Widzew Łódź – Stomil Olsztyn 21.08.2021

15 207 kibiców zdecydowało się wybrać w sobotni wieczór na stadion przy al. Piłsudskiego, aby obejrzeć mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Stomilem Olsztyn. Drugi raz z rzędu Widzewiacy mogą pochwalić się najlepszą weekendową frekwencją w Polsce. W krajowej klasyfikacji łódzki klub znalazł się minimalnie przed Lechem Poznań, którego starcie z Lechią Gdańsk – mimo protestu „młyna” – śledziły 14 652 osoby. Podium zamyka dość niespodziewanie Cracovia z wynikiem 6784 kibiców.

Podczas spotkania grupa Ultras Widzew przygotowała transparent „RACE TWORZĄ SHOW”, do którego odpalono sporą ilość pirotechniki, całość widowiska dopełniły flagi na kijach. Podczas spotkania nie zabrakło również obustronnych „pozdrowień”.

 

Na wyjazd do Łodzi wybrało się około 530 wyjazdowiczów, z czego 501 osób zasiadło na sektorze gości (zakazowicze zostali pod stadionem). Tego dnia Stomil mógł liczyć na konkretne wsparcie swoich ziomali z Wisły Płock, Rakowa Częstochowa, ŁKS-u Łomża, Polonii Bydgoszcz i GKM-u Grudziądz. Dodatkowo sektor gości przyozdabiała spora ilość flag.

 

Ultras Widzew:
Drodzy!
Emocje po wczoraj opadają, jutro poniedziałek i znów trzeba wstać do roboty, ale jutro wstanie się trochę inaczej. Z uśmiechniętym pyskiem bo RTS wygrał 2:0, z zachrypniętym gardłem bo 90 minut wydzieraliśmy mordy jakbyśmy grali w finale ligi mistrzów, z zakwasami na całym ciele bo cały mecz skakaliśmy jak małpy w ZOO. Dziękujemy Wam za zaangażowanie w doping!

Czy to nie był piękny widok czarnego, smutnego sektora gości który patrzył jak bawi się Łódzki Widzew? Jak ubliżaliśmy im a oni bez reakcji patrzyli po sobie (kurwa trzeba im coś odpowiedzieć, no weź no wymyśl coś) to było piękne.


Dziękujemy wszystkim trybunom z całego stadionu za zajebiste '4 trybuny’, a ludziom z Zegara za słuchanie naszych komunikatów z gniazda podczas oprawy! TO BYŁ WIDZEW! Spontaniczny, radosny, śpiewający. Jeszcze raz dzięki za wszystko, do zobaczenia za tydzień na meczu z Polkowicami i tak jak mówiliśmy, wszyscy do OPOLA! RACE TWORZĄ SHOW – RTS

 

 

Relacja Stomilu Olsztyn:

Na wyjazd do Łodzi wybraliśmy się w ok. 530 osób. Z nami tego dnia ziomale z Wisły Płock ok. 160 osób, Raków Częstochowa 80 osób, ŁKS Łomża 30 osób, Polonia Bydgoszcz 11 osób oraz GKM Grudziądz 16 osób. Na sektor wchodzi 501 kibiców, zakazowicze ze Stomilu i ekip zaprzyjaźnionych zostają pod stadionem. Sektor konkretnie oflagowany, wiszą flagi Stomilu, Wisły, Rakowa, Polonii i ŁKS-u. Doping prowadzimy przez całe spotkanie na bardzo dobrym poziomie. Kilka razy udaje się nam przebić przez śpiewy miejscowych kibiców. Po meczu piłkarze Stomilu dostali kilka mocniejszych słów za 5 porażkę z rzędu. Podziękowania dla naszych zgód i układów za bardzo dobre wsparcie na tym ważnym wyjeździe. Kto się nie wybrał z nami na wyjazd do Łodzi niech żałuje. Stomilowcy on tour!

 

Relacja Wisły Płock:

W sobotę zaś wspieramy Stomil Olsztyn w 157 głów (plus zakazowicze) na ich wyjeździe do Łodzi na mecz z miejscowym Widzewem. Z nami obecne cztery flagi: Wisła Płock, FC Gostynin, Patologang, Ś.P. Cyryl. 

 

Relacja ŁKS-u Łomża:

W sobotę w 30 osób z jedną flagą wspieramy Stomil na wyjazdowym meczu z Widzewem. 

 

Relacja GKM-u Grudziądz:
W sobotę wspieramy w 16 osób Stomil Olsztyn podczas meczu w Łodzi z Widzewem. Na sektorze gości łączenie 501 osób. 

 

zobacz również zdjęcia:

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments