LIVE: Na Stadionach 22-25.09.2023

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.

POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? NAPISZ DO NAS!

Relacja Widzewa Łódź:

W piątek, 22 września otworzyliśmy wyjazdową trylogię od spotkania z Koroną Kielce. Do województwa świętokrzyskiego wyruszyliśmy w sile 5 autokarów oraz kilkudziesięciu aut oraz busów. Niestety, z winy przypadków losowych, dojeżdżamy na stadion z mocnym opóźnieniem – około 10 minut przed pierwszym gwizdkiem.

Mimo małej liczby kołowrotków, bardzo sprawna kontrola i bezproblemowe wpuszczanie – sprawia, że ostatni fanatyk łódzkiego Widzewa obecny jest na sektorze gości około 35 minuty meczu. Okazuje się, że jak się chce to i można i nie trzeba robić niepotrzebnych cyrków. Ostatecznie na sektorze gości wśród wsparcia Ruchu oraz Wisły, meldujemy się w 755 osób mając na wyposażeniu 10 flag – Czerwona Armia Widzewa, RTS, Ośmiornica Fc, Opoczno, Skarżysko, Starachowice, No One Likes Us, ZFH, ŚP.Chudy, Discovery. Oprócz tego pojawiają się dwa transparenty, Mati PDW oraz Świstak PDW – skierowany do naszego toruńskiego brata.

W drugiej połowie meczu prezentujemy oprawę „otwieramy trylogię” – która dopełniona zostaje czerwonymi świecami dymnymi oraz stroboskopami. Motyw oczywiście nawiązuje do wyjazdowego maratonu, który w 7 dni pozwoli zwiedzić widzewskiej czerwonej armii – Kielce, Elbląg oraz Gliwice.

Piłkarze remisują, a my po około 40 minutach wychodzimy z sektora gości, by kierować się ku drodze powrotnej. Podróż spokojna, w Łodzi jesteśmy około północy.

ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok 22.09.2023

Jagiellonia Białystok:

Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice 23.09.2023

Przed pierwszym gwizdkiem gospodarze upamiętnili ś.p. Gacka, wieloletniego kibica Radomiaka.

Cracovia – Pogoń Szczecin 23.09.2023

Pogoń Szczecin:

Śląsk Wrocław – Piast Gliwice 23.09.2023

Relacja Śląska Wrocław:

18 tysięcy kibiców Śląska stworzyło kolejny raz fantastyczna atmosferę. Żadne słowa nie oddadzą tego co działo się na meczu z Piastem. Od pierwszej do ostatniej minuty zabawa całego stadionu! Piłkarzom dziękujemy za ambicje i walkę do końca! Nie chodzi tutaj tylko o wyniki, ale o to, że w końcu doczekaliśmy się drużyny z charakterem, w której każdy idzie za kolegą w ogień! Oby ten sen trwał jak najdłużej!

Relacja Piasta Gliwice:

W minioną sobotę, jesteśmy obecni w 170 osób na wyjeździe we Wrocławiu. Z nami tego dnia 10 Braci z Jastrzębia (dzięki!). Mamy ze sobą 9 flag i całe spotkanie prowadzimy doping.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze 24.09.2023

Relacja Górnika Zabrze:

917 osób w tym 46 GieKSa, 11 Wisłoka i 10 ROW.

Zagłębie Lubin – Warta Poznań 22.09.2023

Relacja Warty Poznań:

Niemal 180 – tyle dni minęło od naszej ostatniej wizyty na stadionie w Lubinie. Tym razem wyprawa na Dolnyśląsk wypadła nam w niedzielę, a sam mecz zaplanowano na 12:30. Wyruszamy ze zbiórki punktualnie i ze sporym zapasem czasowym docieramy pod stadion Zagłębia. Był to nasz najbliższy wyjazd, bo mieliśmy do pokonania niespełna 190km, by wspierać naszą Wartę. Od samego początku, ile sił w gardłach wspieraliśmy Warciarzy dopingiem. Kilkukrotnir w naszym sektorze było naprawdę głośno. Mogłoby się wydawać, że jeszcze bardziej zmotywowani Warciarze wygrają. W drugiej połowie prezentujemy mały akcent ultras – flagi na kijach. W ostatnim kwadransie meczu wdrożyliśmy nowy utwór, który wyszedł nam zdecydowanie najdonośniej tego dnia!

Po ostatnim gwizdku, nie było nam dane wspólnie z piłkarzami cieszyć się ze zwycięstwa. Warciarze podeszli pod sektor, aby podziękować za wsparcie. Z naszej strony usłyszeli głośne „Czy wygrywasz, czy nie…”. Na opuszczenie sektora musieliśmy poczekać jeszcze 20 minut. Później ruszyliśmy w drogę powrotną do Poznania, gdzie zameldowaliśmy się dość wcześnie, bo trochę po szesnastej. Warciarze na szlaku!

I LIGA:

Miedź Legnica – Odra Opole 22.09.2023

Relacja Odry Opole:

Siemano bracia kibole! W piątkowy wieczór meldujemy się w Legnicy w 355 głów wraz z konkretnym wsparciem braci z Lubina(Dzięki za wsparcie). Na płocie wywieszamy 7 flag. Przez całe 90 minut lecimy z konkretnym dopingiem, który przeplata się wymianą uprzejmości. W drugiej połowie meczu grupa UNDERGROUND przedstawia transparent o treści „LEGNICKA HIPOKRYZJA – nowe miedzi właściwości kserowanie po całości” dodatkowo odpalając do tego to co najlepsze… Czyli PIROTECHNIKE! Po meczu zawijamy się do autokarów i wracamy do Opola.

WYJAZD RZECZ ŚWIĘTA!!! AVE OKS

Wisła Płock – GKS Tychy 24.09.2023

Relacja GKS-u Tychy:

W niedzielę kolejny już raz ruszyliśmy wspierać nasz klub – tym razem udaliśmy się na mecz do Płocka. W sektorze gości tego dnia tyski GKS wspierało 128 wiernych kibiców (w tym 13 ŁKS – dzięki, że byliście!). Na płocie wieszamy 5 flag i przez całe spotkanie prowadzimy doping dla GKS-u. Mecz niestety przegrywamy, ale cóż, taki jest sport.

Czy grasz dobrze czy źle…!

Znicz Pruszków – Stal Rzeszów 24.09.2023

Relacja Stali Rzeszów:

Na drugi wyjazd w tym tygodniu udajemy się w 102 osoby, w tym 8 kibiców Polonii Przemyśl – dzięki! Z racji otrzymania tylko 100 biletów, zbieramy się w swoim gronie i ruszamy do Pruszkowa autami dojeżdżając pod sam stadion bez obstawy. Przyjeżdżamy delikatnie spóźnieni, na bramie trochę zawirowań np. brak możliwości wniesienia flagi konkretnie na ten mecz, ale udaje nam się wszystko pomyślnie przejść i wchodzimy na drugą połowę. Udaje się zdobyć ważne 3 punkty, po meczu mobilizujemy piłkarzy przed derbami przypominając im, że liczy się tylko zwycięstwo!

Motor Lublin – Wisła Kraków 23.09.2023

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna 22.09.2023

Relacja Górnika Łęczna:

Po poniedziałkowym spotkaniu domowym z Resovią, czekał Nas wyjazdowy mecz rozgrywany w piątek o 18. Dodatkowo tego dnia odbywa sie gala Babilon w Chełmie, gdzie walczą zawodnicy z Górnika i Chełmianki.

Ustalamy zbiórkę daleko poza granicami miasta, tak by nie jechać ze zbędnym balastem- co się udaje. Ogon łapiemy dopiero 20 km przed Bielskiem. Na sektorze meldujemy się w 36 osób sporadycznie dopingując. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę, Górnik remisuje 1:1. W drogę powrotną ruszamy okrojonym składem, kilka osób z różnych przyczyn zostaje na Górnym Śląsku. Spodziewając się atrakcji wydzwaniamy do Ludzi od nas i do zgodowiczów z Chełma.

W drodze powrotnej kontaktuje się z nami Stalówka. Gubimy balast i łapiemy się ze wsparciem, po czym udajemy się na wyznaczone miejsce przez przeciwnika. Dochodzi do starcia z podkarpacką koalicją, które przegrywamy. Nas 53, w tym 7 Chełmianka, rywale określili się na 67 osób połączonych sił Stalówka & Stal Rzeszów.

Chrobry Głogów – Arka Gdynia 23.09.2023

Zagłębie Sosnowiec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Relacja Bruk-Betu Termalica Nieciecza:

Około godziny 14 wyruszamy z Tarnowa i zbieramy do busa osoby z pobliskich miejscowości. W dość dobrych nastrojach minęła nam droga i do Sosnowca dotarliśmy ok. godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Dojeżdżają do nas osoby transportem własnym i w sektorze gości na nowym Arcelor Mittal Park w Sosnowcu meldujemy się w około 40 osób. Na początku kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność później ograniczając się tylko do pojedynczych okrzyków po golach naszych piłkarzy. Słonie wygrywają bardzo ważny mecz w niezłym stylu na dość trudnym terenie. Później wszyscy podchodzą do nas – łącznie z trenerem Lewandowskim, który w przeciwieństwie do swojego poprzednika swoich kibiców się nie wstydzi. Gratulacje dla piłkarzy za dobry występ i za ważne 3 punkty, a My do domów wracamy w szampańskich nastrojach! Drogą powrotna mija nam bez zbędnych przygód! Oprócz tej jednej na stacji benzynowej, kto był ten wie.

II LIGA:

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 23.09.2023

Relacja Stomilu Olsztyn:

Po siedmiu zerach w Olsztynie, goście z Nowego Sącza rozpoczynają doping od „jesteśmy zawsze tam” a gospodarze potrafią przywitać.

Relacja Sandecji Nowy Sącz:

Do Olsztyna pociągiem rejsowym wybieramy się w 36 osób (w tym 4 Czarni Jasło, 1 Cracovia – dzięki!). Dojazd pod sam stadion bez psów, na meczu trochę bluzgów oraz kolejna porażka naszych kopaczy. W drugiej połowie wychodzimy chwilę wcześniej by zdążyć na pociąg powrotny i po 25 godzinach jesteśmy w domach.

Wisła Puławy – Lech II Poznań 22.09.2023

ŁKS II Łódź – Olimpia Elbląg 24.09.2023

Relacja Olimpii Elbląg:

W Łodzi, na meczu z rezerwami ŁKS-u, melduje się 71 kibiców Olimpii Elbląg. Z nami 5 osób z Lubawy. Na płocie wieszamy flagę Olimpijczycy, wizytówkę Motoru Lubawa i transparent dla kolegi („Siwy trzymaj się!”). Przez cały mecz prowadzimy niezły doping. Na boisku ciekawe widowisko, niestety tuż przed końcem zwycięstwo ucieka nam z rąk. Szkoda, bo piłarsko było momentami „dobrze”, a wynik wyszedł „przeciętnie”. Następny wyjazd to derby ze Stomilem Olsztyn, na które podróżować będziemy pociągiem specjalnym. Nie może zabraknąć Was na tym wyjeździe, przypominamy o jak najszybszym zapisywaniem się na te eskapadę.

Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom 24.09.2023

Relacja Stali Stalowa Wola:

W niedzielne popołudnie podejmujemy w Stalowej Woli Polonię Bytom. Mecz ten zgromadził na trybunach Ok 2 tys Kibiców. Na sektorze dopingującym od początku spotkania pustki. Prezentujemy jedynie dwa transparenty skierowane do piłkarzy i sztabu szkoleniowego. Młyn formujemy w 15 minucie . Frekwencja tego dnia dopisała. Z Nami 12 Braci z Jastrzębia- dziękujemy za obecność. Wieszamy kilka flag i prowadzimy dobry doping w asyście bębna. Nie zabrakło wymiany uprzejmości z przyjezdnymi, którzy zjawili się w dobrej liczbie. Piłkarze wygrywają ciężki mecz . Po końcowym gwizdku, kolejny raz mają problem z podejściem pod nasz sektor co wywołuje nerwowe reakcje. Gdy ostatecznie się pofatygowali w ich stronę leci kilka wiązanek i opuszczamy trybunę. Wraz z przyjaciółmi, jeszcze długo świętujemy zwycięstwo i spotkanie.

Relacja Polonii Bytom:

W niedzielne popołudnie zameldowaliśmy się w Stalowej Woli w ponad 250 głów, w tym kilka osób z Żywca i Lubina. Na płocie w tym dniu wywieszamy Banda Jednego Miasta oraz dzielnicowe vlepki: Stroszek, Rojca, Vitor, Śródmieście, Pogoda, Miechowice, MIKI PDW, MAURO PDW.

Zawisły też dwa transparenty „DOŚĆ TEGO‼️ POLONIA BEZ KAMIŃSKIEGO ‼️ oraz KAROL WRACAJ DO ZDROWIA”, Piłkarze niestety przegrywają a my po informacjach dot. trenera „dziękujemy” mu za współpracę – BUREK TY WIESZ CO ‼️

III LIGA:

Garbarnia Kraków – Karpaty Krosno 22.09.2023

Unia Tarnów – Wisłoka Dębica 23.09.2023

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Zawisza Bydgoszcz 23.09.2023

Relacja Zawiszy Bydgoszcz:

Wczoraj w Nowych Skalmierzycach meldujemy się w liczbie 130 głów. Szacunek dla obecnych na tym wyjeździe, we wtorek wszyscy lecimy na Puchar do Krasnegostawu !!!

AZS Podlasie – Świdniczanka Świdnik 23.09.2023

Relacja AZS-u Podlasie:

Nas tego dnia 140 osób. Kolejny słaby mecz i porażka naszych piłkarzy. Walczyć, trenować!

Elana Toruń – Sokół Kleczew 23.09.2023

Chełmianka Chełm – Star Starachowice 23.09.2023

Relacja Star Starachowice:

Nas na wyjeździe w Chełmie 65 osób w tym 15 Granaciarzy którym dziękujemy za wsparcie! Wywieszamy 2 flagi (w tym jedna nowa Granatu) oraz celtyka. Dzień wcześniej obecni na Widzewie w Kielcach w ponad 20 głów razem z transparentem dla Przyjaciela, który niestety nie mógł być z nami.. PDW!!!

Avia Świdnik – Czarni Połaniec 23.09.2023

GKS Bełchatów – ŁKS Łomża 23.09.2023

Relacja GKS-u Bełchatów:

Na ciekawym meczu z ŁKS-em Łomża wystawiamy ponad 250-osobowy młyn. Liczba zmieniała się w przekroju całego spotkania dość mocno z różnych przyczyn, ogólnie jednak bez szału jak na najciekawszy kibicowsko mecz rundy przy Sportowej. Z nami 18 kiboli Hutnika Nowa Huta – dzięki za wsparcie!

Ten dzień rozpoczynamy od małej integracji, a następnie przemarszu z jednego z osiedli, urozmaiconego racami i głośnym śpiewem. Potem formujemy młyn i ruszamy z dopingiem. W I połowie robimy oprawę – rozwijamy starannie namalowaną sektorówkę z prostym, ale wymownym napisem „GKS”, stylizowaną na naszą najnowszą flagę na płot. Do tego odpalamy kilkanaście zielonych i czarnych świec dymnych. Dymy wyglądały bardzo konkretnie, dopisała też bezwietrzna pogoda – ogólnie było to jedno z naszych najlepszych świecowisk w historii! W II połowie na płocie lądują nasze małe flagi – wizytówki, których łączna liczba wraz z „Bełchatowianami” na górze sektora sięgnęła 10 sztuk. Doping tego dnia dobry, poza pierwszymi minutami II połowy, kiedy to spora część młyna najwyraźniej zapomniała o tym, że już zaczął się mecz. Po ostatnim gwizdku cieszymy się z okazałego zwycięstwa razem z piłkarzami!

W klatce tego dnia zasiadła rzadko widywana w III lidze liczba kibiców gości – ok. 150 osób, w tym 8 Serbów z ekipy Invalidi Voždovac (FK Voždovac Belgrad), z którymi łomżyńscy fani mają zgodę. Graliśmy ze sobą po raz pierwszy i goście bardzo solidnie się na ten mecz zmobilizowali. Całkiem dobrze dopingują, machają koszulkami, mają też trochę flag na kijach – ogólnie zaprezentowali się jak na niemałą odległość (ponad 300 km) bardzo dobrze. Oby więcej takich spotkań przy Sportowej 3!

Relacja ŁKS-u Łomża:

Na ten wyjazd czekaliśmy od dłuższego czasu. Z zapisami ruszyliśmy z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Na Sportowej 3 w Bełchatowie pojawiło się 144 kibiców w tym 4 braci z Szepietowa i 8 Vozdovac Belgrad oraz 14 ziomków z GKM-u Grudziądz i 8 Polonii Bydgoszcz a także nasze FanCluby (wielkie dzięki! ).

Dzień meczowy zaczęliśmy od zbiórki o godzinie 7:30 by mieć pewność, że na 100% zdążymy na pierwszy gwizdek w Bełchatowie. Decyzja była trafna, ponieważ kontrola podczas wejścia na sektor gości była mozolna i szczegółowa. Tego dnia wywieszamy flagi „ŁTTK”, „PŁD” oraz flagi Sparty i Vozdovaca. Swój debiut zalicza nowa flaga jednego z naszych osiedli „Łomżyca”. Wraz z pierwszym gwizdkiem rozpoczęliśmy bardzo dobry doping, który w asyście bębna niósł się po trybunach na stadionie. Wszystko uzupełniamy machajkami na kijach. Mimo niekorzystnego wyniku na boisku w II połowie nadal trwa zabawa w naszym sektorze i solidny doping do końca spotkania. Gospodarze zaprezentowali oprawę sektorówkę z napisem „GKS” w asyście świec dymnych. Powrót mija w bardzo dobrej atmosferze, a powyjazdowa zabawa trwa do białego rana. Dzięki wszystkim za obecność!

Relacja GKM-u Grudziądz:

W 14 osób wspieramy ŁKS podczas tego wyjazdu. Na mecz podróżujemy razem z Polonią, która jest widoczna na focie. ŁKS razem z przyjaciółmi w 144 osoby.

NIŻSZE LIGI:

Górnik Wałbrzych – Włókniarz Głuszyca 22.09.2023

Relacja Górnika Wałbrzych:

Na meczu z Włókniarzem zbieramy się w kilka dyszek, wieszamy flagę FC Głuszyca oraz PDW JORGI i PDW ADRIAN i dopingujemy Górników!

Polonia Golina – Górnik Konin 23.09.2023

Relacja Górnika Konin:

Ponad 150 osób wspierało konińskiego Górnika na wyjeździe w Golinie (w tym 12 chłopaków z Sompolna – dzięki!)! Na płocie zawisło 5 flag, a głośny doping i zabawa na sektorze poprowadziła Biało-Niebieskich do zwycięstwa nad lokalnym rywalem. Wśród kibiców Górnika pojawił się także reprezentant Polski, wychowanek naszego klubu – Krystian Bielik!

Mimo iż na boisku dominowali nasi piłkarze, to do przerwy przegrywaliśmy 1-2. Drużyna pokazała jednak charakter, bowiem grając w dziesięciu zdołała wyrównać i następnie strzelić kolejne gole (później miejscowi też dostali czerwoną kartkę). Ciekawostką dla statystyków może być fakt, że Górnik w II połowie wywalczył 3 rzuty karne, które bezbłędnie na bramki zamienił Roju! Brawo drużyna!

Victoria Września – Wiara Lecha Poznań 24.09.2023

Kluczevia Stargard – Gwardia Koszalin 23.09.2023

Relacja Gwardii Koszalin:

Do Stargardu wybieramy się w dwóch grupach, autokarowa wyrusza z oficjalnego miejsca zbiórki wcześniej. Natomiast grupa samochodowa nieco później, aby uniknąć zbędnego balastu co udaje nam się w obie strony, ale po kolei. Na miejscu czekają już na nas spore oddziały milicji, po dość szybkim spisywaniu wchodzimy na obiekt. Jednak nie zajmujemy miejsca w sektorze gości, bo byśmy nie zmieścili się w tej małej klatce. Nasza liczba tego dnia, to 67 osób w tym 1 kibic Górnika Konin i 7 chłopaków z Polanowa (dzięki za wsparcie). Wieszamy flagę „koszalińska Hołota” i ruszamy z dopingiem w akompaniamencie bębna. Miejscowi uformowali skromny młynek liczący około 30 kibiców. Z ich sektora wydobywał się sporadyczny doping, ale pojawiło sie również pyro … Mecz stał na dość wysokim poziomie. Dobre tempo, pomysł na grę itp. Niestety kończy się remisem i tym sposobem gubimy pierwsze punkty w sezonie. Mimo wszystko Gwardzistom należy się duży szacunek za walkę i grę do samego końca. Po meczu wspólnie z naszymi piłkarzami nagrywamy zapowiedź dla naszego brata po szalu, który wieczorem ma stoczyć swój pojedynek na gali MMA w Białogardzie. Ekipa autokarowa udaje sie bezpośrednio do Koszalina, natomiast zmotoryzowana grupa samochodowa w sile ok. 30 kiboli, przemieszcza się do Białogardu na galę. W wypełnionej po brzegi hali przedstawiciel „ChzF” niesiony gwardyjskim dopingiem pokonuje swojego rywala przed czasem, a my w dobrych humorach wracamy do Koszalina.

Polonia Świdnica – Piast Nowa Ruda 24.09.2023

Relacja Polonii Świdnica:

Mecze z piastem nowa ruda zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego odpowiednio wcześniej na miasto wjeżdżają plakaty i transparenty co daje dobry efekt. Na stadionie dopisuje niezła frekwencja, a nas w młynie około 200 osób, w tym ponad 100 Górnik Wałbrzych (dziękujemy Bracia). Goście nie przyjechali mimo tego, że dwa dni przed meczem było wiadomo że do klatki ich wpuszczą. Przez mozolne spisywanie każdego przez prewencję wchodzimy wszyscy dopiero w przerwie meczu. W drugiej połowie na płot wjeżdża płótno „walczyć trenować Polonia musi panować „, a obok wieszamy skrojone szmaty koalicji. Odpalamy piro i palimy wrogie barwy. Piłkarze przegrywają mecz, ale pokazali charakter w końcówce, dlatego dziękujemy im za walkę i w dobrych nastrojach kończymy dzień.

ROW Rybnik – Orzeł Łękawica 22.09.2023

Stal Jasień – Lubuszanin Drezdenko 24.09.2023

Relacja Stali Jasień:

Na niedzielny mecz z Drezdenkiem w młynie zbieramy się w 45 osób. Biorąc pod uwagę wielkość naszego miasteczka liczba bardzo dobra a wiemy że stać nas na więcej! Doping prowadzimy przez cały mecz. Od początku meczu na płocie wisi transparent o treści „MIASTO STALI” a w 20 minucie odpalamy troche ogni wrocławskich, strobo i świec dymnych. Na boisku po walce do ostatnich minut przegrywamy mecz 0:1. Dzięki wszystkim obecnym i do następnego!

Polonia Chodzież – Nielba Wągrowiec 23.09.2023

Relacja Nielby Wągrowiec:

Od początku sezonu wiadome było, że ten mecz przyniesie wiele emocji. Razem z naszymi braćmi spotykamy się jakiś czas przed meczem. Mecz odbywa się na naszym stadionie, gdzie razem z kibicami CHKSu wystawiamy wspólny młyn. W pierwszej połowie prezentujemy wspólnie sporo pirotechniki, prowadząc przy tym nieprzerwany doping. Druga połowa odsłoniła dodatkowe widowisko, w którym wjechała wielka sektorówka „NIELBA WĄGROWIEC” z asystą rac, strobo oraz innych ciekawych zabawek. Mecz wygrywamy wynikiem 0:5 za co dziękujemy naszym piłkarzom, a zawodnikowi Polonii życzymy szybkiego powrotu na boisko. Po całym wydarzeniu udajemy się na wspólną integrację. MKS&CHKS!!!

Dozamet Nowa Sól – Unia Kunice 23.09.2023

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Mecz z Unią, który nigdy nie wywiera ciśnienia kibicowskiego czy piłkarskiego, tym razem był wyjątkowy, ponieważ przed meczem miała zapaść pewna decyzja w gronie dziadów z lzpn-u… Przypomnijmy tylko, że w poprzednim sezonie, na ostatnim ligowym meczu o przysłowiową 'pietruszkę’, zaprezentowaliśmy konkretną oprawę z dużą ilością piro, która bardziej niż mecz zainteresowała zgromadzonych kibiców na stadionie i urozmaiciła widowisko. Niestety, obserwator miał nieco inne zdanie, co poskutkowało absurdalną decyzją o bardzo wysokiej karze finansowej, jak i niespotykaną kare zamknięcia stadionu na 6 meczy (4 za nami) za pojedyncze odpalenie pirotechniki w rundzie… Warto zaznaczyć, że takich kar nie uświadczy się w piłkarskiej Polsce za takie 'przewinienie’.. Wracając do meritum sprawy. Zapaść miała decyzja o wniosku złożonym przez klub, o warunkowe zawieszenie kary. Niestety hipokryci ze związku pokazali, że nie liczy się sport i atmosfera na stadionie tylko układy, układziki, kolesiostwo i współpraca z milicją, gdzie robią wszystko na każde skinienie. Proponujemy prześledzić, działania związku na przestrzeni dwóch sezonów, a na pewno każdy zauważy, że nasz klub im wybitnie nie pasuje i jesteśmy traktowani „wyjątkowo” na każdym kroku.

Wracając do spraw kibicowskich. Tego dnia pod stadionem pojawia się 70 fanatyków Dozametu! Przez większość meczu prowadzimy dobry doping, oraz wprowadzamy i trenujemy jedną z nowych przyśpiewek co dało całkiem fajny efekt. Pod koniec spotkania atmosfera stawała się coraz bardziej piknikowa, co było spowodowane wysokim prowadzeniem naszych piłkarzy (co nas cieszy) i brakiem jakiegokolwiek zaangażowania gości. Warto zaznaczyć, że pod koniec meczu trener czy jakiś piłkarz gości, wdał się w jakąś słowną przepychankę i z jego narracji wychodzi na to, że wynik jest taki a nie inny, ponieważ.. Staliśmy kilka metrów za ławką ich rezerwowych i utrudnialiśmy grę.. bez jakiejkolwiek interakcji z naszej strony oczywiście. Polecamy zająć się treningami, a nie szukaniem tanich wymówek, dodatkowo skarżąc się sędziemu. Mecz kończymy wysoką wygraną naszych piłkarzy 5-1! Po meczu dziękujemy sobie za zwycięstwo i doping oraz zbijamy piątki!

Warto również zaznaczyć, że przed meczem 15 młodych kiboli, spotyka się na treningu, na świeżym powietrzu, gdzie szlifują swoje bokserskie umiejętności! Szacunek!

Olimp Złocieniec – Gavia Choszczno 24.09.2023

Relacja Olimpu Złocieniec:

Tego dnia formujemy młyn ok.30 osobowy. Na plocie wywieszamy dwie flagi OLIMP ZŁOCIENIEC i ŚP. FRYGA. Dobra postawa piłkarzy prowadzi nas do zwycięstwa z liderem 4:3 WIELKIE BRAWA DLA NICH TAK SAMO DLA OBECNYCH NA NIEBIESKICH!

Ruch Radzionków- Przemsza Siewierz 23.09.2023

Grom Kąkolewnica – Łada Biłgoraj 24.09.2023

Relacja Łady Biłgoraj:

Na najdalszym wyjeździe od kilku lat meldujemy się furkami w 43 osoby. Mamy ze sobą dwie flagi, a drużyna na boisku odnosi pewne zwycięstwo.