Apel kibiców Stali Mielec 19 lutego 2021

Kibice Stali Mielec wystosowali apel do całej braci kibicowskiej w Polsce o podejmowanie działań mające na celu powrót na trybuny. Przypomnijmy, jakiś czas temu podobny apel wystosował fanatyk Pogoni Szczecin, więcej TUTAJ. Dzisiaj mielczanie zgromadzą się przed stadionem, aby przez jedną połowę dopingować swoich piłkarzy podczas meczu z Cracovią.

 

Chłopcy ze Stali:

Mając na uwadze dobro ruchu kibicowskiego w Polsce, jako organizator dzisiejszej akcji chcieliśmy przekazać parę słów i poprosić o refleksję nad obecną sytuacją.

Apelujemy do całej braci kibicowskiej w Polsce o włączenie się do akcji i pokazanie swojego sprzeciwu, a jednocześnie wsparcia dla swojej ukochanej drużyny. Będąc obojętnym wobec otaczającej nas sytuacji, sami dajemy przyzwolenie na działania odbierające nam radość kibicowania. Prócz luźnych pogadanek przez rządzących, nie wykonuje się żadnych konkretnych ruchów oraz nie wskazuje dat naszego powrotu na trybuny. Stadiony są cały czas zamknięte, gdzie wiele innych podobnych instytucji o dużym natężeniu osób funkcjonuje normalnie. Co może być kolejnym ruchem, skoro cały czas jesteśmy spychani przez władze na drugi plan? Dlatego apelujemy o reakcję. W takich sytuacjach podziały schodzą na drugi plan. Niejednokrotnie, przy różnego rodzaju ogólnopolskich akcjach potrafiliśmy pokazać jak wielką, a zarazem solidarną grupą jesteśmy. Walczmy o swoje!

Jeśli zgadzasz się z nami i popierasz nasza akcję – udostępnij post.