LKS Różyca – KKS Koluszki 16.06.2019

Za nami Derby Gminy Koluszki, którymi stawką był awans do V ligi. Kibice KKS-u Koluszki na spotkanie dotarli wspólnym pochodem, podczas meczu prowadzili zorganizowany doping, nie zabrakło również dwóch opraw z pirotechniką. Więcej w relacji samych zainteresowanych.

ULTRAS KKS KOLUSZKI:
16 czerwca dzień na który czekało całe miasto – Derby Gminy Koluszki ! Mecz Łódzkiej Klasy A pomiędzy LKS Różyca – KKS Koluszki który decydował o awansie do V ligi jednej lub drugiej drużyny. Po kilkudniowej mobilizacji w niedzielę o 14:30 zbieramy się pod budynkiem klubowym +/- w 120 osób i w asyście flag ruszamy pochodem do położonej od nas o 3 km Różycy.

[art5]

Sam pochód mimo upału przebiega w świetnej atmosferze. Na miejscu meldujemy się około 15:20. Wywieszamy 2 flagi : Ultras KKS oraz NB’03 dodatkowo mamy ze sobą 20 flag na kijach.

[art5]

Tego dnia prezentujemy 2 oprawy. Równo z pierwszym gwizdkiem odpalamy RGD w barwach KKS ( biało-niebiesko-czerwone ) oraz stroboskopy. W drugiej połowie opalamy race morskie i strobo.

[art5]

Doping z naszej strony jak na poziom rozgrywkowy ( 7 poziom ) i skwar jaki lał się z nieba stał na bardzo dobrym poziomie. Chłopaki remisują z Różycą 1:1 co daje nam upragniony awans do V ligi gdzie wracamy po 3 latach przerwy. Dzięki wszystkim za wczorajszy mecz i do zobaczenia na inauguracji sezonu !