Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 26.07.2013

„Niebiescy” drugi mecz z rzędu rozegrali na własnym stadionie. Frekwencja na spotkaniu z Lechią była trochę niższa niż podczas konfrontacji z Lechem. Według informacji podanych przez klub, na trybunach zasiadło 5200 osób, w tym 231 kibiców z Gdańska.

Pomimo mniejszej frekwencji młyn Ruchu prezentował się lepiej niż na meczu z Lechem Poznań. Akcja „Niebieski Młyn” dała dobry efekt. Większość osób ubrana była w niebieskie koszulki i wyposażona w szaliki, natomiast zapominalscy kibice mieli możliwość zakupić koszulkę w odpowiednim kolorze za symboliczne 5 złotych.

Fani Lechii Gdańsk przybyli do Chorzowa transportem samochodowym i autokarami w 231 osób. Na sektorze gości wywiesili flagę „Lechia GNLS Gdańsk” oraz małą fankę Czarnych Słupsk. Kibice Lechii udając się do Chorzowa pamiętają o zmarłych kibicach, którzy zginęli w marcowym wypadku!

Niebieski młyn Ruchu podczas spotkania przyozdobiło kilkanaście flag, w tym m.in. „Psycho Fans”, „Śląscy Ekstremiści”, „ULTRAS”, „19/R20”, „Niebieskie Katowice”, „Radlin”, „Patologia Mysłowic”, „Jaworzno”, „Staszów”, „Żory”, „Kęty”, „Świętochłowice” oraz małe fanki Górnego Śląska i Atletico Madryt.

Ruch Chorzów:

Lechia Gdańsk:

Relacja oraz zdjęcia: Niebiescy.pl |MatiD

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments