ŁKS Łódź podsumował akcję „Wigilia z Kibolem 2021”

Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego po raz szesnasty zorganizowali „Wigilię z Kibolem”. W ramach tegorocznej akcji do rąk dzieci trafiło dwieście paczek, a akcja po raz kolejny okazała się organizacyjnym sukcesem. Ełkaesiacy przygotowali paczki dla trzech domów dziecka oraz wielu osiedli i Fan Clubów.

 

ŁKSFANS.pl:

Za nami kolejna edycja „Wigilii z Kibolem”. Po raz kolejny biało-czerwono-biała rodzina nie zawiodła, a akcja zakończyła się sukcesem. Specjalne paczki trafiły do trzech domów dziecka oraz wielu osiedli i Fan Clubów ŁKS-u.

Tegoroczna „Wigilia z Kibolem” zgromadziła 21 564, 35 złotych, co przełożyło się na 200 paczek, które w świąteczny tydzień trafiły do najmłodszych. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim wpłacającym, a w szczególności ełkaesiackiemu Discordowi. Ogromne podziękowania należą się także MAKIS, który bezpłatnie udostępnił Mikołajom miejsce do pakowania prezentów.

Biało-czerwono-biały Mikołaj odwiedził z prezentami trzy domy dziecka: nr. 1 na Aleksandrowskiej, nr. 13 na Wygodnej i nr. 7 na ulicy Przyszkole. Dodatkowo paczki pełne słodyczy, ale także i ełkaesiackich gadżetów trafiły na wszystkie osiedla (Śródmieście, Stare Polesie, Koziny, Żubardź, Karolew, Retkinia, Ruda, Rokicie, Chojny, Kurak, Dąbrowa, Teofilów, Złotno, Limanka, Bałuty, Radogoszcz) oraz do naszych Fanklubów (Aleksandrów, Piotrków, Pabianice, Włocławek, Konstantynów). Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w akcji i możecie być pewni, że nie była to ostatnia tego typu inicjatywa, niezależnie od sytuacji na świecie.

Biało-czerwono-biały Mikołaj na pewno wróci za rok! Ho ho ho!

 

Retkińscy Fanatycy:

Niedzielny poranek a tu niespodzianka Mikołaj zawitał do pierwszych dzieciaków.

Kolejne dzieciaki cieszą się ze świątecznych paczek.

 

ŻUBARDŹ:

Dzień przed Wigilią Mikołaj zawitał do młodzieży od Nas z osiedla !

 

Górniak CREW:

Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych fanatykach z Górniaka 🙂
Pamiętajcie młodzi ŁKS rządzi w Łodzi!

 

ŁKS Piotrków Trybunalski:

Dzisiejszego dnia w Piotrkowie Mikołaj odwiedził Najmłodsze pokolenia, obdarowując dzieci prezentami. ŁKS WIELKA RODZINA!

 

ŁKS Konstantynów:

Dzisiejszego dnia w ręce dzieci pochodzących z naszego miasta trafiają paczki z biało czerwono białymi barwami oraz słodkościami.

 

Fanatycy z Rudy:

Jak co roku Fanatycy z Rudy nie zapominają ! Rozdajemy paczki małolatom na osiedlu i odwiedziliśmy Dom Dziecka Nr. 7 w Łodzi. Dzięki dla zaangażowanych w akcję, dziękujemy Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci „DOM Słońca” i dzięki Sklep Kibiców ŁKS Łódź za pomoc ! Wesołych Świąt Fanatycy ! AVE ŁKS !

guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments