Turniej „Remi Cup 2019” 10 lutego 2019

Za nami XXI edycja Turnieju Kibiców Ruchu Chorzów im. Remigiusza Thiem. Zwycięzcą zawodów zostali fani Unii Oświęcim, którzy wygrali „Remi Cup” już po raz trzeci z rzędu. Unia pokonała w finale Elanę Toruń, zaś na najniższym stopniu podium uplasował się Slovan Bratysława. Czwartą lokatę zajął Widzew Łódź. Dodajmy, że w turnieju wystąpiły ponadto drużyny kibiców Ruchu Chorzów, CSKA Moskwa, KKS-u Kalisz i Wisły Kraków.

 

W sobotę po raz XXI w Radlinie odbył się Remicup, w którym zwycięstwo odnieśli Kibice Unii Oświęcim w finale pokonując fanatyków toruńskiej Elany. Jak zawsze organizacja turnieju stała na wysokim poziomie, a po raz pierwszy na turnieju wystąpiła ekipa KKS-u Kalisz.

Opublikowany przez NRŚL GANG Poniedziałek, 11 lutego 2019

 

 

Kibice Unii Oświęcim:
Na kolejnej edycji turnieju w Radlinie meldujemy się w 85 osób z flagą. Przez wszystkie mecze konkretnie dopingujemy naszych kolegów, którzy na boisku walczyli o obronę tytułu. Po rozgrywkach grupowych i pokonaniu ekipy Slovana Bratyslava nadszedł czas na finał. W nim zmierzyliśmy się z toruńską Elaną. Po wyrównanym meczu wygraliśmy 3-1 i puchar po raz trzeci powędrował do Oświęcimia. Dziękujemy kibicom Ruchu za gościnę, a w szczególności chłopakom z Radlina i Rudy Śląskiej! UNIA&RUCH!

 

Wiara spod Zegara:
IV miejsce Widzewa tuż za podium w kolejnej edycji turnieju ‚Remi Cup’ w Radlinie. Mecze grupowe kończyliśmy wynikami: wygraną 11:0 z Wisłą, przegraną 2:1 ze Slovanem oraz zwycięstwem 3:2 z KKSem Kalisz, które dały nam awans i wyjście z grupy. W półfinale po bardzo zaciętym meczu z Młodą Elaną remisujemy 5:5. O grze w finale zatem decydowały rzuty karne w których polegliśmy 2:1. W meczu o III ponownie spotykamy się ze Slovanem i ponownie mecz kończy się wynikiem 2:1… Turniej kończymy j.w na IV miejscu. Aspiracje były wyższe, jednak nie tym razem. Pozdrowienia dla braci z Chorzowa! Dziękujemy z tego miejsca za wszystko! 

 

Kakaesiacy:
Wczorajszego dnia korzystamy z zaproszenia kibiców Ruchu Chorzów i stawiamy się w 40 osób na „Remi Cup” w Radlinie. Rozgrywki niestety kończymy na fazie grupowej , ulegając w pierwszym meczu Slovanowi Bratysława 2-3, w drugim pokonując krakowską Wisłę 6:2 w trzecim meczu decydującym o wyjściu z grupy toczymy wyrównany bratobójczy pojedynek z Widzewiakami tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu, przegrywając ostatecznie 3-2. Podziękowania dla Niebieskiej SzaRańczy za zaproszenia i gościnę.

 

Młody Radlin:

Kolejna edycja Turnieju Remi Cup za nami, jak co roku do Radlina zjechali się kibice z całej polski i nie tylko. Po sportowej rywalizacji zwycięzcami okazali się nasi bracia z Oświęcimia. Dziękujemy wszystkim zgodą i FC za przybycie. Po Turnieju udajemy się z braćmi z Unii na imprezę. UNIA&RUCH Niech żyje Radlin, Radlin no i UNIA… 

 

Niebieskie Panewniki:

Remi Cup 2019 przeszła do historii. Jesteśmy wczoraj obecni zgrabnym składem jako SZAJKA POŁUDNIE ( Pnwk&Piotro&Lgt ). Tego dnia Zbieramy sie na Ligocie z głośnym dopingiem chcemy wywołać cyganki z kanałów ale tego dnia ich w okolicy brak. Następnie udajemy się na zbiórkę główną w Chorzowie skąd razem ruszamy do Radlina. Turniejowi towarzyszyła jak zawsze doskonała atmosfera i integracja z gośćmi. Z Naszej dzielnicy 3 osoby brały udział w grach turniejowych strzelając gole. Integracja i impreza przeniosła się do lokali my kontynuujemy wspólną zabawę w jednej z katowickich dyskotek bawiac się do białego rana. Do zobaczenia niebawem na inauguracji ligi na pierwszych meczach.

Relacja kibiców Elany Toruń:
W ubiegłą sobotę (9.02.2019) odbył się kolejny turniej kibiców Chorzowskiego Ruchu w Radlinie – Remi Cup. Oczywiście jak co roku korzystamy z zaproszenia od naszych zgodowiczów i silną grupą wybraliśmy się na tą imprezę. Z Torunia wyruszamy razem w 120 osób (90 Elana plus auta KKSu Kalisz i WfcG). Po drodze w Piotrkowie Trybunalskim zatrzymujemy się pod tamtejszym zakładem karnym by pozdrowić dobrego chłopaka z PF.


Pod względem piłkarskim w grupie trafiamy na ekipy Ruchu Chorzów (wygrana 3:2), z CSKA Moskwa (3:0) i Unię Oświęcim (1:1). W półfinale po karnych pokonaliśmy Łódzki Widzew, by w finale ponownie trafić na Unię Oświęcim. Niestety w finale ulegliśmy 2:1 i ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce w turnieju. Za rok to odbijemy i sięgniemy po puchar.


Sam turniej wypadł rewelacyjnie. Największe emocje, okraszone fanatycznym dopingiem, które na długo pozostaną w naszej pamięci… miały miejsce podczas półfinałowego meczu z Widzewem. Ogólnie przez cały czas trwania imprezy, atmosfera typowo kibicowska. Z kronikarskiego obowiązku dodamy jeszcze iż tego dnia wśród wielu innych flag, wiszą także dwie nasze (1968 i łączoną „W jedności siła… ELANA& RUCH”).


Po turnieju część naszej delegacji zostaje na umacnianiu zgody a pozostali udają się z powrotem w kierunku Grodu Kopernika. Raz jeszcze dziękujemy Niebieskim za udany turniej i gościnę. ELANA & RUCH. Do zobaczenia na szlaku kibicowskim.

 

Takie tam w drodze na Radlin ;)

Opublikowany przez elanowcy.pl – Elana Toruń Poniedziałek, 11 lutego 2019