Resovia Rzeszów – Korona Kielce 23.05.2021

W niedzielny wieczór Resovia podejmowała na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej zespół Korony Kielce. Dla rzeszowskiego klubu było to pierwsze spotkanie z udziałem publiczności po złagodzeniu obostrzeń. Mecz z perspektywy trybun obejrzało 2068 widzów. Gospodarze, chcąc urozmaicić widowisko, w drugiej połowie zaprezentowali oprawę składającą się z sektorówki, dwuczęściowego transparentu „Cywilno-Wojskowy – Klub Sportowy” oraz pirotechniki.

Tego dnia w sektorze gości pojawiło się 250 wyjazdowiczów, w tym 15 kibiców Naprzód Jędrzejów. Podczas meczu debiutuje odświeżona flaga „Korona Kielce Hooligans”.

 

Najstarsi w Polsce:
Po 297 dniach wracamy na trybuny w roli gospodarza. Niestety wracamy także do rozgrywania meczów ligowych na Stadionie Miejskim, na którym spotkanie mogło zostać rozegrane o godzinie 19:05 w blasku jupiterów.

Przez cały mecz lecimy z głośnym dopingiem w asyście bębna, a w drugiej połowie prezentujemy oprawę składająca się z sektorówki i transparentów z napisem Cywilno-Wojskowy Klub Sportowy w asyście pirotechniki.

Na trybunach zameldowało się 2068 osób w tym kibice Korony w sektorze gości. Razem z nami delegację JKS Jarosław i Stali Sanok – dzięki za wsparcie!

 

Stowarzyszenie Kibiców „Zjednoczona Korona”:
Wczoraj do Rzeszowa na mecz z Resovią wybrało się 250 wyjazdowiczów, w tym 15 kibiców Naprzód Jędrzejów.

 

Ultras Korona:
Na wczorajszym meczu wyjazdowym w Rzeszowie debiutuje odświeżona flaga Korona Kielce Hooligans!

 

Naprzód Jędrzejów:
W 15 osób wspieramy Koronę w Rzeszowie.

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments