„To My Kibice” nr 3 (210) marzec 2019

„TO MY KIBICE” NR 3 (210) | MARZEC 2019

8 fotoreportaży z następujących meczów:

Lechia Gdańsk-Pogoń Szczecin

Arka Gdynia-Korona Kielce

Zagłębie Sosnowiec-Arka Gdynia

Wisła Kraków-Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok-Wisła Płock

Zagłębie Lubin-Miedź Legnica

Legia Warszawa-Cracovia

Lech Poznań-Legia Warszawa

Wywiad numeru to „parę słów” od kibica GKS Jastrzębie – właściciela jednej z najbardziej charakterystycznych flag na polskich stadionach. „Strajkowicz”, bo z nim jest właśnie wywiad, opowiada o ruchu kibicowskim na GKS Jastrzębie na przestrzeni ostatnich 30 lat, nie zapominając oczywiście o czasach aktualnych!

Dla miłośników dawnego stylu kibolskiego idealną częścią najnowszego numeru „TMK” jest rubryka „20 lat temu”. Jak zwykle w niej pokaźna dawka tego, na czym się wielu z nas wychowało – opisów awantur tu bez liku, niczym strzały z broni maszynowej – każdy opis, to wspomnienie mniejszego lub większego dymu. I po takiej lekturze mamy pełną świadomość dalszych słów – te czasy na pewno nie powrócą.

W podsumowaniach rundy jesiennej tym razem dominują wielkie szajki – to już trzecia część wydarzeń z rundy jesiennej pisanych przez ludzi z poszczególnych ekip.

Jak zawsze w numerze stałe pozycje:

– „To i owo na bojowo”

– „To i owo Pacanowo”

– „Sektor Prawa”

– „Old School” – Miedź Legnica

84 strony wypełnione polską sceną kibicowską. Fotki, reportaże, felietony, podsumowania, wspominki – wszystko to w cenie 8,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments