Turniej z okazji 10-lecia grupy Młodzi Poddębice ’09

Kibice Widzewa Łódź nie mogą narzekać na brak zajęć w tej przerwie między sezonowej. W sobotę, 6 lipca odbył się kolejny już turniej Widzewiaków, tym razem z okazji okrągłej rocznicy grupy Młodzi Poddębice’09, na którym nie mogło zabraknąć wielu grup kibicowskich i FC działających na Widzewie. Więcej w relacjach samych zainteresowanych.

 

Więcej jutro 🙂

Opublikowany przez Widzew Fan Club Poddębice Sobota, 6 lipca 2019

 

Widzew Fan Club Poddębice:
6 lipca 2019 roku to dzień, na który zaplanowaliśmy turniej piłkarski z okazji 10-lecia grupy Młodzi Poddębice 2009. Początek turnieju został ustalony na godzinę 9:00 i niecałą godzinę później pierwsze drużyny wybiegły na boisko w pobliskiej Byczynie, czyli obiekcie na którym mecze swego czasu rozgrywał Widzew. Lista zaproszonych gości oraz podział na grupy przedstawia się następująco:

[art5]

 

GRUPA A:

1. Młodzi Poddębice 2009
2. Młodzi Stryków
3. Zarzew
4. Kutno
5. Aleksandrów Łódzki
6. Tomaszów Mazowiecki

 

GRUPA B:

1. Poddębice
2. Łęczyca
3. Bałuty
4. Mysłowice
5. Ultras Widzew
6. Zduńska Wola

 

GRUPA C:

1. Młodzi Poddębice 2019
2. Rogów
3. Kanzas
4. Górniak
5. Żyrardów/Sochaczew

 

GRUPA D:

1. Uniejów
2. Piotrków/Będków
3. Stryków
4. Zgierz
5. Chojny

 

[art5]

W zmaganiach piłkarskich najlepsi okazali się Młodzi Stryków, którzy pokonali w finale Aleksandrów. Gratulujemy, tym bardziej dlatego, że nie był to dla nich pierwszy złoty puchar tego lata. Przez turniej przewinęło się około 250 osób. Zaproszeni goście mogli korzystać ze stoiska gastronomicznego – jedzonko z grilla, piwka, napoje. Była też możliwość popływania kajakami oraz stoisko Wiary spod Zegara, na którym można było kupić koszulki z motywem wakacyjnym, poduszki, wlepki, leżaki i gadżety poszczególnych osiedli czy FC. Po rozegraniu fazy grupowej zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, odpalając do tego piro. Na turnieju powiesiliśmy 6 transparentów: główny MŁODZI PODDĘBICE 2009, mały MP’09, trans z pozdrowieniami dla emigrantów, trans upamiętniający naszych zmarłych kolegów z Aleksa i Rogowa,trans z pozdrowieniami dla chłopaków którzy są na przymusowych wakacjach oraz trans osiedla Południowa. Po zakończeniu turnieju większość ludzi udała się w jednej grupie w miejsce, w którym odbywała się impreza. Trwała ona całą noc, a dla kilku wytrwałych nawet dłużej. Podsumowując wszystko wyszło jak należy i wszyscy zaproszeni ludzie wyjeżdżali z Poddębic zadowoleni. Z tego miejsca chcemy podziękować za przybycie wszystkim zaproszonym gościom! Liczby niektórych z Was na prawdę robią wrażenie. Cieszymy się, że przez te 10 lat poznaliśmy ludzi, o których powiedzieć, że są naszymi przyjaciółmi czy braćmi to jak nic nie powiedzieć. Szacunek na zawsze. Czego możemy sobie życzyć na kolejne lata? Na pewno tego żeby nie zwalniać tempa, zapierdalać na mecze i wyjazdy, trenować, malować i fanatycznie kochać Widzew, co by się wokół niego nie działo.

PS: serdecznie pozdrawiamy zgierzaków i strykowian, którzy z kilkoma osobami od nas kończyli obchody 10lecia w niedziele wieczorem – obyśmy zawsze mieli takie zdrowie.

DZISIAJ JUŻ NIE TACY MŁODZI – ZAWSZE WIERNI DUMIE ŁODZI! MP’09 

 

Widzew Fan Club Aleksandrów Łódzki:
W dniu wczorajszym 06.07.2019 korzystając z zaproszenia naszych ziomali z Widzew Fan Club Poddębice bierzemy udział w turnieju piłkarskim. Zbieramy się około godziny 8 w naszym mieście i ruszamy w 20 osób.

[art5]

W naszej grupie mierzymy się chłopakami Widzewiacy Ze Strykowa, Kutno Tylko Widzew, Zarzewiacy Widzewiacy, Gospodarzami oraz Widzew FC Tomaszów Mazowiecki (którzy z przyczyn losowych nie dotarli). Rozgrywki grupowe zakończyliśmy z bilansem jednej porażki, 2 zwycięstwom, remisem oraz walkowerem co dało nam wyjście i udział w dalszej grze. Idąc zwycięską passą trafiamy w ćwierćfinale na ekipę Widzew Fan Club Uniejów i w dosyć ciężkich warunkach strzelamy bramkę w ostatnich sekundach meczu i wygrywamy w rzutach karnych! W półfinale trafiamy na BAŁUTY, udaje nam się wygrać 3:2 i trafiamy do finału! W finale czekają na nas chłopaki z którymi mierzyliśmy się w grupie a mianowicie Widzewiacy Ze Strykowa. Ostatkami sił zagraliśmy bardzo wyrównany mecz ale niestety ulegamy 1:2 i zajmujemy 2 pozycję!

Z tego miejsca gratulujemy wygranej oraz dobrej walki do samego końca! Dziękujemy również za zaproszenie oraz gościnę ! Do następnego ! BYŁ ! BĘDZIE ! JEST ! W ALEKSIE RTS!

 

Widzewska Łęczyca:
W sobotę bierzemy udział w turnieju organizowanym z okazji 10-lecia grupy Młodzi Poddębice ’09. Stawiamy się w około 30 osób.

[art5]

W grupie zajmujemy 1 miejsce pokonując Ultras Widzew, Poddębice, Mysłowice po 4:1, Bałuty 5:1 oraz remisujac 1:1 z chłopakami ze Zduńskiej Woli. W ćwierćfinale wygrywamy z Kanzasem 4:1, natomiast w półfinale musimy uznać wyższość ziomków ze Strykowa, przegrywając 4:2. Na pocieszenie, w meczu o 3 miejsce po raz kolejny spotykamy się z Bałutami i odwracamy losy meczu z wyniku 1:3 na 6:3, kończąc turniej na 3 miejscu.

Po turnieju część ekipy rusza na imprezę integracyjną, gdzie zabawa trwa do późnych godzin wieczornych. Wielkie podziękowania dla FC Poddębice za zaproszenie! Poddębice&Łęczyca

 

Widzew Łódź – FC Zgierz:

W sobotę bierzemy udział w kolejnym turnieju organizowanym z okazji 10 lecia naszych kolegów z Poddębic. Stawiamy się w równe 2 dyszki.

[art5]

Zmagania grupowe kończymy na drugim miejscu po porażce z Uniejowem i dwóch zwycięstwach z Chojanami i w derbach powiatu z młodszym składem WzS. Drabinka turniejowa nie była znów łaskawa i w cwiercfinale trafiamy na ponownie na chłopaków ze Strykowa, lecz już na drugi starszy skład. Mecz pełen, emocji, godny derbowego meczu kończy się nasza porażka znów dopiero w rzutach karnych. Jak się okazało wstydu nie było i odpadlismy z późniejszym triumfatorem turnieju. Po turnieju część naszej ekipy rusza na imprezę integracyjna na wynajęta sale, podziękowania dla FC Poddębice za zaproszenie i turniej na naprawdę wysokim poziomie. W Poddębicach tylko WIDZEW!

 

Widzewski Rogów:
W dniu wczorajszym odbył się turniej z okazji okrągłej rocznicy grupy Młodzi Poddębice’09, na którym stawiliśmy się w 17 osób. Jak wiadomo, od lat z Fan Clubem z Poddębic łączą nas przyjacielskie relacje kultywowane zarówno na trybunach jak i w prywatnym życiu, więc nic dziwnego, że wydarzenie było przez nas mocno wyczekiwanym.

[art5]

Z grupy, w której mieliśmy Górniak, Kanzas, Żyrek z Socho oraz Młodych z EPD wyszliśmy z pierwszego miejsca i w ćwierćfinale trafiliśmy na Bałuciarzy, od których dostaliśmy solidne piłkarskie bęcki i skończyliśmy boiskowe zmagania. Po rozegranym finale razem z pozostałymi ekipami przenieśliśmy się na dalszą integrację, która potrwała do późnych godzin wieczornych. Z tego miejsca gratulujemy Widzew Fan Club Poddębice organizacji całego turnieju oraz dziękujemy za solidną gościnę.

Dziękujemy także za transparent dla Świętej Pamięci braci Wasylów. Życzymy także kolejnych aktywnych lat działalności ku chwale łódzkiego Widzewa ! RGW&EPD ! 

 

Widzew Fc Konstantynów:

Po dwóch turniejach w Żyrardowie i Pabianicach przyszedł czas na kolejny, tym razem w Poddębicach gdzie pojawiamy się w 15 osób. Po niezbyt udanych występach piłkarskich z poprzednich tygodni, tym razem postanawiamy przyłożyć większa wagę do rozgrywek futbolowych w efekcie czego w swojej grupie wygrywamy pewnie trzy mecze (z Młodymi Poddębice , Górniakiem i Żyrardowem) oraz po zaciętej walce remisujemy 3:3 z Rogowem co gwarantuje nam pierwsze po wielu latach historyczne wyjście z grupy.

[art5]

W ćwierćfinale odpadamy z Łęczyca i w dobrych humorach wracamy do domów. Dziękujemy za gościnę i do następnego.

 

Zarzewiacy Widzewiacy:

Gościmy wczoraj na turnieju w Poddębicach który był zorganizowany z okazji 10lecia istnienia grupy MP’09. Dzięki za zaproszenie! 100lat Pany! ZRW!

 

Widzew Fan Club Uniejów:

W sobotę lecimy do pobliskich Poddębic na turniej piłkarski. Fazę grupową w której mierzyliśmy się ze Zgierzem, Strykowem i Chojnami kończymy z kompletem zwycięstw. Niestety, jak to często w piłce bywa, w ćwierćfinale po bardzo zaciętym boju przegrywamy po karnych z Aleksandrowern. Na meczu debiutują nowe eleganckie ceratki WFCU. Dziękujemy chłopakom z Poddębic za zaproszenie i graty za dobrą organizację turnieju oraz imprezę integracyjną! Poddębice na zawsze Widzewskie!

[art5]

 

Widzewiacy Ze Strykowa:

W ostatni weekend, w ponad 40 osób, bierzemy udział w kolejnym turnieju, tym razem u naszych braci w Poddębicach. Wystawiamy dwie drużyny: młodszych i starszych.

Weterani strykowskiego podwórka odpadają w grupie, a nasza młodzież wygrywa cały turniej, po raz kolejny, już 3ci raz w tym roku! Po turnieju dużą liczbą udajemy się na integracje, która u naszych ludzi stoi zawsze na najwyższym poziomie i zostajemy tam do późnych godzin niedzielnych! WZS’07 & MP’09 

 

Widzewski Górniaczek:

Pojawiamy się w 9 głów na Turnieju w Poddębicach. Po bardzo wyrównanych meczach niestety nie udaje nam się wyjść z grupy. Sam turniej dobrze zorganizowany, dzięki za zaproszenie i do następnego! Widzewski Górniak! 

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments