LIVE: Na Stadionach 25-27.03.2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

Relacja Pogoni Lębork:

Wspieramy naszych ukkładowiczów na tym meczu w 12 osób. Dziękujemy bracia za gościnę i do następnego!

Relacja Górnika Wałbrzych:

W sobotę wybieramy się w około 80 osób do Bydgoszczy by wspierać Zawiszę na meczu z Kotwicą. Prócz flagi Śródmieścia i zgodowej zawisł transparent z pozdrowieniami do więzienia dla Janura przygotowany przez Zawiszę! Przed jak i po meczu umacniamy naszą zgodę, dziękujemy Bracia za zajebistą gościnę!
Wieczna sztama Górnik Wałbrzych&Zawisza! BEZAPELACYJNIE DO SAMEGO KOŃCA!

Relacja Kotwicy Kołobrzeg:

Wczoraj w 63 osoby w tym 4 KaKaeSiaków jesteśmy obecni w Bydgoszczy na meczu z Zawiszą. Mamy ze sobą dwie flagi KF i Młoda Kotwica. Piłkarze wygrywają 2:0 i obejmujemy fotel lidera. Kotwa Fans!

Czarni Połaniec – Siarka Tarnobrzeg 26.03.2022

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i na świeżym powietrzu

Wisła Sandomierz – Wisłoka Dębica 27.03.2022

Relacja Wisły Sandomierz:
Na meczu z Wisłoką wystawiamy ok.50 osobowy młyn. Wiszą 2 fany i transparent zadedykowany Torfiorzowi.

Relacja Wisłoki Dębica:

Nas w Sandomierzu autokarem i autami 62 osoby w tym 17 Górnik Zabrze. Wieszamy trzy flagi w tym jedną KSG i dobrze dopingujemy przez całą pierwsza połowę. Podziękowania dla Górnika za dobre wsparcie oraz Wisły za wpuszczenie na swoje sektory i prowiant w trakcie meczu !

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń 26.03.2022

NIŻSZE LIGI:

Elana Toruń – Victoria Lisewo 26.03.2022

Kuźnia Ustroń – ROW Rybnik 26.03.2022

Relacja ROW-u Rybnik:

125 kibiców, w tym 18 GieKSiarzy i 9 Żaboli melduje się w Ustroniu. W pierwszej połowie odpalamy kilka zielonych świec dymnych w asyście zielono-czarnych machajek. Piłkarze niestety przegrywają 3-1.

Młode Katowice:

Dzisiejszego dnia wspieramy braci z Rybnika w wyjazdowym spotkaniu w Ustroniu w sile 18 osób młodego składu wraz z nami 5 osobowa delegacja Mysłowickiej GieKSy. Dziękujemy za MEGA Gościnę. Do następnego!

Polonia Trzebnica – Barycz Sułów 26.03.2022

Szombierki Bytom – Ruch Radzionków 26.03.2022

Dozamet Nowa Sól – Odra Bytom Odrzański 26.03.2022

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Na pierwszym meczu u siebie w rundzie wiosennej, wystawiamy 50-60 osobowy młyn i wieszamy jedną flagę „szachownice”. Dopingujemy bardzo głośno przez większość meczu, co poświadczyły osoby z różnych części miasta.

GKP Targówek – AP Brychczy Warszawa 26.03.2022

Glinik Gorlice – Dunajec Zakliczyn 26.03.2022

Sparta Brodnica – Włocłavia Włocławek 26.03.2022

Relacja Sparty Brodnica:

Podczas spotkania z Włocłavią zbieramy się w około 100 osób w tym sporo „doświadczonych” 😉 kibiców.

Na płocie wiszą 3 flagi „Spartanie”, „Legia Chełmża” i „Mławska Wiara”. Śpiewamy praktycznie przez cały mecz z niezłymi momentami, jednak nasza forma wokalna mogłaby być lepsza. Miłą niespodziankę sprawili kibice gości, którzy w symbolicznej liczbie pojawili się w Brodnicy na meczu swojego klubu.

Nie zostali jednak wpuszczeni na trybuny, przez mundurowych i mecz oglądają zza płotu. Z nami: Legia Chełmża, Mławska Wiara, Młoda Olimpia Elbląg i Pomorscy Legioniści. Dobrze pokazał się również nasz FC Jabłonowo.

Piłkarze mimo prowadzenia niestety przegrali w ostatnich minutach, a my po meczu tradycyjnie poszliśmy umacniać kontakty na mieście. 😉

Dzięki za wsparcie i do następnego.

Piłka nożna dla kibiców!

Młoda Włocłavia:

Mecz bez większej mobilizacji, w drodze do Brodnicy zostajemy zatrzymani przez smutnych panów, którzy eskortują nas pod stadion. Na miejscu dostajemy informacje, że nie zostaniemy wpuszczeni na sektor gości, więc jesteśmy zmuszeni oglądać przebieg meczu zza płotu. W trakcie spotkania wymieniamy się uprzejmościami z kibicami przeciwnej drużyny, oraz dopingujemy naszych piłkarzy. Mecz przebiega po naszej myśli i wygrywamy 2:3.

Polonia Piotrków Trybunalski – RKS Radomsko 26.03.2022

Relacja RKS-u Radomsko:

45 żółto-niebieskich w mieście Trybunałów na pierwszym wyjeździe w tej rundzie. Polonia z dwiema flagami. Na boisku remis.
Jeździć na mecze bez względu na ligę i wyniki!

Piast Kobylin – Ostrovia Ostrów 27.03.2022

Relacja Ostrovii Ostrów:

Nas w Kobylinie na pierwszym wyjeździe tego sezonu 76 osób (bus + auta) z jedną flagą – UO’16. Razem z nami tego dnia 4 przyjaciół z Konina(dzięki!). W drugiej połowie ultrasi prezentują oprawę FANATYCY, która solidnie zadymiła boisko. Na boisku kolejne zwycięstwo, oby tak dalej. TYLKO OSTROVIA

Górnik Wałbrzych – Polonia Bystrzyca Kłodzka 27.03.2022

W meczu z Bystrzycą Kłodzką wystawiamy solidny młyn. Przede wszystkim dużo młodzieży nakręconej górniczym stylem życia. Brawo! Od początku meczu jedziemy z głośnym dopingiem, który z minuty na minutę rozkręcał się jeszcze bardziej. W 20 minucie prezentujemy oprawę, nawiązującą do historii ruchu kibicowskiego w Wałbrzychu. Na początku lat 90-tych powstaje malowana flaga TORCIDA WAŁBRZYCH a wraz z nią grupa ludzi, która mocno utożsamiała się w tamtych latach z Górnikiem, szczególnie na meczach kadry. Do dziś wielu z nich jeździ aktywnie na wyjazdy! Szacunek Panowie! Prezentujemy sektorówkę na wzór repliki flagi TORCIDA wraz z hasłem „Pierwsza w Polsce”. Po zwinięciu sektorówki w górę idą białe i niebieskie balony oraz odpalone zostają race i stroby. Po prezentacji na płot wjeżdża ostatni raz fana z lat 90-tych, którą w drugiej połowie zastępuje nowa uszyta specjalnie na tą okazję. Oprócz flagi wieszamy również dwa transparent dla chłopaków zza krat. JANUR, MENTOS – PozDraWiamy!!! PIERWSZA W POLSCE – TORCIDA WAŁBRZYCH !
Cresovia Siemiatycze – ŁKS Łomża 27.03.2022
Relacja ŁKS-u Łomża:
Nas w sektorze gości 41 osób w tym 5 braci z Szepietowa. Wywieszamy po jednej fladze i przez całe spotkanie prowadzimy doping. Piłkarze wygrywają 2:0 dzięki czemu utrzymujemy fotel lidera. W drodze powrotnej całym wyjazdem zajeżdżamy jeszcze na spotkanie domowe Sparty z KS Grabówką.
Sparta Sycewice – Gryf Słupsk 27.03.2022
Młoda Wiara Gryfa:
Na niedzielny mecz do Sycewic wybieramy się w niespełna 20 osób, dopingujemy piłkarzy przez cały mecz co przynosi efekt w postaci wygranej.

Stilon Gorzów – Promień Żary 27.03.2022

Relacja Stilonu Gorzów:

W niedzielne popołudnie podczas najciekawszego w tej rundzie kibicowsko meczu przy Myśliborskiej debiutuje nowa fana zgodowa Stilon&Chrobry, uszyta z okazji 10-lecia zgody. Tego dnia wspiera nas 42 Głogowian, którym podziękowania za wsparcie. Gości lekko ponad 4 dyszki. Nasz ukochany Stilon znów wysoko wygrywa i pokazuje, że pewnie kroczy do 3 ligi. Z tego miejsca zachęcamy wszystkich kibiców do wspierania Stilonu dopingiem na meczach domowych oraz wyjazdach. Pomóżmy im w awansie oraz pokażmy, że mają dla kogo grać. AVE STILON!

Relacja Promienia Żary:

Na wyjazd do Gorzowa lecimy autami – podróż w obie strony sprawna a na sam mecz wchodzimy lekko spóźnieni. Nas 42 osoby w tym delegacja Miedzi Legnica. Na płocie wywieszamy 2 flagi i trans, kilka razy zaznaczając obecność. Gospodarze również zbierają się w kilkadziesiąt osób, oflagowani i z dopingiem. Piłkarze po 90 minutach przegrywają z liderem 4:0, po meczu zbijamy z nimi piątki i udajemy się w drogę powrotną. Promień on Tour!

Czarni Pawłosiów – Czuwaj Przemyśl 27.03.2022

Relacja Czuwaju Przemyśl:

Na pierwszym wyjazdowym meczu w rundzie wiosennej jesteśmy obecni w 35 osób + 15 MKS Radymno. Podróżujemy autokarem. Fajnie by było, gdyby więcej towarzystwa zaangażowało się w eskapady weekendowe! Dla każdego fanatyka Wyjazd to rzecz święta!
Wielkie dzięki dla braci z Radymna za solidne wsparcie. Widzimy się w weekend na Serduszku!