LIVE: Na Stadionach 21-24.10.2022 21 października 2022

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin 22.10.2022

 

Raków Częstochowa – Korona Kielce 22.10.2022

 

Relacja Korony Kielce:
Do Częstochowy na „Piekielną Pielgrzymkę” docieramy w nadkomplecie w 313 wyjazdowiczów w tym 20 kibiców Naprzód Jędrzejów dzięki za wsparcie.

 

Relacja Naprzodu Jędrzejów:

W 20 osób wspieramy Koronę w Częstochowie.

 

Warta Poznań – Górnik Zabrze 23.10.2022

 

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok 23.10.2022

Relacja Jagiellonii Białystok:

We Wrocławiu na sektorze gości stawiamy się w 136 osób (w tym 1 osoba z Mazura Ełk – dzięki ziomek). Kończymy drugi w tym roku maraton, gdzie zaliczamy 3 dalekie wyjazdy, w krótkim odstępie czasu.

 

Widzew Łódź – Miedź Legnica 21.10.2022

Relacja Miedzi Legnica:

Piąty z rzędu mecz wyjazdowy w dzień tygodnia. Pomimo tego, iż terminarz nas wybitnie nie rozpieszcza a sytuacja w tabeli jest jaka jest – w sektorze gości w Łodzi pojawiło się około 250 osób. W tym dniu wspiera nas dużą grupą Śląsk Wrocław (80 osób) oraz Karkonosze (6 osób). Pomimo wszelkich animozji trzeba obiektywnie przyznać, iż atmosfera na łódzkim stadionie to ścisły top w Polsce. My sporadycznie dopingujemy naszych piłkarzy, którzy w drugiej połowie pokazali, że nie składamy broni do końca. My w te utrzymanie wierzymy i ze swojej strony zrobimy wszystko, aby wspólnie tego dokonać.

 

Cracovia – Lech Poznań 23.10.2022

 

Piast Gliwice – Radomiak Radom 24.10.2022

 

Stal Mielec – Wisła Płock 22.10.2022

Relacja Stali Mielec:

W sobotnie po południe podejmujemy u siebie Wisłę Płock, która do Mielca przyjechała wskazywana jako faworyt spotkania. Licznie wypełniamy młyn i razem z drużyną walczymy o wygraną. W 19 minucie obejmujemy prowadzenie, lecz niestety płocczanie strzelają bramkę w końcówce spotkania i mecz finalnie kończy się remisem. Dziękujemy wszystkim obecnym, którzy mimo niezbyt sprzyjającej aurze pojawili się w młynie i wspierali Stal.

Dwunasty zawodnik staje na wysokości zadania, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

 

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk 24.10.2022

 

Relacja Lechii Gdańsk:

Około 360 fanów poniosło w poniedziałek Lechię do zwycięstwa w Lubinie. W liczbie tej znalazło się 181 niezawodnych Braci ze Śląska, którym należą się wielkie podziękowania! Lechia i Śląsk na wieki!


I LIGA:

Odra Opole – Ruch Chorzów 21.10.2022


 

Resovia Rzeszów – ŁKS Łódź 23.10.2022

 

Relacja ŁKS-u Łódź:

Trzeci raz w tym roku przyszło nam pojechać na wyjazd do Rzeszowa. Jak się potem okazało, kolejne wyjazdy do tego miasta to nasza frekwencja była coraz niższa, bo tym razem zameldowaliśmy się tam jedynie w 150 osób. Ze zbiórki wyruszyliśmy w sile 3 autokarów. Droga przebiegła spokojnie, z dwoma postojami. Pod stadionem Stali, na którym cały czas w roli gospodarza gra Resovia zameldowaliśmy się w wystarczającym zapasem czasowym, by przed pierwszym gwizdkiem wszyscy znaleźli się na sektorze. Powiesiliśmy flagę „Rodowici Łodzianie” oraz flagi z pozdrowieniami dla: „Bastka”, „Szadka”, „Antona”, „Wojtasa”, „Żyrafy”, „Gołębia”, „Cześka”, Błażeja, Damiana i „Pucka”. Doping prowadziliśmy z przerwami. Nie zabrakło też wymian „uprzejmości” z Resovią. Jednak to już było w mniejszym natężeniu niż w marcu. W drugiej połowie nasi piłkarze zagrali koncertowo strzelając przeciwnikowi 3 bramki, dzięki czemu po meczu mogliśmy cieszyć się z efektownego zwycięstwa dającego nam pozycję wicelidera. Nikt by się nie obraził, gdybyśmy takie miejsce w tabeli mieli po ostatniej kolejce ligowej. Oczywiście po ostatnim gwizdku odświętowaliśmy z piłkarzami wygraną i niedługo potem otworzyli bramy, wsiedliśmy do autokarów i wyruszyliśmy w drogę powrotną. Również przebiegła na dwóch postojach. Na drugim nie obyło się bez problemów z psami, które rozdały kilku osobom mandaty. Przed północą zakończyliśmy ten wyjazd na ŁKS-ie, skąd rozjechaliśmy się na swoje rewiry.

 

Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała 22.10.2022

 

Arka Gdynia – MKS Chojniczanka Chojnice 22.10.2022

 

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna 23.10.2022

 

Relacja Górnika Łęczna:

Na wyjeździe w Sosnowcu byliśmy obecni w 90 osób w tym 12 fanów Chełmianki i 1 kibic Motoru Lublin. Dzięki za wsparcie.

„Życie to są chwile chwilee. Wyjazdowy licznik bije!” Za Górnik!

 

GKS Katowice – Stal Rzeszów 24.10.2022

Relacja GKS-u Katowice:

Wczoraj zbieramy się w ok 400 osób pod stadionem w czasie meczu z Stalą Rzeszów. Klub znowu manipuluje liczbą widzów na meczu i podaje liczbę uprawnionych …


II LIGA:

Zagłębie II Lubin – Motor Lublin 22.10.2022

Relacja Motoru Lublin:
Na wyjeździe do Lubina byliśmy obecni w 148 osób. Tego dnia wspierają nas Bracia ze Śląska w liczbie ok. 50. MOTOR & ŚLĄSK!

 

Kotwica Kołobrzeg – KKS Kalisz 23.10.2022


III LIGA:

Wisłoka Dębica – Wisła Sandomierz 22.10.2022

Relacja Wisłoki Dębica:
Na meczu z sandomierską Wisła, z która utrzymujemy bardzo dobre relacje tworzymy 40 osobowy młyn ( z nami 1 fan KSG ). Prócz flagi, na płocie wiszą dwa transparenty dla chłopaków od nas, którzy zmagają się z problemami zdrowotnymi. Fani Wisły na mecz przyjeżdżają autokarem, zajmują miejsca na naszych sektorach i również dopingują, swoją liczbę podadzą sami.

 

Relacja Wisły Sandomierz:

Kolejny wyjazd za nami. Tym razem na rozkładzie była Dębica gdzie wybieramy się w 31 osób. Dzięki uprzejmości kibiców Wisłoki na mecz wchodzimy za darmo. Jak podczas poprzednich naszych wizyt na stadionie Wisłoki zasiadamy na sektorach gospodarzy. Doping ograniczamy do kilku okrzyków. Podziękowania dla kibiców Wisłoki za prowiant!

 

Odra Wodzisław Śląski – Polonia Bytom 22.10.2022

Relacja Polonii Bytom:

W miniony weekend jesteśmy obecni w Wodzisławiu Śląskim w blisko 150 głów. Na wyposażeniu mamy flagę 1920. Piłkarze wysoko wygrywają przy naszym głośnym dopingu.

 

Avia Świdnik – Chełmianka Chełm 22.10.2022

Relacja Avii Świdnik:

Na najciekawszy mecz rundy mobilizację zaczynamy tydzień przed meczem. Plakaty i transparenty na osiedlach przynoszą dobry efekt i z Sektora dopingujemy Żółto-Niebieskich w dobrej liczbie. Razem z nami 16 chłopaków z Biłgoraja – dzięki! Na płocie wiszą cztery flagi, w tym jedna Łady oraz transparent dla chłopaków po drugiej stronie muru – bracia trzymajcie się! Na boisku piłkarze wygrywają 1:0. Przyjezdni ze sporym wsparciem swoich zgodowiczów z Łęcznej. Derby są nasze!

 

Relacja Chełmianki Chełm:

Na derby w Świdniku podróżujemy pociągiem w 88 osób, wspierają nas bracia z Łęcznej w 82 osoby (dziękujemy za konkretne wsparcie!) co daje łączny wynik 170 Fanatyków. Mamy ze sobą 4 flagi. Na to spotkanie każdy wyjazdowicz otrzymał okolicznościowy gadżet w postaci szala. Wydaliśmy także drugi numer zina „Tylko Chełmianka”, który umilił drogę w pociągu. Nasza liczba to w dużej mierze zasługa młodzieży, która zadbała o przedmeczową propagandę. Szacunek. chłopaki! Mecz oprócz obustronnej bluzgoteki bez większych emocji.

 

Carina Gubin – Stilon Gorzów 22.10.2022

Relacja Stilonu Gorzów:
Po dwóch wyjazdach na zakazie na Górny Śląsk w końcu mogliśmy obejrzeć mecz z sektora gości. Do Gubina ruszamy w 53 osoby. Na płocie wieszamy dwie flagi i przez cały mecz dopingujemy naszych piłkarzy, którzy niestety w ostatnich minutach meczu tracą bramkę i ostatecznie przegrywają. Miejscowi wystawiają około 50-osobowy młyn i podczas meczu odpalają piro.


NIŻSZE LIGI:

Czarni Jasło – Zamczysko Mrukowa 22.10.2022

Relacja Czarnych Jasło:
W Deszczowe sobotnie popołudnie stajemy w ok 40os i dopingujemy Czarnych większość spotkania. Mecz słaby, nie wykorzystujemy karnego w 90minucie i tylko remisujemy z rywalem. Debiut zalicza nowa flaga. Za tydzień wszyscy do Beska!

 

JKS Jarosław – Legion Pilzno 22.10.2022

Ruch Radzionków – Zagłębie II Sosnowiec 22.10.2022

Relacja Ruchu Radzionków:

Dzisiaj remisujemy 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec i jest to kolejny mecz bez wygranej, a w tabeli zajmujemy dopiero 10 pozycję. Czy kibice Ruchu Radzionków na to zasługują? Mieliśmy walczyć o awans, a na obecną chwilę bliżej nam do spadku do okręgówki… W młynie najwierniejsi kibice i … flaga, która ostatni raz wisiała na meczu Ruchu ponad 20 lat temu !!! Na pewno czeka ją renowacja, ale po tylu latach i tak prezentuje się konkretnie.

 

Polonia Świdnica – Bielawianka Bielawa 22.10.2022

Relacja Polonii Świdnica:

Bez specjalnej mobilizacji na to derbowe spotkanie zbieramy się w około 60 osób. Z nami bracia z Górnika Wałbrzych (Dzięki za wsparcie !). Dopingujemy piłkarzy cały mecz, którzy to gromią rywali trzy do zera. Dziewczyny z bielawianki nie przyjechały. Derby dla nas. Ave Polonia!

 

Tarnovia Tarnów – Radłovia Radłów 22.10.2022

Relacja Tarnovii Tarnów:
W kolejnym meczu przy B9 przyszło nam zmierzyć się z drużyną Radłovii – przydupasami dziewczyn zza Białej. Bez szczególnej mobilizacji w młynie stawia się około 75 osób, prowadząc przy tym doping na najwyższym poziomie. Tego dnia wywieszamy 3 flagi: Młodzi Gniewni, Tarnovia z celtem, ACAB oraz transparent PDW Krecik.

Nasi piłkarze po bardzo dobrym spotkaniu wygrywają 3:0. Po meczu dziękujemy im za walkę i kolejne domowe zwycięstwo – oby tak do końca rundy!

 

Wólczanka Wólka Pełkińska – Karpaty Krosno 22.10.2022

Relacja Karpat Krosno:

W Wólce jesteśmy obecni w 25 osób.

 

Powiślanka Lipsko – KS Warka 22.10.2022

Relacja Powiślanko Lipsko:
Na ten mecz zbieramy się w 40 osób wieszamy jedna flagę „1964”Przez cały mecz z dopingiem.

 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – ROW 1964 Rybnik 22.10.2022

Relacja ROW-u Rybnik:

W Bielsku-Białej meldujemy się w 134 osoby. Z nami tego dnia 38 kibiców Górnika i 3 GieKSiarzy. Dzięki za wsparcie! Na płocie wywieszamy 5 flag oraz transparent dla chłopaka z Górnika – Papież PDW. Na meczu swój debiut zalicza osiedlowa kostka Chwałowic, którzy tego dnia stanowią najliczniejszą 40-osobową grupę.

 

Dąb Dąbrowa Białostocka – ŁKS 1926 Łomża 23.10.2022

Relacja ŁKS-u Łomża:

W Dąbrowie Białostockiej na sektorze „VIP” razem ze Spartą Szepietowo meldujemy się w 31 osób. Wczorajsze zwycięstwo pozwoliło nam utrzymać 3-punktową przewagę nad drugim w tabeli Promieniem Mońki.

 

Beskid Andrychów – Okocimski KS Brzesko 22.10.2022

Relacja BKS-u Bielsko-Biała:

W sobotnie popołudnie wspieramy naszych ziomali z Beskidu w 75 głów podczas meczu z Okocimskim. Dziękujemy i do następnego – KSBKS!

 

Okocimski KS Brzesko:

 

Mszczonowianka Mszczonów – Mazovia Mińsk Mazowiecki 22.10.2022

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:
W sektorze gości stawiamy się w 35 osób. Razem z nami 3 osoby z Pogoni Grodzisk – dzięki bracia za wsparcie! Wieszamy jedną naszą flagę i jedną GKSu. Doping z przerwami na niezłym poziomie. Piłkarze odnoszą kolejne wysokie zwycięstwo umacniając się na pozycji lidera ligi. BRAWO!

 

Elana Toruń – Sparta Brodnica 22.10.2022

Relacja Sparty Brodnica:
Mecze Sparty z Elaną emocjonują fanów obu klubów już od kilkudziesięciu lat i w tym sezonie po awansie torunian wiadomo było, że znowu razem zagramy. Jednak od niedawna drużna z miasta Kopernika gra na swoim historycznym stadionie z jedną małą trybunką i obawialiśmy się, że nie zostaniemy wpuszczeni. Niepokoju dodawał też fakt przeniesienia meczu Elany z Włocłavią do Włocławka ze względu właśnie na brak możliwości wpuszczenia kibiców gości.

Udało nam się skontaktować bezpośrednio z prezesem i kibicami Elany, którzy zapewnili chęć wpuszczenia nas do siebie. Na propozycje oczywiście przystaliśmy i transportem samochodowym ruszyliśmy z Brodnicy wraz z towarzystwem w mundurach. Droga mija w miarę szybko, wejście też bezproblemowe i w lekko ponad 80 osób wchodzimy na korty tenisowe, które tego dnia służyły za sektor gości. Na płocie wywieszamy flagę Sparta Brodnica i skupiamy się na dopingu dla naszej drużyny, który w ramach prezentu urodzinowego poprowadził wczorajszy solenizant (Szymon jeszcze raz sto lat). Mimo ulewy świetnie się bawimy i emocjonujemy meczem, który był jak rollercoaster. Zaczeło się od naszego prowadzenia, a skończyło na zwycięskiej bramce dla Elany w dosłownie ostatniej sekundzie spotkania.

