LIVE: Na Stadionach 09-11.10.2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

SUPERPUCHAR POLSKI:

Legia Warszawa – Cracovia 09.10.2020

Na Żylecie zadebiutowała flaga legijnego fanklubu z Łukowa.

I LIGA:

Arka Gdynia – ŁKS Łódź 10.10.2020

Arka Gdynia Człuchów:

Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów 10.10.2020

Relacja Resovii Rzeszów:
Mimo informacji o tym, że nie wejdziemy do Olsztyna na sektor udaje się tam 5 wariatów! Za tydzień nie ma wymówek wszyscy do Sosnowca!

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

II LIGA:

Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów 10.10.2020

Relacja Stali Rzeszów:
Dzięki uprzejmości działaczy krakowskiego klubu, mimo obostrzeń i tylko 1/4 dostępności miejsc na stadionie udaję nam się obejrzeć spotkanie naszych piłkarzy z perspektywy trybuny gospodarzy. Do Krakowa autami udaje się 120 kibiców. Wywieszamy jedną flagę i dopingujemy piłkarzy, którzy remisują 0-0.

Wigry Suwałki – Motor Lublin 10.10.2020

Relacja Wigier Suwałki:
Kolejny raz 3 punkty wędrują dla Wigier! Z racji wprowadzonej czerwonej strefy z racji „pandemii” mecz odbył się bez udziału publiczności. Mimo, że nie mogliśmy dopingować Wigier z perspektywy trybuny, spontanicznie w kilkadziesiąt osób meldujemy się pod ogrodzeniem Stadionu przy ul. Zarzecze. Po pierwszej połowie rozchodzimy się w swoją stronę, ponieważ, ciężko normalnie funkcjonować w maseczce, a co dopiero mówić o dopingu, a na dodatek cały czas czuliśmy oddech na plecach „stróżów prawa”, którzy bacznie obserwowali, czy komuś nie osunęła się maseczka z nosa… PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice 10.10.2020

Relacja Chojniczanki Chojnice:
Wczoraj Chojniczanka rozegrała wyjazdowy mecz we Wrocławiu, na którym pojawiło się ok. 50 fanatyków. Wielkie podziękowania dla Gryfa Słupsk za wsparcie na tak dalekim wyjeździe oraz dla chłopaków z Oławy za zajebistą gościnę oraz także za solidne wsparcie na Oporowskiej. Po naszym meczu większość wyjazdowa udała się na mecz Moto Jelcz Oławy.
Ponadto 30 września na meczu ze Skrą Częstochowa pojawiła się nasza 4 osobowa delegacja.

KKS Kalisz – Bytovia Bytów 10.10.2020

Relacja KKS-u Kalisz:
Kolejne spotkanie przed własna publicznością w tych trudnych czasach „pandemii” nie zrobiło szału we frekwencji na stadionie. Nas około 100 osób, w tym Kotwica Kołobrzeg (10) i delegacje Widzewa – dzięki za obecność i jak zawsze zapraszamy. Szkoda, że spora cześć wybrała jednak nie miejsce w młynie, a inne sektory tyko przypatrując się poczynaniom naszych piłkarzy a nie dopingując ich. Ci po szybko straconej bramce dominowali resztę spotkania pieczętując tę dominację w ostatniej akcji meczu strzelając zwycięska bramkę! Cieszy nas postawa graczy, którzy nie poddali się i zwycięstwo dosłownie wyrwali sobie w ostatniej sekundzie, wprowadzając kibiców w stan euforii. Na sektorze dwie fany Onion Gang oraz chłopaków ze Zgierza.

Błękitni Stargard – Hutnik Kraków 10.10.2020

III LIGA:

ROW Rybnik – Ruch Chorzów 10.10.2020

Torcida Rokitnica:
Na dzisiejszym meczu w Rybniku pojawia się delegacja kibiców z Rokitnicy wraz z transparentem skierowanym do naszego kolegi z dzielnicy, który uległ ciężkiemu wypadkowi!

SADO WRACAJ DO ZDROWIA!

GKS Katowice Szczakowa:
W dniu wczorajszym w 23 osoby wspieramy ROW na meczu z KURWAMI. WALCZYĆ TRENOWAĆ GKS MUSI PANOWAĆ!!

Piłkarze Ruchu podbiegają pod pusty sektor gości po zwycięstwie w derbach.

Wisłoka Dębica – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10.10.2020 (bez udziału publiczności).

Unia Janikowo – Górnik Konin 10.10.2020

Relacja Górnika Konin:
Na kolejnym wyjeździe meldujemy się w 62 osoby, w tym 9 Ostrovia Ostrów i 5 Gwardia Koszalin (dziękówa za wsparcie). Na boisku znowu w plecy (1-2). Podziękowania dla Unii Janikowo za umożliwienie wejścia na stadion i obejrzenie meczu.

Relacja Ostrovii Ostrów:
W sobotę obecni jesteśmy w 9 osób razem z Łańcuchami w Janikowie. Dzięki za wszystko. Z kronikarskiego obowiązku, niestety ze względu na obecność koronawirusa w drużynie rezerw Warty Poznań dzisiejszy wyjazd został odwołany. JE*AĆ COVID!

Relacja Drwęcy:
Na kolejny mecz ligowy zbieramy się na młynie w 30 głów dopingując przez cały mecz. Na płocie ląduje jedna flaga „Drwęca”. Niestety tego dnia kopacze przegrywają 1:2 spadając na czwarte miejsce w tabeli. DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE! AVEE KSD!

Mazur Radzymin – Bug Wyszków 10.10.2020

Relacja Bugu Wyszków:
Nas w Radzyminie 14 osób. Mamy problem z wejściem na stadion, ale dzięki pomocy Mazura udaje nam się wbić na trybuny. W pierwszej połowie zaznaczamy swoją obecność i wywieszamy transparent, który nie spodobał się delegatowi (Kowal PDW). W drugiej połowie z małymi przerwami wspieramy swoich piłkarzy głośnym dopingiem.

Skałka Żabnica – Góral Żywiec 10.10.2020

Ikar Krosino – Olimp Złocieniec 10.10.2020

Relacja Olimpu Złocieniec:
Dnia wczorajszego udajemy się do Krosina. Na mecz docieramy w około 30 minucie meczu i od razu zaznaczamy swoją obecność. Polska policja widząc że przyjechała grupka kibiców, dają się we znaki, nie mając się do czego przyczepić, to oczywiście temat maseczek się zaczyna, my oczywiście wiemy swoje na temat wirusa i tych śmiesznych maseczek i mimo ich prób aby coś założyć na twarz wchodzimy na sektor bez żadnego zakrywania twarzy. Na stadionie jest około 50 osób z czego większość to połowa ludzi ze Złocieńca. W 13 osób tworzymy młyn i jedziemy z dopingiem, który jest do ostatniej minuty meczu. Na płocie mamy flagę ŚP.Wojtka. Piłkarze po mimo gry w osłabieniu od 15 minuty wygrywają na trudnym terenie 1-0! i awansujemy na 4 miejsce w tabeli. Na koniec wspólne śpiewy z piłkarzami i podziękowania dla nich za walkę. W sobotę namawiać ludzi i dawać na niebieskie z Łubowem było zajebiscie, powtórzymy to samo na meczu z Zawiszą, pomóżmy po raz kolejny w zdobyciu 3 pkt!

Relacja JKS Jarosław:
Zaczynając od początku, z Jarosławia wyjeżdżamy przed godziną 14. Na trasie w Nowej Sarzynie mijamy się ze stalówka, ale szybki wjazd psów i do niczego nie dochodzi. Następnie zjeżdżamy na parking pod stadionem gdzie psy doczepiają się do wszystkiego czego tylko mogą, zaczynając od mandatów za zatrzymanie sie na drodze, kończąc na maskach i odstępach. Nas tego dnia 55 osób. Dzięki za pomeczową gościnę do następnego!! JEBAĆ COVID!!

Pogoń Zduńska Wola – Stal Głowno 10.10.2020

Relacja Pogoni Zduńska Wola:
W sobotę po raz kolejny zbieramy się na sektorze C wspierając Pogoń. Praktycznie przez cały mecz jedziemy z dobrym i głośnym dopingiem, który dodatkowo wsparty był bębnem który wrócił po renowacji. Zajebiście w połączeniu z bębnem wyszła też nasza nowa przyśpiewka ćwiczona w Działoszynie, dobre kilkanaście minut fanatycznego pierdolnięcia.

W drugiej połowie na sektorze C pojawia się oprawa w postaci sektorówki, na której namalowana była tabliczka na budynek w starym stylu z adresem Pogoni.

Piłkarze niestety przegrywają, jednak mamy nadzieję że w Zgierzu będzie lepiej. W myśl intonowanej na sektorze przyśpiewki „Jebać covid jebać, jeździć i się nie bać” widzimy się za tydzień w Zgierzu. A za dwa tygodnie ponownie na sektorze C.

Rodło Kwidzyn – Ruch Gościszewo 10.10.2020

Relacja Rodła Kwidzyn:
Kolejny mecz sezonu w Kwidzynie w młynie zgromadził niecałe 35 fanatyków, którzy głośno dopingowali przez cały mecz (pomimo niekorzystnego wyniku) naszych piłkarzy.

Mecz zakończył się porażką Rodełka 1:2.

Do następnego!

Polonia Lipki Wielkie – Lubuszanin Drezdenko 10.10.2020

Huczwa Tyszowce – Łada Biłgoraj 11.10.2020

Relacja Łady Biłgoraj:
Na kolejny wyjazd w naszej niezwykle ciekawej lidze udajemy się furkami w 32 osoby. Na miejscu miłe zaskoczenie, bo po raz pierwszy w tym roku zostajemy bez żadnych problemów wpuszczeni na obiekt. Drużyna niestety przegrywa 1:2. Po meczu dziękujemy zawodnikom za walkę i liczymy na punkty w kolejnych meczach!

Resovia II Rzeszów – Igloopol Dębica 11.10.2020

Relacja Igloopolu Dębica:
Niestety Dębica od kilku dni znalazła się w czerwonej strefie i wczoraj spełniły się nasze obawy. Psiarnia na zbiórce wyjątkowo upierdliwa, sypią mandatami i wnioskami. Koniec końców okazuje się też że Resovia II wysłała pismo do związku o rozgrywaniu meczy całkowicie bez udziału publiczności o czym zapomnieli poinformować nasz zarząd w związku z czym wyjazd nie dochodzi do skutku.

Solidaryzując się z ogólnopolskimi protestami przeciwko „pandemii” przy okazji zbiórki na płocie stadionu wywieszamy dwa transparenty – „#WyłączTVWłączMózg” i „Stop plandemii”.

Bałtyk II Gdynia – Orkan Rumia 11.10.2020

Relacja Orkana Rumia:
Na ten niedzielny wyjazd lecimy pociągiem. Na stadionie meldujemy się w około 40 osób (w tym po kilka osób z Redy i Tczewa, dzięki!), wieszamy flagę oraz transparent odnoszący się do postawy gospodarzy sprzed roku, gdzie trafili nas z flagą kadrową, która miała do nas wrócić po zapowiedziach, jednak tak się nie dzieje.. Cały mecz to doping dla naszych kopaczy z festiwalem nienawiści co do rywala. Piłkarze tylko remisują w Gdyni, ale lider wciąż pozostaje w Rumi.