe spotkanie z GKS-em Katowice, które odbędzie się 6 marca o godzinie 12:45. Ich zakończenie planowane jest jeszcze w tym tygodniu.

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 130 zł (bilet na mecz + transport). Istnieje również możliwość zapisania się na sam bilet w cenie 20 zł.

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas do pierwszego wyjazdu w nowej rundzie i mimo, że mecz wypada w niedzielę (6 marca o godz. 12:45) musimy się stawić w sektorze gości dobrą liczbą! Nakręcamy wszystkich na wyjazd, trzeba wspierać głośnym dopingiem piłkarzy w drodze po ekstraklasę! Ekstraklasową formę muszą pokazać nie tylko piłkarze, ale w szczególności MY!

Nie ma co zwlekać, ruszajcie zapisać się na wyjazd, by móc z nami głośno wykrzyczeć pierwszy raz w nowym roku „Jesteśmy zAWsze tam!”.

Ostatnia wizyta Arkowców przy Bukowej miała miejsce 6 czerwca 2015 roku. Wskutek nadgorliwości kierownika ds. bezpieczeństwa GieKSy oraz zachowania tamtejszych ochroniarek goście obejrzeli jedynie pierwszą połowę meczu. Po przerwie i małym spięciu z ochroną postanowili opuścić stadion w Katowicach. Jej przyczyną było niewpuszczenie na obiekt jednej z flag Cracovii.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments