PP: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Lechia Gdańsk 26.10.2021

Dziś dobiega końca 1/16 finału Pucharu Polski, jednak powróćmy do spotkania trzecioligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki a przedstawicielem piłkarskiej ekstraklasy – Lechią Gdańsk.

Mecz rozgrywany we wtorek o godzinie 15:45 przyciągnęło na trybunach 960 widzów, z czego ponad 100 w młynie. Gdańszczanie otrzymali na to spotkanie 150 biletów, a ostatecznie w Nowym Dworze Mazowieckim pojawili się w lekkim nadkomplecie.

Pod koniec meczu gospodarze zaprezentowali oprawę, która składała się z podświetlanej folii „ULTRAS”, która przez dziesięć minut była podświetlana różnorodną pirotechniką. Miała miejsce również lekka spinka i wymiana powietrzna z gośćmi, na którą reaguje ochrona, więcej przeczytacie w poniższej relacji samych zainteresowanych.

 

Relacja Świtu:

Pucharowe losowanie okazało się dla nas bardzo udane i dało nam jedną z topowych piłkarskich i kibicowskich ekip. Postanawiamy mocno się zmobilizować i mimo średniego terminu i dość krótkiego czasu przygotować coś specjalnego. Plany te przed meczem próbuje popsuć ochrona, która rozkminia naszą miejscówkę z elementami oprawy jednak nasza szybka i zdecydowana reakcja powoduje, że po chwili większość odzyskujemy.

Wieszamy 3 flagi oraz transparent PDW i prowadzimy raczej dobry doping w przeciągu całego spotkania. Na sektorze przewinęło się ponad 100 osób w tym 14 MKS Ciechanów z flagą i 8 Bug Wyszków (dzięki).


Na początku drugiej połowy machamy 6 flagami na kijach w tym 2 debiutujące. Kulminacyjny moment następuje jednak około 80 minuty, gdy wyciągamy dużą folię ULTRAS i przez 10 minut podświetlamy ją wszelką pirotechniką.


Wszelka pirotechnika to: 80 rac, 30 stroboskopów, 6 świeć dymnych, 4 wulkany, 16 ogni bengalskich, 50 ogni wrocławskich.


Pod koniec pokazu i tym samym meczu następuje lekka spinka i wymiana powietrzna z gośćmi, na którą reaguje ochrona, która przepycha nas z sektora. W pewnym momencie mając dość tej całkowicie niepotrzebnej reakcji, wjeżdżamy w ochronę wraz z całym latającym arsenałem dostępnym na polskich stadionach i dopiero wjazd 997 po kilku minutach studzi nasze zagotowane głowy. Lechii lekki nadkomplet (150 przyznanych biletów) wesołego składu z 5 flagami. 

Lechia Gdańsk:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments