PP: Tuchovia Tuchów – Unia Tarnów 09.05.2018

Kibice Unii Tarnów wybrali się do Tuchowa w ramach okręgowego Pucharu Polski. Na nowej zadaszonej trybunie zasiadło około 110 sympatyków Unii, którzy przez całe spotkanie prowadzili solidny doping. Podczas drugiej połowy Ultrasi z Tarnowa zaprezentowali oprawę składająca się z transparentu i pirotechniki.

Elita Tarnowa:

W środowe popołudnie piłkarze Unii Tarnów zagrali w ramach okręgowego Pucharu Polski z Tuchovią. Jak się okazało był to najlepszy wyjazd do Tuchowa zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim. Zasiadamy na nowej, niedużej, zadaszonej trybunie. Prowadzimy bardzo dobry doping w asyście bębna, szczególnie w pierwszej połowie, gdy nasza liczba dobiła do ok. 110 osób.

Po przerwie ultrasujemy. Rozkładamy biało – niebieski transparent z hasłem „To ta pasja właśnie – nigdy w nas nie zgaśnie”, odpalamy białe race i ognie wrocławskie oraz niebieskie świece dymne znakomicie bawiąc się na sektorze.

Piłkarze dostosowują się do atmosfery na trybunach i pewnie wygrywają 5-1. Bardzo klimatyczny mecz z najlepszym dopingiem w tej rundzie, oby tak dalej! Jeżeli w półfinale Jaskółki pokonają Drwinę, w finale zmierzą się z Okocimskim Brzesko.

 

Doping:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments