Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów 24.04.2013

Stal mimo wczesnej godziny (16:00) pojawia się w 1200 osśb. Równo z gwizdkiem prezentuje konfetti + serpentyny i w 2 połowie dwie oprawy, pierwsza „To jest wasze przeznaczenie” która przedstawia śmierć siedzącą na tronie na cmentarzu a po bokach groby, które odziane są w szale Resovii i Łksu, na grobach widnieją daty: 1905, 1908, przy tej oprawie zostaje odpalona pirotechnika (race + świece dymne). Druga „świadkiem jest mi Bog w Rzeszowie liczy sie jeden klub” – mała sektorówka z wizerunkiem Boga, po bokach flagi na kijach, na których były herby Biało Niebieskich osiedli + świece dymne. Doping jak na taką liczbę średni, tylko momentami było naprawde dobrze.

Tego dnia Resovia wywiesza flagi: „Duma Rzeszowa Najstarsza Królowa”, „W obie strony miasta Tradycja wrasta” oraz „EB”. Z powodu braku miejsca na płocie, na krzesełkach zostają rozłożone inne fany: „Całe życie trzymać fason…” oraz nowa flaga Baranówki, która na tym meczu zalicza swój debiut. W sektorze Resovii pojawił sie również transparent odnoszący się do poza-sportowych „wyczynów” Stali.

W to środowe popołudnie, mecz derbowy obejrzało ok. 800 Kibiców Resovii Rzeszów (informacja z oficjalnej strony Kibiców Resovii).

Stal Rzeszów:

Flaga osiedla Paderewskiego – debiut:

Resovia Rzeszów:

zdjęcia: Nowiny24.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments