Turniej im. Jerzego „Cioły” Ciołki 2019 11 lipca 2019

6 lipca, w sobotę odbyła się kolejna edycja turnieju im. Jerzego „Cioły” zorganizowanego przez kibiców Odry Opole. Oprócz gospodarzy pojawili się również sympatycy Polonii Bytom, Zagłębia Lubin, Falubazu, Górala Żywiec i węgierskiego Sopronu.

 

Jedna Odra:

Minioną sobota dla wielu fanów Odry stała pod znakiem sportowych zmagań gdyż wielu z nas wybiegło na zieloną murawę by rozgrywać mecze w ramach corocznego turnieju im. Jerzego „Cioły” Ciołki . Opolskich fanów reprezentowały tego dnia trzy drużyny podzielone wiekowo od najmłodszych do najstarszych. Ponadto gościliśmy ekipy naszych zgód – Bytomską Polonię i Lubińskie Zagłębie, a także przyjaciół z węgierskiego Sopronu i drużyny fanów Falubazu Zielona Góra i Górala Żywiec. Kilkugodzinne zmagania, które nawet w opinii ekspertów stały na wysokim poziomie, odbywały się w dwóch grupach, z których wyłoniono uczestników półfinałów. Tego dnia nie byliśmy gościnni i to jedna z naszych drużyn wygrała turniej, drugie miejsce zajęli kibice z Bytomia, a Lubina.

Rozgrywkom towarzyszyła dobra koleżeńska atmosfera, rozmowom przy grillu i złotym trunku nie było końca. Dalszy ciąg wspólnej zabawy miał miejsce wieczorem w centrum Opole, gdzie wspólnie biesiadowaliśmy świętując także urodziny jednego z nas. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas. Do następnego! 

 

Orange City Boys ’03:
Wczoraj w 80 osób byliśmy obecni na turnieju w Opolu. W turnieju zajęliśmy drugie miejsce. Naszym braciom dziękujemy za zaproszenie i gościnę! Odra&Zagłębie!

 

Kibole Falubazu:

W weekend korzystając z zaproszenia Kiboli Odry Opole bierzemy udział w turnieju kibiców ku pamieć zmarłego Fanatyka Odry ŚP. Cioły. Na Śląsku Opolskim meldujemy się w 20 osób z flagą FhZG’06. W zmaganiach piłkarskich zajmujemy 8. miejsce. Dziękujemy za zajebista gościnę. Pozdrowienia dla Gospodarzy i ekip biorących udział w turnieju.