Broń Radom straciła flagi 3 grudnia 2019

Jak poinformowali sami zainteresowani, wczorajszego dnia z magazynu kibiców Broni Radom wyniesiono bęben, elementy patriotycznej oprawy oraz sejf, gdzie znajdowały się flagi Broni. Do całej sytuacji odnieśli się Broniarze.

 

Robotniczy KS Broń Radom:
Wczorajszego dnia doszło do frajerskiej akcji! Do magazynu znajdującego się na stadionie bezczelnie włamano się i wyniesiono bęben, elementy oprawy patriotycznej oraz znajdujące się w sejfie flagi. Wyniesienie w taki sposób flag nie ma w żaden sposób nic wspólnego z honorowym kibicowaniem w związku z tym chcemy poinformować ekipę która dopuściła się tak chujowej akcji iż my kibice Broni w żaden sposób nie uznajemy zaistniałej sytuacji jako jakąkolwiek porażkę z naszej strony! Jest to nasze pierwsze i ostatnie odniesienie się do tego frajerskiego czynu na łamach mediów społecznościowych.

Nie zamierzamy wystosowywać sprostowania za sprostowaniem jak to w dzisiejszych czasach jest robione przez niektóre ekipy. Kto ma wiedzieć ten wie i zbędne pierdolenie jest niepotrzebne!

 

Kibice Radomiaka:

ZNALEZIONO! Właścicieli prosimy o kontakt!

Spotkała was kara za to jak cały czas prujecie się w internecie. Nie ma was na mieście, na meczach, a spotkanie na wyjazdach tez graniczy z cudem, za to w sieci was pełno i waszych jebanych farmazonów i ciągłego ujadania. Zasłaniacie się zasadami kibicowskiego życia w którym nie bierzecie udziału. Jednak damy wam szansę. Daliśmy wam propozycje. Telefon znacie, wykorzystajcie go dobrze. Tylko od was zalezy jak z tego skorzystacie. Podpowiemy wam że nie służy tylko do płakania w słuchawkę!!

Kozak w necie, pizda w świecie!