Widzew stracił flagę 9 czerwca 2019

Wyjazd Polaków do Macedonii ostatnimi czasy był jednym z najbardziej atrakcyjnych wypadów na kadrę. W piątek w Skopje najliczniejszą grupę wyjazdową stanowili Widzewiacy, którzy w stolicy Macedonii pojawili się w ponad 100 osób z flagą narodową „Widzew”. Przed samym meczem doszło do starcia RTS-u (z kilkoma osobami ze zgód) z różnymi innymi polskimi ekipy. Pełną relację przeprowadziliśmy dla Was TUTAJ. Po całym zamieszaniu 100 Widzewiaków trafiło na komendę, a łącznie zatrzymanych zostało 223 polskich kibiców.

 

Dzisiaj rano na powrocie Widzewa do Łodzi, sympatycy Łódzkiego Klubu Sportowego pod Piotrkowem postanowili przywitać rywala zza miedzy, w konsekwencji czego flaga narodowa Widzewa, która była w Macedonii trafiła w ręce ŁKS-u. Niedługo ma pojawić się relacja samych zainteresowanych.

 

Relacja ŁKS-u:
Za wszystkie krzywe numery na kadrze, w dniu dzisiejszym widzewiaków spotyka zasłużona kara. Flaga którą zabrali na mecz do Macedonii wpada dzisiaj w nasze ręce, chodź nie udało nam się trafić głównej grupy wyjazdowej. Godło z flagi będzie wykorzystane do naszej flagi i w żadnym wypadku nie zostanie wam zwrócone. Nie ma dla was i waszych układowiczów miejsca na kadrze!