#UwolnićWafla

Absurdalne prawo holenderskie sprawiło, iż jeden z Zawiszaków – Marcin „Wafel”- od kilku miesięcy przebywa w holenderskim areszcie, około 40 km od Amsterdamu. Niestety do tej pory nie udało się nawet ustalić jakie ciążą na nim zarzuty. Za niespełna miesiąc odbędzie się posiedzenie kolegium sędziów, które zdecyduje o ewentualnym przedłużeniu aresztu, powinno postawić również zarzuty i podjąć wstępną decyzję o potencjalnej karze.

 

Wysokiej Klasy Specjalisci ’10:

Jak zapewne część z was wie, jeden z naszych Braci przebywa w areszcie śledczym na terenie Holandii. Taki stan rzeczy utrzymuje się od kilku miesięcy. Absurdalne prawo pozwala holendrom zamykać ludzi bez postawienia jakichkolwiek zarzutów… Tak jest i w tej sytuacji. Przez ponad 2 miesiące nie udało się nam ustalić, jakie zarzuty Wafel ma mieć postawione. Z początkiem listopada zebrać się ma kolegium sędziów, które zdecyduje o jego dalszym losie.

Mimo wielu przeciwności, nie możemy pozostawić Brata w potrzebie! Dlatego zgłaszamy się do Was z prośbą o pomoc. Na portalu pomagam.pl ruszyła zbiórka na pomoc Marcinowi. Poniżej znajdziecie pełny link. Pieniądze, które uda nam się zebrać, zostaną przeznaczone przede wszystkim na wynajęcie adwokata, ale również na zakup odzieży i żywności dla Wafla.

LINK: POMAGAM.PL/UWOLNICWAFLA

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments