LIVE: Na Stadionach 13-19.06.2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

III LIGA:

Wissa Szczuczyn – Polonia Warszawa 18.06.2022

Wisłoka Dębica – Avia Świdnik 18.06.2022

Relacja Wisłoki Dębica:

Na ostatnim meczu sezonu Wisłokę dopinguje ponad 70-osobowy młyn. Z nami tego dnia 25 fanów Górnika Zabrze (dzięki!). Po końcowym gwizdku wybiegamy na murawę po koszulki od piłkarzy, jednocześnie dziękując im za nie najgorszą rundę. Kibice Avii pojawili się w sektorze gości, określą się sami.

Relacja Avii Świdnik:

W Dębicy jesteśmy w 21 osób z 2 flagami. Kibice Wisłoki podrzucają nam wodę, za co dziękujemy.

Siarka Tarnobrzeg – Orlęta Radzyń Podlaski 18.06.2022

Relacja Orląt Radzyń:

W Tarnobrzegu jesteśmy obecni w 66 osób z 2 flagami i transparentem dla chłopaków za kratami.

Unia Janikowo – Zawisza Bydgoszcz 18.06.2022

Bałtyk Gdynia – Jarota Jarocin 18.06.2022

Relacja Jaroty Jarocin:

Ostatnia kolejka, która decydowała o wszystkim. Oczywiście w grę wchodziło tylko zwycięstwo, bo ono dawało pewne utrzymanie w gronie 3 ligowców naszej drużyny. Musieliśmy pokonać Bałtyk Gdynia, by zamiast nas z ligi poleciał Bałtyk Koszalin. Do Gdyni docieramy w 28 osób a w tej liczbie 7 Tarnovia i 3 LKS Czarnylas. Jak to tradycyjnie już bywa w wypadach nad morze, najpierw kierujemy się w stronę plaży, a następnie już prosto na stadion. Bałtyk Gdynia, który swoje mecze rozgrywa na Narodowym Stadionie Rugby, nie posiada sektora gości. Zajmujemy zatem miejsca za płotem wzdłuż boiska po drugiej stronie trybun, gdzie wywieszamy flagę 1998 oraz po jednej eLKSy i Tovii. Pierwsza połowa była dość nerwowa, ponieważ przegrywamy ją 1:0, ale na całe szczęście do przerwy udaje się naszym zawodnikom strzelić kontaktowego gola i było już 1:1. W drugiej połowie dość szybko Jarota zdobywa gola dającego prowadzenie i wszyscy z niecierpliwością oczekiwaliśmy końcowego gwizdka. Gdy to nastąpiło w naszych szeregach wybuchła niesamowita radość. Dawno nie przeżywaliśmy takich emocji jak w sobotę. Chwilę po zakończeniu meczu pod płotem pojawili się piłkarze, z którymi przez dłuższą chwilę świętujemy utrzymanie. Kto się wybrał na ten wyjazd, na pewno nie ma czego żałować. Bo zdecydowanie był to jeden z lepszych wyjazdów w ostatnim czasie. Na koniec podziękowania dla ziomali za wsparcie i do następnego. 3 liga! 3 liga! Jarota!

Relacja Tarnovii Tarnów:

W czasie, gdy Tarnovia grała z Okocimskim, jesteśmy również obecni w 7 osób (z flagą „PDW Filip”) na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni, gdzie Jarota podejmował Bałtyk. Spotkanie to wygrywa Jarociński KS 1:2, zapewniając sobie ligowy byt. Dzięki za jak zawsze kozak gościnę i do następnego! TARNOVIA&JAROTA AUU!

Unia Tarnów – Wisła Sandomierz 18.06.2022

Relacja Okocimskiego Brzesko:

Ostatnia kolejka sezonu za nami. Z racji, że na swój mecz z Tarnovią nie wejdziemy, udajemy się na mecz Unia Tarnów – Wisła Sandomierz z flagą „Tylko i na Zawsze”.

Jeśli chodzi o ubranie dziewczyny jednego z kibiców Tarnovii w koszulkę w naszych barwach… Jest to koszulka treningowa Akademii Piłkarskiej AP Can Pack Okocimski, która została skrojona jednemu z adeptów naszej Akademii. Frajerska akcja, zdecydowane potępiamy takie zachowanie. Po meczu udajemy się razem z Unią na Tarnowski Rynek (Dzięki za gościnne!) z nadzieją, iż spotkamy tam pejsate koleżanki świętujące spadek do 5 ligi, lecz niestety jedynie, na co ich stać to skrojenie młodzieżowego piłkarza z koszulki treningowej. Może następnym razem ustawcie się na naszą drużynę młodzieżową wracająca z turnieju U12?

NIŻSZE LIGI:

RKS Mirków – Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 14.06.2022

Relacja RKS-u Mirków:

Kończymy ten sezon jak zwykle z klasą! Piłkarze wygrywają mocno 3:1. A my pokazujemy, że można w A Klasie się dobrze bawić! Dzięki wszystkim za wczorajszą obecność było zajebiście ! Widzimy się w przyszłym sezonie. MOCNO RKS !

Clepardia Kraków – Pcimianka Pcim 15.06.2022

Glinik Gorlice – Tarnovia Tarnów 15.06.2022

Relacja Glinika Gorlice:

MAMY TO !!! Od tego powinniśmy zacząć naszą relację. Mianowicie dzięki zwycięstwu nad tarnovią, w przyszłym sezonie będziemy występować w nowej małopolskiej 4 lidze ze znacznie ciekawszą opcją kibicowską. Do meczu przygotowujemy się nieco wcześniej, tradycyjnie pojawia się info w necie oraz pojawiają się plakaty na mieście. Efekt to 130-140 głów aktywnie dopingujących przez cały mecz kibiców w młynie, również przy użyciu bębna. W drugiej połowie na sektorze pojawia się sektorówka z herbem, „ozdobiona” sporą ilością wszelkiego rodzaju pirotechniki. Efekt miły dla oka.

Piłkarze sprostali zadaniu i wygrali dość pokaźnie, bo aż 4-1. Po końcowym gwizdku znaczna grupa od nas przeskakuje przez płot, aby móc wspólnie z zawodnikami celebrować jakże ważne dla nas zwycięstwo. Z nami tego dnia nasz sukces świętowali również nasi bracia (Karpaty 5, Podhale 2 oraz Kolejarz 20) – wszystkim wielkie dzięki za obecność. Po meczu udajemy się do jednego z gorlickich lokali, gdzie wspólnie z naszymi zgodowiczami umacniamy nasze relacje. Kibiców gości nie stwierdzono.

Relacja Kolejarza Stróże:

Tego dnia wspieramy naszych braci z Gorlic w 20 osób z flagą. Mecz niestety bez udziału gości. Dzięki za zajebistą gościnę !!!

Victoria Sulejówek – Płomień Dębe Wielkie 15.06.2022

Zamłynie Radom – Mazovia Mińsk Mazowiecki 16.06.2022

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:

Na ostatnim meczu sezonu jesteśmy obecni w 24 osoby z flagą. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry doping. Po końcowym gwizdku piłkarze przekazują nam koszulki meczowe – dzięki panowie!

To nasz drugi sezon z rzędu bez wyjazdowego zera. Dzięki dla wszystkich aktywnych! Widzimy się w przyszłym sezonie i dalej robimy swoje bracia!

Chełminianka Chełmno – Włocłavia Włocławek 16.06.2022

Ogniwo Wierzbica – Orzeł Srebrzyszcze 16.06.2022

Relacja Ogniwa Wierzbica:

Na ostatnim meczu domowym tego sezonu wystawiamy skromny 30-osobowy młyn (5 osób SPARTA). Wywieszamy 3 flagi. Prowadzimy doping w asyście bębna przez całe spotkanie. Jak na tak skromną ilość osób w młynie dobrze nam idzie. Piłkarze na boisku niestety nie unieśli presji i przegrali 1-0, przez co oddala się od nas awans…
Walczymy dalej!!!
OGNIWO FANS

Nielba Wągrowiec – Górnik Konin 16.06.2022

Relacja Górnika Konin:

Na wyjeździe w Wągrowcu jesteśmy obecni w 63 os. (w tym 19 Ostrovia i 1 Falubaz) Dzięki! Piłkarze odnotowują 30 porażkę!

Relacja Ostrovii Ostrów:

W czwartek 19-osobowa delegacja ostrovskiej młodzieży wspiera Łańcuchów na wyjeździe do Wągrowca, dziękujemy za wszystko! OVIA & GÓRNIK

Orkan Rumia – Pogoń Lębork 16.06.2022

Relacja Pogoni Lębork:

Na ostatni wyjazd w tym sezonie wybieramy się w 31 osób pociągiem. Tradycyjnie dla nas stadion jest zamknięty. Zawijamy po pierwszej połowie. Na meczu debiutuje nowa flaga osiedlowa. Do zobaczenia w przyszłym sezonie.

Pomezania Malbork – Wietcisa Skarszewy 16.06.2022

Sokół Kamień – JKS Jarosław 18.06.2022

Relacja JKS-u Jarosław:

Na ostatnim wyjeździe w sezonie meldujemy się 3 dychy w tym jedna osoba z Katowic.

Pcimianka Pcim – Garbarnia II Kraków 18.06.2022

Kibice Pcimianki zaprezentowali choreografię: „Doping, piro i oprawy, to początek tej zabawy!”

Czarni Dęblin – Gabaryty Dęblin 18.06.2022

Górnik Piaski – Błękitni Sarnów 18.06.2022

Polonia Przemyśl – Stal II Mielec 18.06.2022

Relacja Polonii Przemyśl:

Na ostatni mecz sezonu przy Sanockiej zbieramy się w Rynku, skąd wspólnym pochodem wyruszamy na stadion. Piłkarze remisują i kolejny sezon spędzimy w tej samej lidze. Nas 8 dyszek z rwanym dopingiem.

Korona Łaszczów – Łada Biłgoraj 18.06.2022

Relacja Łady Biłgoraj:

Na ligowe ostatki sezonu 2021/2022 docieramy furkami w 30 osób.

Tarnovia Tarnów – Okocimski Brzesko 18.06.2022

Nadwiślanka Nowe Brzesko – Górnik Wieliczka 18.06.2022

Relacja Nadwiślanki Nowe Brzesko:

Panowie Piłkarze, dziękujemy za cały sezon. Jako beniaminek klasy okręgowej zajmujemy 8 miejsce w tabeli. To duży sukces naszego klubu. Wspomnieć też musimy o Pucharze Polski na szczeblu małopolski, gdzie zaszliśmy do 1/8 finału. Wielkie dzięki, wpisaliście się wielkimi literami w historię naszego klubu.

Na trybunach atmosfera piknikowa. Pierwszy raz od otwarcia naszej nowej szatni wywieszamy na jej trybunie flagi „NADWIŚLANKA”, „ŚP. SZYMON”, „UN”, jak widać na zdjęciach, prezentuje się to zacnie. W drugiej połowie wywieszamy transparent „Nieliczni, ale fanatyczni” odpalając przy tym kilka puch dymnych i race. Sędzia w tym czasie zarządził przerwę dla zawodników na uzupełnienie płynów. Po meczu wspólna zabawa z zawodnikami przy piwku i grillu. Jeszcze raz dziękujemy dla piłkarzy za ten sezon. Życzymy Wam zdrówka oraz udanych urlopów. Widzimy się w nowym sezonie!!

Dozamet Nowa Sól – Pogoń Przyborów 18.06.2022

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Na ostatnim meczu w sezonie, wystawiamy 60-70 osobowy młyn z 2 flagami. Obecni w 10 osób, są z nami ziomale ze Świdnicy-dzięki wielkie za wsparcie i pozdro! W pierwszej połowie dopingujemy z przerwami, a w drugiej już tylko po bramkach i w samej końcówce. Po meczu bawimy się z piłkarzami na murawie. Za jakiś czas pojawi się kibicowskie podsumowanie całego sezonu! WIDZIMY SIĘ W SIERPNIU! DOZAMET TO MY!

GKS Kołbacz – Grot Gardno 19.06.2022

Górnik Konin – Mieszko Gniezno 19.06.2022

W sektorze ok. 50 najwierniejszych osób. Na tym meczu postanowiliśmy uczcić pamięć o 65-leciu naszego klubu, które przypadło w czerwcu. Symbolicznie w 65 minucie spotkania odpaliliśmy trochę fajerwerków, odśpiewując również symboliczne „sto lat”. O świętowaniu jubileuszu nie może być mowy, bowiem 3 rok pod rząd zajmujemy w lidze miejsce spadkowe i kolejny sezon kończymy następnym spadkiem (raz „uratowała” nas pandemia). Tym razem czeka nas spadek do 5 ligi – to poziom, na jakim nasz klub nie występował kilkanaście lat, a dokładniej od momentu, kiedy rozpoczął odbudowę po rozwiązaniu II-ligowej drużyny seniorów w 2004 roku.

Na boisku „męczarnia” i to nie ze względu na panujący upał 33*C tego dnia w Koninie. Wynik 1-7 mówi chyba wszystko. Wieczorem kibice Górnika spotkali się jeszcze na stadionie przy Podwalu, upamiętniając 65-lecie klubu kolejnym pokazem pirotechniki i fajerwerków.

Gwiazda Starogród – Legia Chełmża 19.06.2022

Relacja Legii Chełmża:

Ostatni mecz sezonu przypadł nam na wyjeździe w Starogrodzie z tamtejszą Gwiazdą. Na miejsce docieramy autami w liczbie 40 głów wyłącznie Chełmżyńskiego składu. Cieszy obecność kilku dawno niewidzianych na trybunach twarzy. Nasz zespół złożony w dużej mierze z juniorów pokazał charakter i mimo porażki nie można mieć żalu do żadnego z zawodników, którzy nadal chcą ratować Nasz Klub. Kolejny sezon przyjdzie nam spędzić również w Toruńskiej Serie A.

Gród Ćmińsk – Naprzód Jędrzejów 19.06.2022

Relacja Naprzodu Jędrzejów:

Na ostatnim meczu wyjazdowym sezonu 2021/2022 meldujemy się w Ćmińsku w 16 osób w tym 2 osoby z Korony (dzięki). Piłkarze przegrywają 1:0 z Grodem.

Elana Toruń – Mustang Ostaszewo 19.06.2022

Relacja Elany Toruń:

WIELU ŻYCZYŁO NAM UPADKU, LECZ MY NIE JESTEŚMY TU Z PRZYPADKU!
Sezon zakończony pełnym sukcesem. Awans zdobyty w cuglach, znakomity doping oraz wyborna zabawa na sektorze, do tego piroszoł przy użyciu 75 rac odpalanych w trzech turach. Nie zatrzymujemy się jednak i idziemy dalej po swoje. Pamiętajcie wszyscy – dopóki My żyjemy, ELANA NIGDY NIE ZGINIE!
FANATYCY, FANATYCY ZKS!

Korona Góra Kalwaria – GLKS Nadarzyn 19.06.2022

Relacja GLKS-u Nadarzyn:

Nas w Górze Kalwarii ok. 50 osób, w tym spora delegacja Banioska Szarańcza i jeden kibic Marymont Fans – dziękujemy za wsparcie! W I połowie wywieszamy transparent odnoszący się do złej sytuacji w klubie. Wychodzenie na boisko w 8, czy brak zawodników na ławce rezerwowych są zdecydowanie nie do przyjęcia! Wyniki sportowe również pozostawiają wiele do życzenia. W II połowie prezentujemy oprawę z okazji przypadającego w tym roku 70-lecia klubu. Ogromny upał dał się we znaki, co przełożyło się na średni tego dnia doping.
Zdjęcia – My Match Days

PUCHAR POLSKI:

Unia Janikowo – Zawisza Bydgoszcz 15.06.2022

Widzew II Łódź – RKS Radomsko 15.06.2022

Relacja RKS-u Radomsko:

Finał wojewódzkiego Pucharu Polski w tym roku odbył się na stadionie Widzewa. O puchar przyszło zmierzyć się z rezerwami gospodarzy. Mecz początkowo zaplanowano na sobotę 25 czerwca, jednak ostatecznie termin uległ zmianie i przyszło grać w przeddzień Bożego Ciała.
Życie codzienne zweryfikowało spore grono i na sektorze jesteśmy obecni w lekko ponad 80 osób. Z Nami na sektorze tego dnia chłopaki z Akademii RKS oraz kibice, którzy przy B26 zajmują na meczach inne sektory (łącznie jest nas przeszło 200).
Płot przyozdabiamy czterema flagami – żółto-niebieskie Radomsko, patriotyczna, YBB’03, a także dla śp. Krzyczego. W drugiej połowie ultrasi przygotowali transparenty, górny – POŚRÓD WIELU RÓŻNYCH DRÓG, dolny – WYBRALIŚMY SWÓJ LOKALNY KLUB, któremu towarzyszyły ow i machajki. Efekt końcowy przez spore luki na sektorze rozczarował, jednak pirotechnika umiliła te braki.
Piłkarze tracą bramkę w końcówce i zostajemy w Łodzi na dogrywkę, karne, świętowanie zdobycia Pucharu, a także przez zelektryzowaną tego dnia policję kolejne godziny pod stadionem.
W Radomsku jesteśmy przed godziną 2, z Pucharem.