Piłkarzom dziękujemy za walkę i zawijamy się w drogę powrotną z jeszcze większą obstawą na trasie. Tego dnia wspierała nas Legia Chełmża, Młoda Olimpia Elbląg, Legijny Kwidzyn i jak zwykle dobrą liczbą stawili się chłopaki z naszego FC Jabłonowo Pomorskie. Piłka nożna dla kibiców! W sobotę wszyscy na Włocłavie !

 

Dozamet Nowa Sól – Unia Kunice 23.10.2022

Relacja Dozametu Nowa Sól:
Domowy mecz paradoksalnie przyszło nam grać na wyjeździe. Do oddalonego o niecałe 30 kilometrów Konotopu, niedzielnego poranka wybrało się ok. 40 fanatyków Dozametu. Co jakiś czas prowadzimy doping, a piłkarze wygrywają 2-1! MŁODA WIARA! DOZAMET TO MY!

 

Klub Sportowy Drwęca – Błękitni Orneta 22.10.2022

Relacja KS Drwęca:
Na mecz z Błękitnymi zbieramy się wspólnie z braćmi z Olimpii Grudziądz z którymi tego dnia świętujemy przybicie zgody. Dobrze nabity i oflagowany młyn z konkretnym dopingiem w asyście bębna i zgodowymi przyśpiewkami, na płocie wiszą też transy dla ŚP. KUCIORA oraz PDW dla Waldusia. Po meczu gościna w lokalu za miastem gdzie prezentujemy zgodowy trans w blasku sporej ilości piro, umacnianie zgody trwa do białego rana. Warto też wspomnieć o wysokiej wygranej naszych kopaczy którym dziękujemy oraz witamy ponownie trenera Damiana Łukasika i życzymy powodzenia mając nadzieję że uda się w końcu zbudować zespół który awansuje szczebel wyżej bo mamy dość tułania się po niższych ligach. Na koniec podziękowania dla wszystkich obecnych, dla braci z Olimpii oraz dla chłopaków z emigracji którzy przemierzyli tysiące kilometrów żeby wspólnie świętować ten ważny dla nas dzień. Drwęca & Olimpia po życia kres !

 

Orkan Buczek – GKS Bełchatów 23.10.2022

Relacja GKS-u Bełchatów:

Nas na tym wyjeździe około 100 osób. Cieszy kolejna wygrana naszych piłkarzy po której wskakujemy na pozycję lidera naszej ligi.


KOSZYKÓWKA:

Anwil Włocławek – Spójnia Stargard 22.10.2022

Relacja Anwilu Włocławek:
Mimo niekorzystnych wyników na parkiecie nie zamierzaliśmy składać broni. Na meczu ze Spójnią zaprezentowaliśmy nieco przerobioną sektorówkę „FUN” oraz transparenty na 2 kijach.
Doping w trakcie spotkania raczej średni z kilkoma zrywami. Dopingowaliśmy do końca z wiarą w wygraną, niestety jednak jak to ostatnio bywa w biznesie… raz się przegrywa, raz się przegrywa. Skierowaliśmy więc w stronę zawodników pierwsze (i oby ostatnie) w tym sezonie „biegać, walczyć i się starać tutaj trzeba…”. Cieszy rosnąca ilość młodzieży zainteresowanej aktywnym dopingiem na meczach. Pokolenia się zmieniają, grupy nowe nazwy przybierają… po Młodym Anwilu i Młodym Anwilku czas na Najmłodszy Anwil, który w coraz okazalszych liczbach pojawia się przy naszym sektorze na meczach. Goście obecni w około 30 z flagą.

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH