Mazovia Mińsk Mazowiecki – Victoria Kałuszyn 10.05.2014

Dzisiaj odbyło się spotkanie derbowe na szczeblu ligi okręgowej (grupa Siedlce). Kibice Mazovii od dłuższego czasu przeprowadzali mobilizację w swoich szeregach, na mieście pojawiło się mnóstwo transparentów przypominających o zbliżających się derbach.

Na początku pierwszej połowy fani Mazovii przygotowali oprawę składającą się z transparentu o treści „Nie ma takiej mocy jak w złości i gniewie”, całość była połączona z sektorówką – wizerunkiem kibica. Resztę wolnego miejsca została wypełniona sreberkami, a kolorytu dodało 14 rac.

Drugą z opraw ze strony gospodarzy był transparent o treści „Pamiętasz świat, który nas otaczał? Tam wspomnieniami wracam” – oprócz tego na sektorze pojawiły się transparenty na kijach, które utworzyły napis „OLDSCHOOL” oraz niebieskie i czerwone balony. Tutaj również nie zabrakło pirotechniki, bowiem kibice Mazovii odpalili niebieskie świece dymne.

Kibice Victorii pojawili się w 61 osób (w tym 10 Orzeł Parysów, 9 Jutrzenka Cegłów). Mieli ze sobą jedną flagą, podróżowali pociągiem z dużym balastem tych co zawsze.

Mazovia:

Victoria:

zdjęcia i relacje: Ultras Mazovia Mińsk Maz. | Victoria Kałuszyn Kibice

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments