Turniej Kibicowski z okazji 75-lecia Gryfa Słupsk 31.07.2021

W minioną sobotę w Słupsku odbył się turniej kibicowski z okazji 75-lecia słupskiego Gryfa. Oprócz gospodarzy pojawili się również sympatycy Chojniczanki Chojnice, Lechii Gdańsk, KP Starogard Gdański, Moto Jelcz Oławy, Pomezanii Malbork oraz gościnnie Brøndby IF. Układ pomiędzy Gryfem a Chojniczanką, który trwał przeszło 18 lat, tego dnia przerodził się w zgodę.

 

Kibice Gryfa Słupsk:

31.07.2021

W ostatni weekend lipca organizujemy turniej kibicowski z okazji 75-lecia naszego klubu oraz przybicia zgody między Gryfem, a Chojniczanką. Układ, który trwał między nami przeszło 18 lat tego dnia przeradza się w zgodę!

Tego dnia razem z nami są: Lechia Gdańsk, Starogard Gdański, Moto Jelcz Oława, Pomezania Malbork oraz gościnnie Brøndby IF. Do samego turnieju przystępuje 12 drużyn, a przez cały turniej przewija się 350+ osób. Na płocie wokół boiska zostały rozwieszone flagi oraz transy dla naszych Braci po drugiej stronie muru. PDW !

Piłkarsko pierwsze miejsce w turnieju zajmują FC Jezierzyce, drugie CHWM, a trzecie miejsce zdobywa Pomezania Malbork. Ponadto dla każdej drużyny gości wręczony został okolicznościowy puchar za udział w turnieju.

Po całej „imprezie na murawie” udajemy się z gośćmi do jednej z wynajętych sal, gdzie trwa integracja do dnia następnego! Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz uczestniczenie w turnieju jak i później w wspólnej zabawie! Z dniem 31.07.2021 OFICJALNIE ZOSTAJE PRZYBITA ZGODA MIĘDZY GRYFEM, A CHOJNICZANKĄ !

Thanks for your participation in the fan tournament for Brøndby Fans!

 

Fanatycy z Grodu Tura:

31.07.2021 r.

Data dla nas szczególna, ponieważ po 18 latach układu, przybiliśmy zgodę z naszymi braćmi z Gryfa Słupsk.

W Słupsku tego dnia odbył się turniej kibicowski, na którym pojawiło się 70 Fanatyków z Grodu Tura, a w piłkarskich zmaganiach wzięły udział 4 nasze drużyny.

Jednak to nie rywalizacja w tym dniu była dla nas najważniejsza, tylko integracja, zarówno ta na boisku, jak i ta w wynajętym po zawodach lokalu.

Na samym turnieju pojawiło się +/- 350 osób. W tym dniu wraz z gospodarzami gościliśmy kibiców Lechii Gdańsk, Starogardu Gdańskiego, Moto Jelcz Oławy, Pomezanii Malbork oraz ekipę Brøndby IF.

Dzięki wszystkim za przybycie i stworzenie takiego zajebistego klimatu!

GRYF&CHOJNICZANKA!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments