LIVE: Na Stadionach 23-25.09.2022

„NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


II LIGA:

Wisła Puławy – KKS Kalisz 24.09.2022

 

Hutnik Kraków – Motor Lublin 25.09.2022

Relacja Hutnika Kraków:

Podczas meczu z Motorem wystawiamy kilkusetosobowy młyn i odpalamy trochę rozmaitego piro. Przed spotkaniem minutą ciszy, transparentem i racami uczciliśmy pamięć o dwóch zmarłych niedawno kibicach Hutnika. Z nami 16 kiboli GKS-u Bełchatów i 4 Magdeburga – dzięki za odwiedziny!

 

Relacja GKS-u Bełchatów:

Na wczorajszym meczu HUTNIK – Motor Lublin obecni jesteśmy w 16 osób z flagą. Podziękowania dla fanów HKSu za dobrą gościnę!

 

Relacja Motoru Lublin:
Na wyjazdowym meczu z Hutnikiem Kraków byliśmy obecni w 124 osoby. Tego dnia wspiera nas 10 Braci ze Śląska Wrocław oraz 7 Górników – dzięki! MOTOR ON TOUR!

 

Znicz Pruszków – Stomil Olsztyn 24.09.2022

Relacja Stomilu Olsztyn:

Nas w Pruszkowie 67 osób w tym 4 Wisła Płock. Autokar i 5 fur. Mamy ze sobą 2 flagi wyjazdowe Stomilu. Nie wszyscy od nas wchodzą na stadion. W tym samym czasie dwie dyszki ekipy Stomilu na wyjeździe ŁKS-u Łomża w Suwałkach.

 

Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg 25.09.2022

Relacja Olimpii Elbląg:

Na niedzielny wyjazd do Stężycy wybieramy się w 90 osób wspierani przez naszych braci z Legii wielkie dzięki! Na mecz docieramy delikatnie spóźnieni natomiast wejście na stadion przebiega bardzo sprawnie i po kilku minutach wszyscy jesteśmy na sektorze gdzie wywieszamy jedną flagę oraz transparent dla naszego brata za murem PDW! Piłkarze remisują 2-2 a my po meczu sprawnie i bez przygód wracamy do Elbląga.


III LIGA:

Polonia Bytom – Stilon Gorzów 24.09.2022

Relacja Stilonu Gorzów:
Od początku rundy jasnym było, że wrześniowy wyjazd do Bytomia będzie tym najciekawszym kibicowsko wyjazdem jednak rozgrywanie meczu na stadionie Polonii uniemożliwiło udział kibiców obu drużyn… Nie pierwszy i nie ostatni raz, dlatego na wyjazd mimo zakazu ruszyliśmy w sile 103 osób (w tym 19 kibiców Chrobrego Głogów). Na mecz docieramy z lekkim opóźnieniem w zasadzie bez zbędnego balastu, zaznaczamy swoją obecność i wsparcie dla kopaczy po czym udajemy się w blisko 500- kilometrową drogę powrotną do Gorzowa.

Po powrocie część ekipy zajechała pod Zakład Karny by pozdrowić naszych Braci zza krat. Nas tego dnia 32 osoby, Chrobremu dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!

MZKS & ZKS! CZAREK JACEK HEKTOR PDW! MŁODY STILON ZAWSZE RAZEM!

 

Wieczysta Kraków – Unia Tarnów 24.09.2022

 

Relacja Unii Tarnów:
Przed sezonem Wieczysta Kraków wydawała się być zdecydowanym faworytem rozgrywek. Gdyby patrzeć na to przez pryzmat meczu z Jaskółkami to powinna być liderem tabeli. Jednak to słabość naszego zespołu zaważyła o końcowym wyniku. Na to spotkanie udajemy się autokarem, część osób dociera też na własną rękę. Wejście na sektor dość długie ze względu na dopisywanie osób na listę, za to rekompensowane darmową kiełbą i wstępem na mecz. Gdy jednak w końcu wszyscy zdołali wejść to na boisku było już praktycznie po meczu. Łącznie na sektorze 121 osób (54 Unia, 10 Okocimski i 57 Wisła – dzięki za wsparcie). Wieszamy dwie flagi Władcy Miasta i UTSC. Po meczu dajemy znać, o tym co myślimy o postawie zawodników i odbywa się z nimi dłuższa rozmowa.

 

Czarni Połaniec – Stal Stalowa Wola 24.09.2022

Relacja Stali Stalowa Wola:

W Połańcu melduje się 85 Kibiców w tym 35 Polonia . Dzięki za wsparcie. Mecz oglądamy z parkingu. Wieszamy jedną flagę i kilka razy zaznaczamy swoją obecność okrzykami. Zawodnicy wygrywają i w dobrych nastrojach wracamy do domu.

Przed meczem w Połańcu chcemy udać się do Kolbuszowej , gdzie swoje zawody rozgrywała Polonia. Niestety na rogatkach miasteczka mamy kolizję autokaru z radiowozem . Ponad to , kryminalni uderzyli w inną kabarynę z konwoju. Wszystkie procedury trwają ponad dwie godziny i nie zdążyliśmy pod stadion. Ruszamy prosto na swój mecz łapiąc się na trasie z Polonią.

 

Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz 25.09.2022

Relacja Chełmianki Chełm:

Na mecz z Wisłą wystawiamy około 50 osobowy młynek, na płocie wieszamy dwie flagi: „KUBEŁ” oraz „Niedźwiadek”. Obok flag miejsce zajmuje transparent o treści „LUDZIE WALCZCIE O SWOJE” wyrażający wsparcie dla chłopaków po drugiej stronie muru oraz sprzeciw do nieludzkich zmian w zakładach karnych, które władza ostatnimi czasy przepycha pod stołem. W przerwie meczu podrzucamy wodę chłopakom z Wisły Sandomierz.

 

Relacja Wisły Sandomierz:
W niedzielne popołudnie ponownie odwiedzamy stadion Chełmianki. Na tym wyjeździe pojawiamy się w 61 osób w tym 14 kibiców KSZO oraz 1 Siarkowiec, dziękujemy za WSparcie!
Przez cały mecz prowadzimy dobry doping. Na boisku miła niespodzianka i na trudnym terenie wywalczamy punkt. Sektor gości ozdobiły 2 flagi – BEKIEL PDW oraz osiedlowa fana Tadka Króla. Miejscowi podrzucają nam wodę, za co dziękujemy!

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – AZS Podlasie 24.09.2022

Relacja AZS-u Podlasie:
Blamaż Podlasia w Ostrowcu obserwuje z trybun 10 fanatyków AZS-u.


NIŻSZE LIGI:

Gryf Słupsk – Pogoń Lębork 24.09.2022

 

Pogoń Lębork:

 

Zawisza Bydgoszcz:

 

Cuiavia Inowrocław – Elana Toruń 24.09.2022

Relacja Elany Toruń:

Do Inowrocławia lecimy autokarem + 20 aut (140 osób w tym 7 Widzewiaków) Prowadzimy przyzwoity doping przez całe spotkanie, a piłkarze remisują 0:0. Szacun dla obecnych i widzimy się na następnym meczu! FANATYCY, FANATYCY ZKS!

 

Wigry Suwałki – ŁKS 1926 Łomża 24.09.2022

 

Piast II Gliwice – Ruch Radzionków 24.09.2022

 

Górnik Konin – GKS Dopiewo 24.09.2022

Relacja Górnika Konin:
Na dzisiejszym meczu formujemy 40-50 osobowy młyn. Dopingujemy cały mecz i odpalamy przy tym kilka świeczek. Piłkarze choć w końcu zaczęli dobrze grać to niestety przegrywają z…sędziami!

 

Czarni Jasło – Przełęcz Dukla 24.09.2022

Relacja Czarnych Jasło:

Doping z naszej strony na dobrym poziomie, odpalamy 50 rac na 50siate urodziny naszym braciom po szalu. Marcin i Jony – JESZCZE RAZ STO LAT! Z Nami kilka osób z SANDECJI – Dzięki.

 

JKS Jarosław – Sokół Nisko 24.09.2022

 

Górnik Wałbrzych – Foto-Higiena Gać 24.09.2022

Relacja Górnika Wałbrzych:

W młynie zbieramy się w kilkadziesiąt osób z flagą KSGW. Dopingujemy głównie w pierwszej połowie. Drugiej komentować nie będziemy… tracimy 4 gole w 10 minut i kolejny przegrany mecz staje się faktem!

 

Rodło Kwidzyn – Amatorka Mikołajki Pomorskie 24.09.2022

 

Dozamet Nowa Sól – Tęcza Krosno Odrzańskie 24.09.2022

Relacja Dozametu Nowa Sól:
Tego dnia w młynie zbiera się ok. 50-60 fanatyków KSD! Na płocie wieszamy dwie flagi- tradycyjnie już, flaga upamiętniająca naszego Brata „Śp.Szczepan” i flaga która ostatni raz wisiała na stadionie, aż 9 lat temu „Dozamet”, pisana czcionką znaną chyba każdemu. Doping prowadzimy przez większość czasu gry, który stał na wysokim poziomie! Niestety, po dobrym meczu w PP i wysokiej wygranej, wczoraj przegrywamy 2-4. MŁODA WIARA! DOZAMET TO MY!

 

Płomień Dębe Wielkie – LKS Promna 25.09.2022

Relacja Płomienia Dębe Wielkie:
Na ten mecz „na górce” stawiło się ok. 40 kibiców, w tym liczna delegacja z Sulejówka z flagą. Dzięki Bracia za wsparcie!!! W drugiej połowie zostały odpalone dymy w barwach, stroboskopy i kilka rac. Doping z małymi przerwami prowadziliśmy przez całe spotkanie. Piłkarze dzielnie walczyli przez cały mecz, ale nie udało się odnieść korzystnego rezultatu. Po meczu dziękujemy im za walkę, a także w kilku słowach zachęciliśmy ich do jeszcze większej pracy, żeby prezentować nasze barwy jak najlepiej. Nasz Płomień nigdy nie zgaśnie !!!

 

Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 24.09.2022

Relacja Polonii Przemyśl:

Tego dnia przyszło nam zaliczyć dwa wyjazdy, najpierw jedziemy na swój mecz do Kolbuszowej Dolnej następnie udajemy się do Połańca wspierać naszych przyjaciół ze Stalowej. Nas w ten dzień 35 osób, podróżujemy autokarem w obie strony z wahadłem.

 

Polonia Białogon (Kielce) – Naprzód Jędrzejów 24.09.2022

 

Cresovia Siemiatycze – Warmia Grajewo 24.09.2022

 

Pogoń II Szczecin – Cartusia Kartuzy 24.09.2022

Relacja Cartusii Kartuzy:
W Szczecinie meldujemy się w 7 osób, mamy ze sobą flagę „Kaszubscy Patrioci”, gdy docieramy na miejsce mamy drobne problemy z wejściem na stadion z powodu nie przesłanej listy wyjazdowej do Szczecińskiego klubu jednak ostatecznie wchodzimy na stadion, podczas meczu zaznaczamy swoją obecność sporadycznym dopingiem, w tym samym czasie jeden z nas zmienia stan cywilny, organizujemy w 15 osób bramę dla kolegi po szalu.

 

Glinik Gorlice – Unia Oświęcim 24.09.2022

 

Tarnovia Tarnów – Sokół Słopnice 23.09.2022

Relacja Tarnovii Tarnów:
Na meczu z Sokołem w młynie stawiło się ok 45 osób. Wywieszamy 3 flagi: ŚP. Motor, Młodzi Gniewni, PDW Borys. Dopingujemy przez większą część spotkania. Po dobrym spotkaniu i zaciętej walce, Tarnovia uległa ostatecznie liderowi naszej ligi 0:1, pechowo tracąc bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

 

Czarni Lubanowo – Grot Gardno 24.09.2022

 

 

Kłos Pełczyce – Pogoń Barlinek, 25.09.2022

 

Advit Wiązowna – Promnik Łaskarzew 25.09.2022


LIGA NARODÓW:

 

Niemcy – Węgry 23.09.2022

 

Węgry – Włochy 26.09.2022

 

Walia – Polska 25.09.2022

 

Relacja Motoru Lublin:

Wczoraj na meczu Walia – Polska, który rozgrywany był w ramach Ligi Narodów obecnych było 30 Motorowców.

 

Relacja GKS-u Tychy:

Na reprezentacji jesteśmy obecni w Cardiff wraz z ŁKS i Zawiszą w ok. 50 osób. Na wcześniejszym meczu z Holandią w Warszawie kilkanaście osób z Tychów.

 

Relacja Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski:

W Cardiff na meczu Reprezentacji meldujemy się w 12 osób z flagą.

 

Relacja Sandecji Nowy Sącz:

W Cardiff meldujemy się w 15 osób z flagą Nowosądeckich Patriotów! Po ciężkim meczu nasza reprezentacja wygrywa 0-1.

 

Relacja Stali Mielec:

Na meczu wyjazdowym naszej reprezentacji jesteśmy obecni w 15 osób. Na sektorze obecne delegacje fanów z całej Polski. Podczas meczu wyraźnie odczuwalny klimat dawnych wyjazdów na reprezentację. Dobry doping i wsparcie na sektorze zajmowanym przez naszych rodaķów skutkują wygraną Polaków.

 

Relacja Resovii Rzeszów:

Wczoraj wraz z przyjaciółmi z Sanoka meldujemy się na meczu reprezentacji Walia-Polska.

 

Relacja Wisłoki Dębica:

W Cardiff melduje się 27 osobowa grupa fanów Wisłoki z flagą w tym liczna delegacja emigrantów z wysp. Dziękujemy chłopakom z Torcidy UK za konkretną gościnę!

 

Relacja Górnika Wałbrzych:

Delegacja Legionu Sudety standardowo była obecna na meczu reprezentacji Polski. Przed meczem z Walią Kaesiacy podbili Cardiff Castle.

 

Relacja Tarnovii Tarnów:

W Cardiff na meczu reprezentacji wyspiarska Tarnovia melduje się w 6 osób z flagą. TARNOVIA EMIGRACJA!

 

Góral Żywiec & Polonia Bytom:

 

Wigry Suwałki:


ŻUŻEL:

Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno 24.09.2022

 

Relacja Floty Świnoujście:

Tego dnia 35 reprezentantów Wyspiarskiej społeczności odwiedza jak zawsze gościnną Zielona Górę. Ogromne kolejki przedmeczowe sprawiają, że dochodzi pod kasami do spięcia z pojebaną ochroną która gazuje na oślep… Na dodatek nie wpuszczają jednej z naszych flag (ACAB) za to płot przyozdabiają dwa nasze małe płótna Wyspiarze on tour oraz herb Floty. Na meczu dobra atmosfera szkoda tylko, iż Falubaz minimalnie przegrał finał… Podziekowania dla Zielonogórzan za imprezę pomeczową!! Jak zawsze elegancko!! F&F!!

 

Relacja Ostrovii Ostrów:

Razem z Falubazem obecnych tego dnia 4 Ostroviaków. Dzięki za wszystko!

Wilki Krosno:

 

Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń 24.09.2022

Relacja Apatora Toruń:

W sobotę zakończyliśmy żużlowy sezon 2022! W Częstochowie pojawiło się ok 200 najwierniejszych fanatyków Apatora!

 

Motor Lublin – Stal Gorzów 25.09.2022

Relacja Unii Tarnów:

W dniu wczorajszym w meczu rewanżowym o mistrzostwo Polski w żużlu który odbywał się w Lublinie wspieramy naszych przyjaciół ze Stali Gorzów. Gratulujemy wicemistrzostwa kraju. Unia & Stal będzie bal!


KOSZYKÓWKA:

Anwil Włocławek – Enea Zastal BC Zielona Góra 25.09.2022


HOKEJ:

Unia Oświęcim – Cracovia 23.09.2022

Relacja Unii Oświęcim:

Na pierwszym w tym sezonie meczu między Unią a Cracovią wystawiamy ponad 100 osobowy młyn. Od początku spotkania jedziemy z konkretnym dopingiem, przeplatanym bluzgami w stronę rywali i znienawidzonego zawodnika. Nasi hokeiści deklasują pasy i z dobrymi humorami rozpoczynamy ten weekend. Z nami delegacje Górnika Brzeszcze oraz Ruchu. Dziękujemy za wsparcie.


INNE:

BKS Stal Bielsko-Biała – VFL Wolfsburg 24.09.2022

 

Turniej kibiców:

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments