Starcie łódzkich ekip

Jak poinformowała jedna z zainteresowanych stron, wczorajszego wieczoru doszło do starcia pomiędzy kibicami dwóch wrogich klubów. Gdy tylko potwierdzą się szczegóły akcji to news zostanie zaktualizowany.

 

Limanka:
Wczorajszego wieczoru dochodzi do starcia pomiędzy kibicami dwóch wrogich klubów. Pomimo przewagi liczebnej oraz użytego sprzętu przez jedną osobę z frajerskiego czerwonego klubu, górą ze starcia wychodzą Rodowici Łodzianie. ŚŻK

[art5]

 

Teofilów:
Wczoraj wieczorem dochodzi do starcia na jednym z łódzkich osiedli ,mimo przewagi liczebnej i użycie przez jedna kurwe sprzetu czerwona część się zrywa ale nie wszystkim sie to udaje i dostaja oklep. Jedyne co potraficie to pomazac w nocy ściany i to jak widać nie zawsze wychodzi nieudaczniki.
KLUBEM ŁODZI JEST ? ŁKS 

 

Wiara spod Zegara:
Dziś w sieci na większości z 'kumatych’ profili kibicowskich pojawiła się groźna relacja chuliganów łksu jakoby w 25 pełnych agresji pokonali 30 malarzy/bandę? Widzewa.Śpieszymy ze sprostowaniem.
W wydarzeniu brało udział całe 9 osób z RTS, rywali na oko około 20/25 którzy najprawdopodobniej dostali wcześniej cynk od swoich kolegów, którzy dostali bęcki parę minut wcześniej i leżeli obici w krzakach. Te jakże okrutne i groźne dziewczyny zaatakowały na jednym z osiedli w 5 aut nasze 3. Nasi młodzieżowcy wysiedli z aut, podjęli próbę wymiany. Siła liczbowa przeciwnika okazała się jednak wyraźna i nasi szybko skapitulowali tracąc kilka fantów. W trakcie starcia odważne dziewczyny z łks używały płyt chodnikowych i taranowały Widzewiaków jednym ze swoich pojazdów ale o tym w swej groźnej honorowej relacji zapomnieli.

[art5]
Gratulujemy naszym młodym odwagi i próby podjęcia bójki biorąc pod uwagę dysproporcję w liczbach. Przyznajemy naszą porażkę czując jednak jak bardzo śmietniki z łks są zdesperowane swoimi porażkami banda na bande na Off Piotrkowska, ul.Śląskiej czy Limance. Dzięki ich odważnym opisom potwierdziło się to jak bardzo bolą ich te przegrane potyczki. Pozdrawiamy net hooligans for life!! :)) 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments