PRZED MECZEM: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 24.11.2023

Już w najbliższy piątek odbędą się kolejne Derby Trójmiasta. Jak informuje Ultrasi Arki Gdynia, dzisiejszej nocy trafiają auto swojego lokalnego rywala, który wybrał się na remont gdyńskich murów. Więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Ultras Arka Gdynia:

Dzisiejszej nocy trafiamy auto ulg, które postanowiło pod osłoną nocy podziwiać Gdyńską okolice. Część dziewczyn ucieka w las zostawiając koleżanki. Proponują nam „dogadanie się” co też robimy, po naszemu, bez żadnej taryfy ulgOWEJ. W piątek wszyscy na derby ‼️ Forza Arka‼️

Ps. Prawicowej ekipie, za jaką się uważacie raczej nie przystoi niszczyć patriotycznych prac… Jeb*ć ulg! 3 dni do derbów!

 

Ultras Lechia Gdańsk:

Trzy dni!
Jeśli zamuliliście temat, zostało Wam niewiele czasu żeby wymiksować się z planów na piątek, innych niż oglądanie derbów na Traugutta. Mamy świadomość, że są tu starzy wyjadacze, którzy na meczach w naszym Domu mieli swoje stałe miejsce, często nawet z kompletem sztachet w ławeczce. Są tu jednak także osoby, które klimat T29 znają tylko z opowieści. Ten dzień jest idealny by znów poczuć magię tego obiektu, albo zasmakować jej po raz pierwszy. Ciepło się ubierzcie, weźcie ze sobą odpowiedni prowiant i dajcie się ponieść niepowtarzalnemu klimatowi stadionu przy Traugutta 29. To miejsce wychowało pokolenia Lechistów, widzialo łzy szczęścia i pięści zaciśnięte ze złości. Widziało awantury, upokorzenia milicji i walkę o wolność. Czas dołożyć kolejną małą cegiełkę i kolejne piękne wspomnienie. Jazda z kurwami!

Nie mogliśmy się oprzeć i, mimo kiepskiej pogody, przygotowaliśmy 70-metrową ścianę z motywem z flagi zdobiącej często płot na nowym stadionie. Wspierajcie gdański ruch Ultras, piętnaście lat to dopiero początek.

Nie zapominajcie także o meczach domowych, które zbliżają się wielkimi krokami. Klub wyszedł z dobrą opcją biletowego dwupaku. Nie szukajcie wymówek, to dwa ostatnie mecze w tej rundzie. Widzimy się na stadionie!

I na koniec do Upośledzeńców Arki Gdynia. Trafiliście to wy sobie w stopę wchodząc z powrotem do wanny z Kołakowskim. Mamy się dobrze, nie pozdrawiamy.

AVE ULG
Wychowani na Traugutta

 

Ultras Lechia Gdańsk:

Mordki! Też już nie możecie się doczekać? Derby już w piątek, przedmeczowe napięcie wkręca się z każdą godziną. Jazdunia!

Żeby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wybieramy się na wycieczkę remontową. Przerobiony zostaje brzydki obrazek przy torach, kilka pozostałych zostaje trafionych. Jakie było nasze zdziwienie, gdy zaobserwowaliśmy, że etatowym pilnowaniem gdyńskich ścian zajmuje się trójmiejska policja. Nie z nami takie numery, to nie takie proste.

Do derbów zostało kilka dni. Udało się dograć telebim, więc będziemy mogli obejrzeć ten mecz jak należy, w towarzystwie Rodziny i Przyjaciół. Już teraz informujemy Was, że na tyn wydarzeniu otworzymy swoje małe stoisko, gdzie będziecie mogli kupić gadżety naszej produkcji i wesprzeć nasze dalsze ruchy. Niezależnie od pogody, wracamy do domu i bawimy się jak na fanatyków przystało. Do zobaczenia!

AVE ULG
Wstańcie Lechiści! Forza BKS!

 

Ultras Arka Gdynia:

Dla chcącego, nic trudnego.

 

LGFT (Lechia Gdańsk):

Dla chcącego nic trudnego. Jebać arkę na całego!


DZIEŃ MECZOWY:

Bastion Reda (Arka Gdynia):

guest

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Witek G Zabrze
Witek G Zabrze
3 miesięcy temu

Arka to zwykli ściemniacze jak zawsze. Niech jeszcze napiszą ze rządzą w Trójmieście 🙂

Łysy z Nysy
Łysy z Nysy
3 miesięcy temu

Raz pod wozem raz na wozie jak to w derbowych miastach

Kibic Arki.
Kibic Arki.
3 miesięcy temu

Dlaczego ulg nie jeździ teraz na Witomino? Czyżby bali się że przez remonty tamtejszych ulic nie zdążą uciec? :d

Antykaczory
Antykaczory
3 miesięcy temu

To jak to było naprawdę bo komunikaty są sprzeczne

Zdzicho
Zdzicho
3 miesięcy temu

To trsfili ta ulg czy nie., bo sami o tym ani slowa

Metcalfe
Metcalfe
3 miesięcy temu

Betony znowu ściemniaja

Artykuł dotyczy ekip