LIVE: Na Stadionach 16-18.10.2020 16 października 2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa 17.10.2020

Relacja Rakowa Częstochowa:
Pandemia, czerwone strefy, obostrzenia… Nic to, za Rakowem w kierunku Zabrza ruszyło dzisiaj ok. 90 osób (w tym 30 Chemik). Przed zjazdem z autostrady na Zabrze zostajemy zatrzymani i przez ponad godzinę spisywani, po czym zawrócono nas do Częstochowy.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

 

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań 17.10.2020

Białostocki Klub Kibiców Niepełnosprawnych – BKKN:
Dziś wspólnie z kibicami Stowarzyszenie Kibiców Niepełnosprawnych „Lech bez barier” uczciliśmy pamięć Ś.p. Jarka wiernego kibica Jagiellonii. Po czym udaliśmy się pod stadion, chociaż wolelibyśmy być na stadionie i kibicować na żywo.
Piłka nożna dla kibiców.


I LIGA:

 

Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice 16.10.2020

Przed meczem na stadionie zawisł wymowny transparent:

 

GKS Tychy – Chrobry Głogów 16.10.2020


II LIGA:

 

Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz 17.10.2020

Relacja Pogoni Siedlce:
W dniu dzisiejszym ze względu na sytuację w kraju zbieramy się pod stadionem, skąd prowadzimy doping.


III LIGA:

 

Jutrzenka Giebułtów – Chełmianka Chełm 17.10.2020

Relacja Chełmianki Chełm:
Dziś mimo zakazu oraz ogólnej paniki związanej z wprowadzeniem „czerwonych stref” w Polsce 16 Fanatyków stawia się w oddalonym o niemal 400 km Zabierzowie, gdzie swoje mecze rozgrywa Jutrzenka Giebułtów. Podróż w pierwszą stronę bez balastu.

 

KP Starogard Gdański – Kotwica Kołobrzeg 17.10.2020

Relacja Kotwicy Kołobrzeg:
Dzisiaj w 40 osób wybieramy się na wyjazd do Starogardu Gdańskiego. Z Kołobrzegu udaje się nam wyjechać bez balastu, mijamy Koszalin robimy małą pauzę i ruszamy w dalszą drogę, niestety przed Chojnicami przejmują nas wąsy i z coraz większą eskortą prowadzą do samego Starogardu. Pod stadionem kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność i po pierwszej połowie zawijamy w drogę powrotna. Szacunek dla wszystkich którzy jeżdżą za Kotwicą w tym sezonie, a nie szukają wymówek!
KOTWA FANS!

 

GKS Przodkowo – Bałtyk Gdynia 17.10.2020

Relacja Bałtyku Gdynia:
Czyli kaszubski łomot… Do tej Kaszubskiej wsi dociera 14 kibiców Bałtyku. Psy nie robią większych problemów z obejrzeniem meczu. Pod koniec spotkania odpalamy 1 achtunga. Piłkarze najwyraźniej nie odnajdują się na Kaszubach, tym razem dając sobie strzelić 4 bramki. 


NIŻSZE LIGI:

 

Włocłavia Włocławek – Chełminianka Chełmno 16.10.2020

Relacja Włocłavii Włocławek:
Kilka tygodni przed meczem Chełminianka wystąpiła o przełożenie meczu z soboty na piątek, na co nasz klub przystał. Jak się okazało była to dobra decyzja bo zdążyliśmy pojawić się na trybunach przed wprowadzeniem przez rząd obostrzeń. Na sektorze ozdobionym flagą „Szlachta z Włocławka” i transem „Pawełek PDW” zjawia się 90-100 osób w tym delegacja z Bydgoszczy. Dobry doping niesie zawodników do kolejnego zwycięstwa i utrzymania pozycji lidera.

Kolejne spotkania we Włocławku odbędzie się dopiero za 4 tygodnie, miejmy nadzieję, że do tego czasu rząd skończy tą farsę i będziemy mogli normalnie pojawić się na trybunach naszego stadionu.

JE&AĆ COVID I POLICJE !!

 

Energetyk Gryfino – Ogniwo Babinek 17.10.2020

Relacja Energetyka Gryfino:
Piłka nożna dla Kibiców! Około 100 fanów oglądało mecz z Ogniwem Babinek zza płotu bocznego boiska. Na meczu nie zabrakło również przedstawicieli naszej grupy. Na płocie oprócz flagi wieszamy transparent „Anty Covid-19-Stop tresurze ludzi. Na boisku remisujemy 1-1.

 

Spartak Wielkanoc-Gołcza – Błękitni II Modlnica 17.10.2020

 

Odra Wodzisław – GKS II Tychy 17.10.2020

Relacja Odry Wodzisław:
Jako że dziś nasza Oderka grała mecz na własnym stadionie, a niestety nie było nam dane obejrzeć zmagań piłkarzy z wysokości trybun (wiadomo z jakich przyczyn) postanowiliśmy zebrać się mniejszą grupą i „zamanifestować” nasze niezadowolenie z obecnej sytuacji, jaka ma miejsce w naszym kraju i coraz głupszych i coraz bardziej absurdalnych decyzji naszego „nierządu”. Przygotowujemy transparent z hasłem „ANTY COVID – ZWALCZMY KŁAMSTWO, KTÓRE WCISKA NAM PAŃSTWO” i zbieramy się w dwie dyszki pod stadionem, gdzie oczywiście smutni panowie musieli pokazać swoją władzę i przyczepić się o brak maseczek, a dokładniej o niedokładnym ich noszeniu (nie zakrywały nosa) wywiązała się dyskusja na temat zasadności i podstaw prawnych interwencji „stróżów prawa”. Nie mający prawomocnych argumentów smutni panowie postanowili użyć siły, chcąc zawinąć jednego z nas. Wynik szarpaniny – „smutnego pana” odwozi karetka (złamał sobie przednią łapę), a dwóch naszych chłopaków zostaje niestety zawiniętych.

Ps. ACAB !!!!

 

Beskid Andrychów – Orzeł Ryczów 17.10.2020

Relacja Beskidu Andrychów:

FANATYZM NIE NA POKAZ

Pomimo czerwonej strefy i zamknięcia stadionu dla widzów na mecz z Orłem Ryczów, prezentujemy na patencie oprawę – podświetlaną całą gamą pirotechniki folię z wymownym przesłaniem od naszej grupy oraz dopingujemy przez jakiś czas zza stadionu. Był to zdecydowanie najjaśniejszy punkt dzisiejszego spotkania, o którym piłkarze powinni jak najszybciej zapomnieć. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

ULTRAS BESKID – BEZ KOMPROMISU

 

Mazowsze Grójec – Mazovia Mińsk Mazowiecki 17.10.2020

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:
Pomimo obostrzeń i rozgrywania meczów bez publiczności jedziemy na wyjazd do Grójca w 15 osób z flagą HM. Kilka razy zaznaczamy swoją obecność i w przerwie meczu zawijamy do Mińska.

To już ostatni mecz wyjazdowy w rundzie jesiennej i w tym roku. Zaliczyliśmy wszystkie wyjazdy w przyzwoitych liczbach, jakieś podsumowanie wstawimy na stronę w późniejszym czasie.

Widzimy się na wiosnę! Najwierniejsi fanatycy MKS!

 

Unia Gniewkowo – Zawisza Bydgoszcz 17.10.2020

„Ciężkie czasy dla Zawiszy nastały, ciągle pod ostrzałem Młodej Elany, siedzą i myślą nad farmazonami, dawajcie cioty bijcie się z nami!” – Widzew & Ruch & Elana & KKS Kalisz pod stadionem w Gniewkowie przed dzisiejszym meczem Unia – Zawisza.

 

Konopianka Konopki – MKS Ciechanów 17.10.2020

Relacja MKS-u Ciechanów:
Na mecz z Konopkami (do Moraw) udało się 18 wirusologów z Ciechanowa. Stan zabezpieczenia sanitarno-epidemiologicznego sprawdzali w okolicach stadionu, skąd prowadzili również doping.

 

Czarni Jasło – Błękitni Ropczyce 17.10.2020

Relacja Stali Mielec:
Pomimo panujących obostrzeń w Polsce, wybieramy się na mecz do naszych braci z Jasła w liczbie 34 osób. Ze względu na panującą aurę, umacniamy swoją zgodę w rynku. Atmosfera jak na braci przystało. Dziękujemy za gościnę i do następnego.
FKS&JKS AŻ PO GRÓB!

 

Unia Gniewkowo – Zawisza Bydgoszcz 17.10.2020

 

Pogoń Lębork – Gryf Słupsk 17.10.2020

Relacja Gryfa Słupsk:
Przez cyrk związany z całą tą pseudo pandemią, obostrzeniami z nią związanymi przeczuwając, że możemy nie dojechać na mecz tego dnia postanawiamy udać się na dwie grupy. Pierwsza 30 osobowa wyrusza z oficjalnej zbiórki i w silnej eskrocie dociera w okolice stadionu, a dokładnie za jakiś wał skąd widoczność niestety zerowa. Bez możliwości przemieszczenia się za sektor gości zaznaczają swoją obecnośc kilkoma okrzykami. Druga 70 osobowa grupa (w tym 30 Chojniczanka – Dzięki! ), której bez ogona udaje się dotrzeć aż pod sam Lębork po jakimś czasie też zostaje namierzona przez niebieskich. Po spisaniu i dogłębnym przeszukaniu aut zostaje zawrócona spowrotem do Słupska wraz z całą dyskoteką. Piłkarze tego dnia wygrywają 4:1. 

 

Zieloni Mrowiny – Górnik Wałbrzych 18.10.2020

Relacja Górnika Wałbrzych:
W niedzielne popołudnie pociągiem i furami wybieramy się do Mrowin pomimo śmiesznych zakazów i obostrzeń by dopingować Górnika. Na ten wyjazd wybrało się blisko 80 osób, razem z nami Polonia Świdnica – dzięki!

Górnicy wracają z Mrowin z 3 punktami, wygrywamy 6:1 i nadal jesteśmy niepokonanym liderem – AWANS JEST NASZ!

Za tydzień WSZYSCY widzimy się na derbach!

 

Pogoń Zduńska Wola – Boruta Zgierz 18.10.2020


HOKEJ:

 

Unia Oświęcim – GKS Tychy 16.10.2020

Relacja Unii Oświęcim:
Niestety przegrywamy po karnych z tyskim GKSem i Twierdza Przy Chemików w końcu zostaje zdobyta. Przez pseudopandemie i ograniczenie do 750 osób, nas w młynie ponad setka, w tym 17 ziomali z Hejnału i kilka osób z Ruchu-Dziękujemy! Na płocie przez 2 tercje wiszą flagi UNIA OŚWIĘCIM z czachą i KS UNIA OŚWIĘCIM a na sektorze naprzeciw trans dla brata z Hejnału. W trzeciej tercji w miejsce jednej z flag trafia wymowny transparent o treści „J*BAĆ COVID! PANDEMIA TO ŚCIEMA!”, do którego lecą odpowiednie przyśpiewki. Doping mimo skromnej liczby niósł się dobrze po hali i z każdą kolejną tercją stawał się coraz lepszy podrywając resztę publiczności. Po spotkaniu dziękujemy hokeistom za dobry mecz i standardowo robimy rakietę. Teraz czeka nas przerwa od meczów, która nie wiadomo ile potrwa. Ładujcie baterie i wracamy z jeszcze większym pierdolnięciem!!!
HEJ, HEJ NASZ KS!

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH