Odra Opole – Resovia Rzeszów 22.05.2022

Pomimo tego, że mecz Resovii w Opolu odbył się już jakiś czas temu, dopiero dzisiaj pojawiła się wyjazdowa relacja samych zainteresowanych. Na sektorze gości zasiadło 240 wyjazdowiczów z siedmioma flagami. Po powrocie do Rzeszowa, ekipa wyjazdowa zgubiła obstawę i ruszyła na rynek, gdzie awans świętowali sympatycy Stali Rzeszów.

 

Odra Opole:

 

 

Relacja Resovii Rzeszów:

Na ostatni wyjazd rundy wiosennej wyruszamy pociągiem specjalnym w 240 osób i siedmioma flagami. Do Opola docieramy na ponad godzinę przed meczem, jednak przez mozolne wpuszczanie na sektorze całą grupą meldujemy się kilka minut po rozpoczęciu meczu. Doping w asyście bębna, atmosfera w połączeniu z wynikiem na boisku sprawiła, że był to jeden z lepszych wyjazdów w ostatnim czasie. Bardzo cieszy fakt, że na wyjazd pojechało bardzo dużo młodzieży oraz starszych wyjazdowiczów.Na tym wyjeździe były rozdane okazjonalne szale „Wyjazdowicze” dla osób, które zaliczyły wszystkie wyjazdy w tej rundzie. Szale zostały ufundowane przez Stowarzyszenie Kibiców Resovii Rzeszów. Dzięki wszystkim kibicom, którzy byli obecni tego dnia z nami i do zobaczenia już niebawem w rundzie jesiennej.

Po powrocie do Rzeszowa z dworca kierujemy się w stronę rynku gdzie po drodze gubimy obstawę i ze śpiewem wchodzimy w rynek od strony gdzie nie było policji. Na pierwszych parasolkach dochodzi do starcia gdzie świętujący po raz kolejny będąc w rynku na nasz widok rzucają w naszą stronę sprzętem, który mieli pod ręką. Nie cofając się przed latającymi kuflami i krzesłami dochodzi do starcia, gdzie zaliczają parę KO i w nasze ręce wpadają barwy. Szybki wjazd policji i cofamy się do pobliskiego parku, gdzie dzielimy się na mniejsze grupki i obstawiamy okolice rynku zgarniając kolejne barwy rozganiając do domów tych którzy zapomnieli na jakich terenach przebywają.

 

zobacz również zdjęcia:

guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments