Kolejne flagi zmieniają właścicieli 19 lutego 2019

Wczoraj w Oświęcimiu odbył się mecz w hokeja pomiędzy miejscową Unią i drużyną GKS-u Katowice. Gospodarze od dłuższego czasu prowadzili mobilizacje na to spotkanie, która przyniosła zamierzony efekt i w młynie pojawiło się wielu kibiców. Tego dnia Unia mogła liczyć na wsparcie Igloopolu, który pojawił się na meczu z flagą „Brygada Morsy”.

 

Kibice Unii Oświęcim:
Jak to bywa w szarej hokejowej rzeczywistości po monotonnym sezonie zasadniczym przyszedł czas na mecze o stawkę czyli fazę play – off. Po zajęciu ósmego miejsca w fazie regularnej rozgrywek trafiliśmy na najmocniejszą ekipę pod względem sportowym w naszej lidze a także odwiecznego rywala – GKS Katowice. Na to spotkanie przeprowadzimy większą mobilizację niż zazwyczaj. Przynosi to dobry efekt, choć na pewno stać nas na więcej. Mimo poniedziałkowego terminu meczu, w młynie dobra frekwencja. Tego dnia było nas około 200 głów. Z nami delegacje naszych przyjaciół, za co dziękujemy. Doping stał na dobrym poziomie, na tyle dobrym że poprowadził naszych zawodników do sensacyjnego zwycięstwa. Mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw, po pierwszym meczu, w którym na terenie Katowic nasza drużyna poległa aż 8-3. Hokeiści po bardzo dobrej i ambitnej grze wygrali to spotkanie 5-2. Po meczu niestety my ponosimy porażkę, tracąc 4 flagi na rzecz sosnowieckiego Zagłębia. Nie jest to jednak miejsce aby rozwodzić się nad tym tematem.

HOKEJ: Unia Oświęcim – GKS Katowice 18.02.2019

 

 

Tego dnia rodzinnie ekipa Zagłębia Sosnowiec, BKS-u i Beskidu Andrychów postanowiła odwiedzić Oświęcim. Pamiątką z tej wycieczki są cztery flagi (trzy Unii i jedna Igloopolu), które przyozdabiały lodowisko w ten poniedziałkowy wieczór. Poniżej zdjęcia zdobyczy.