Unia Tarnów – Poprad Muszyna 22.05.2021

W ramach 24. kolejki rozgrywek czwartej ligi grupy małopolskiej wschodniej Unia Tarnów podejmowała na własnym obiekcie drużynę Popradu Muszyna. W młynie zebrało się 160 kibiców Unii, w tym 30 sympatyków Wisły Kraków. Podczas pierwszej połowy miejscowi zaprezentowali oprawę, na którą składał się transparent „Unia Tarnów Sportowe Charaktery”, sektorówka z logiem UTSC, natomiast całość dopełniły race i czarne świece dymne.

Relacja Unii Tarnów:
Czekaliśmy na pierwszy poważny sprawdzian tej wiosny w „Jaskółczym Gnieździe” i się doczekaliśmy. Po 16 ligowych zwycięstwach z rzędu Poprad Muszyna sromotnie poległ na naszym stadionie 4-0. I choć styl i wynik wywołał na trybunach ogromną radość, to musimy pamiętać, że przed nami kolejne 6 kroków, aby móc zagrać w barażach. Doping prowadzimy przez cały mecz.

W pierwszej połowie prezentujemy oprawę „Unia Tarnów Sportowe Charaktery” z sektorówką z logo UTSC, do której odpalamy 20 czerwonych rac i kilka czarnych świec, które konkretnie zadymiają stadion.

W tym czasie pada pierwsza bramka po strzale Dominika Wardzały, za chwile Łukasz Popiela podwyższa na 2-0. Druga połowa do dalsza zabawa na trybunach jak również znakomita gra na boisku. Na meczu debiutują nowe flagi UTSC oraz osiedlowa Chyszów. Nas w młynie 160 osób, w tym 30 Wisła Kraków. Po meczu dziękujemy zawodnikom za świetny występ. 3 liga ZKS!