Ruch Chorzów – Polonia Bytom 26.10.2019

Kibice chorzowskiego Ruchu oraz Polonii Bytom zadbali o efektowną oprawę derbów. W drugiej połowie odpalono sporo pirotechniki, która dodała kolorytu trzecioligowemu widowisku.

 

Ultras Niebiescy:
Zbiórki w kilku miastach aglomeracji, pochód przez Chorzów na stadion, pełne trybuny, oprawa, pirotechnika, wygrana piłkarzy. Każdy z Nas tęsknił za takim meczem. Brawo dla każdego fana Ruchu, który wczoraj zjawił się na Cichej i pomógł stworzyć taki spektakl. Brawo dla każdego fana Ruchu za zaangażowanie przy dopingu. Brawo dla piłkarzy za walkę o Niebieską Erke. Nie potrzebujemy żadnej ekstraklasy żeby stworzy piękne widowisko, bo to my jesteśmy ekstraklasą! RUCH CHORZÓW

[art5]

[art5]

[art5]

 

Niebieska Bykowina:
DERBY DLA RUCHU! Na zbiórce obecnych ponad 130 osób. Prezentujemy transparent z jedynym prawidłowym rozwinięciem skrótu TRSL. TYLKO RUCH SIĘ LICZY! Do tego odpalamy kilka rac i świec dymnych. Filmik ze zbiórki możecie zobaczyć na stronie NRŚL GANG. Dziękujemy za obecność kibicom z Niebieskie Świętochłowice, którzy pojawili się na Naszej zbiórce. Obecni byli również kibice Widzewa z Bałut i Wisły z Nowej Huty. Po szpilu mieliśmy co świętować i praktycznie bawimy się do białego rana. Na Bykowinę przyjeżdżają chłopaki z Widzew FC Łowicz i przy głośnych śpiewach i %%% świętujemy wygrane deRby! 

[art5]

 

Wiara spod Zegara:
280 fanów Widzewa z jedną faną, wspiera wczoraj RTS na wyjeździe w Boguchwale. Prowadzimy doping w asyście bębna. Po wygranym meczu ze Stalówką , całym wyjazdem udajemy się na mecz do Chorzowa, gdzie Ruch wygrywa najstarsze derby Śląska z Bytomską Polonią. W&R 

[art5]

 

Kibice Unii Oświęcim:
Wczoraj wspieramy Ruch na meczu z Polonią Bytom w 33 osoby. Na meczu zajebista atmosfera. Pochód przez miasto, pełny stadion, wypełniony sektor gości oraz masa pirotechniki! Niebiescy wygrywają w najstarszych derbach Śląska 3-1. gRatUlujemy! UNIA&RUCH! 

[art5]

 

Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom:

Emocje po NDŚ opadły, więc czas na podsumowanie. Wczoraj jesteśmy obecni na zakazie w Chorzowie w bardzo dobrej liczbie. Przez całą drugą połowę machamy dużymi flagami na kijach oraz odpalamy do tego ognie wrocławskie oraz stroboskopy. Na sektorze udało się zebrać 892 zł i 57 groszy za co serdecznie dziękujemy. Miejmy nadzieję, że wszyscy kibice, którzy wczoraj byli w Chorzowie będą również pojawiać się na pozostałych meczach POLONII.

[art5]

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments