Niespodziewana wizyta na zbiórce Polonii Przemyśl

W sobotę przed wyjazdem MKS-u Radymno na mecz z Łękiem ostrów, koalicja Czuwaj&Radka postanowiła sprawić niespodziankę swoim miejscowym rywalom z Polonii. W konsekwencji czego pojawili się na zbiórce Polonii, więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 14.09.2019
W Świętym piłkarzy do zwycięstwa dopinguje 60 osób koalicji Czuwaj & MKS Radymno. Podróżujemy autami.

[art5]

 

Łęk Ostrów – MKS Radymno 15.09.2019
Wspieramy naszych przyjaciół w 15 osób.

[art5]

 

Dzisiaj od rana (15.09.2019) patrolujemy okolice Przemyśla w poszukiwaniu sąsiadki udającej się na swój wyjazd do Pruchnika. Dostajemy info, że zbierają się na swoim stadionie, postanawiamy więc złożyć im wizytę. Natrafiamy na kolumnę aut opuszczającą miejsce zbiórki. Wysypujemy się, jednak nikt od nich nie podejmuje walki. Jedno nasze auto zostaje uszkodzone. Cała akcja bez udziału psów. Działamy koalicyjnie Czuwaj & Radka! 1918 & 1934!

 

zdjęcie poglądowe

[art5]


AKTUALIZACJA 17.09.2019

 

Relacja kibiców Polonii Przemyśl:

Oficjalnie odpuszczamy wyjazd do Pruchnika i działamy od samego rana koalicyjnie. Nawiązując do relacji naszych sąsiadek… 3 auta „w kolumnie” postanawia wybrać się na własną rękę na ten wyjazd, przy wyjeździe spod Stadionu wpada nasz rywal(w około 10 fur) i trafia 2 auta, jedno wyjechało trochę wcześniej. Nasza porażka i do szybkiego następnego.

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments