LIVE: Na Stadionach 21-24.07.2023

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.

POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? NAPISZ DO NAS!


EKSTRAKLASA:

Warta Poznań – Pogoń Szczecin 21.07.2023

 

Legia Warszawa – ŁKS Łódź 21.07.2023

 

ŁKS Łódź:


 

Stal Mielec – Cracovia 22.07.2023

Relacja Stali Mielec:

Blisko 6500 osób ogląda sobotnie spotkanie z Cracovia. Licznie nabity młyn walczy z drużyną od pierwszej do ostatniej minuty. Dość dobre widowisko kończy się wynikiem 2:2. Przed meczem organizujemy zbiórkę oraz przemarz, na której melduje się ponad 200 fanatyków. Na meczu wieszamy okolicznościowy transparent dla naszego brata, któremu kibicujemy w jak najszybszym powrocie do zdrowia. Kosa, jestesmy z Tobą!

 

Relacja Cracovii:

56 dni – tyle trwała nasza przerwa od wspierania Pasów z wysokości trybun. Dla jednych to dużo, dla drugich mało, ale prawda jest taka, że każdy z nas przebierał już nogami na samą myśl wyjazdu do Mielca i możliwości zdzierania gardła za ukochany Klub.

Mimo okresu urlopowego w Mielcu stawiliśmy się w nadkomplecie – 360 osób w sektorze gości (pojemność „klatki”) oraz sporo fanów rozsianych praktycznie po całym stadionie. Nie miniemy się z prawdą jeśli określimy naszą liczbę na ok. 500 osób.

Jak wiadomo frekwencja to jedno, natomiast dobrze żeby poszedł za nią dobry popis wokalny. Czy poszedł? Ci, którzy byli wiedzą doskonale – poszedł i to nie dobry, a zajebisty popis wokalny. Cały przekrój społeczeństwa, od dzieciaków po zaawansowanych wiekowo kibiców fanatycznie wspierający Pasy i bawiący się w sektorze to widok, który pozostanie z nami na bardzo długo. Coś pięknego! „Podbijanie skali” przy „Tylko Pasy, Tylko Cracovia”, świetne wykonanie „W całej Polsce słychać…” po strzelonym golu czy zabawa przy podzielonym sektorze to tylko kropla w morzu zajebistości jaką pokazaliśmy w sobotnie popołudnie.

I idąc za naszymi prośbami, apelami oraz słowami kierowanymi bezpośrednio do Was w sobotę – wspierajmy tą drużynę nie obrażając się na braki kadrowe i na wszystko dookoła. Zachowanie Rakiego po bramce na 2:2, który przez całe boisko podbiegł w kierunku naszego sektora żeby razem z nami celebrować radość dobitnie pokazuje charakter tych młodych chłopaków i chęć osiągania jak najlepszych wyników. I niech właśnie CHARAKTER będzie naszą wspólną cechą na ten sezon, jak i każdy kolejny. Bo przecież „trzeba mieć charakter i ze stali nerwy, aby nieugięcie trwać przy niej bez przerwy”

 

Piast Gliwice – Lech Poznań 22.07.2023

 

Relacja Lecha Poznań:

W Gliwicach Kolejorza wspierało 957 kibiców! I dzięki temu „graliśmy u siebie” To nasz nowy rekord na tym stadionie!

 

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok 22.07.2023

 

Relacja Jagiellonii Białystok:

Na mecz Jagiellonii z Rakowem w Częstochowie na sektorze gości obecnych było 295 kibiców Jagi (w tym 6 BKKN).

Podróżowaliśmy 4 autokarami i autami. Podróż spokojna, przez remonty pod stadion dojechaliśmy kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem, lecz dzięki sprawnemu wpuszczaniu, w około 10 minucie meczu wszyscy byliśmy już na sektorze. Przez całe spotkanie prowadziliśmy doping i mimo niekorzystnego wyniku i marnej postawy graczy, dopingowaliśmy do końca meczu.

Podróż powrotna również spokojna i po 2:00 dotarliśmy do Białegostoku.

 

Górnik Zabrze – Radomiak Radom 23.07.2023

 

Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów 23.07.2023

 

W Lubinie pojawiło się około 1500 kibiców Ruchu Chorzów:

 

Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice 23.07.2023


 

Puszcza Niepołomice:

 

Korona Kielce – Śląsk Wrocław 24.07.2023

 

Relacja Śląska Wrocław:

221 Fanatyków Śląska wspierało w poniedziałkowy wieczór swoją drużynę w Kielcach.

Piłkarze Śląska zagrali dobry mecz i wywieźli cenny punkt z trudnego terenu. Dziękujemy za walkę!


I LIGA:

Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec 21.07.2023

 

Relacja Hetmana Zamość:

65-osobowa delegacja Hetmanowców z jedną flagą obecna w piątek na inauguracji I ligi w Lublinie. Motor wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec 3:2.

 

Relacja Zagłębia Sosnowiec:

W Lublinie po ponad 30 latach w sektorze gości zasiadło 580 osób w tym 51 Czuwaj, 35 Bialska Stal, 15 Legia, 11 Slavia oraz 4 Olimpijczyków. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za obecność i wsparcie !

 

Relacja Czuwaju Przemyśl:

Na inauguracyjnym meczu naszych przyjaciół w sezonie 2023/24 meldujemy się w 51 osób z dwoma flagami (na zdjęciu nie ma wszystkich wyjazdowiczów). W spotkaniu trzymającym w napięciu do ostatnich sekund lepsi okazali się gospodarze i punkty zostały w Lublinie. Czuwaj & Zagłębie

 

Polonia Warszawa – GKS Tychy 22.07.2023

 

Relacja GKS-u Tychy:

Za nami pierwszy wyjazd nowego sezonu. Po 26 latach znowu dane nam było ruszyć za Tyskim GKS-em do Warszawy na mecz ze stołeczną Polonia. Pod stadionem jesteśmy na godzinę przed meczem , jednak przez tych co zawsze ostatnie osoby wchodzą do sektora dopiero w drugiej połowie meczu! (Zawsze i wszędzie…. CHWDP). Na płocie wywieszamy 6 flag w tym 2 ŁKSu i jedną Górnika Wałbrzych. Całą 2 połowę prowadzimy równy i dobry a momentami bardzo dobry doping ,który prowadzi Naszych piłkarzy do zwycięstwa. Nasza liczba tego dnia to 235 osób w tym 15 KSG i 20 ŁKS – dziękujemy za wsparcie. Po meczu krótkie świętowanie z naszymi piłkarzami i wracamy do Tychów.

W przyszłą niedzielę jedziemy do Rzeszowa. Bądź tego dnia z Nami i wspieraj dopingiem tyskich piłkarzy! Więcej info wkrótce!

Z kibicowskim pozdrowieniem
TyskiFan71

 

Górnik Łęczna – Wisła Kraków 22.07.2023

 

Relacja Chełmianki Chełm:

Dzień meczowy zaczynamy od sportowej integracji nad jeziorem. Trening, później gościna w wesołej, kibolskiej atmosferze. Chwilę przed meczem zaliczamy jeszcze bramę weselną jednego z Górników, skąd wszyscy udajemy się na stadion przy ul. Jana Pawła 2. Nasza liczba tego dnia to 27 osób. Dziękujemy Bracia za wszystko. CHEŁMIANKA&GÓRNIK

 

Miedź Legnica – GKS Katowice 23.07.2023

 

Relacja GKS-u Katowice:

Wczoraj na wyjeździe w Legnicy jesteśmy obecni w 354 osób w tym 1 JKS.

 

Znicz Pruszków – Resovia Rzeszów 23.07.2023

Relacja Resovii Rzeszów:

W 53 osoby jesteśmy obecni w Pruszkowie. Mamy ze sobą flagę „ŚP. Wozu”, którego druga rocznica śmierci przypadała kilka dni temu i transparent „Nowy stadion dla Resovii”.

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Płock 23.07.2023

 

Wisła Płock:

 

Stal Rzeszów – Odra Opole 24.07.2023

Relacja Stali Rzeszów:

Inauguracja rozgrywek za nami. Mimo niekorzystnego wyniku, który utrzymywał się od początku spotkania, prowadzimy solidny doping przez cały mecz. Debiut zalicza flaga kibiców z Drabinianki. Z nami 15 kibiców Stalówki oraz delegacje z Krosna, Przemyśla i Koszyc – dzięki!

 

Relacja Drabianki (Stal Rzeszów):

Inauguracja rozgrywek za nami. Mimo niekorzystnego wyniku, który utrzymywał się od początku spotkania, prowadzimy solidny doping przez cały mecz. Dodatkowo na meczu debiut zalicza flaga naszego osiedla. Duma Rodzina Braterstwo!

 

Relacja Odry Opole:

W poniedziałkowy wieczór na inaugurację nowego sezonu udajemy się do Rzeszowa na mecz z miejscową Stalą. Mimo niekorzystnego dla nas terminu w liczbie 22 fanatyków w tym jeden zakazowicz ruszamy na wyjazd autami. Na miejscu dajemy o sobie znać gospodarzą sporadycznym dopingiem oraz okrzykami radości po zdobytych bramkach, których nie zabrakło w tym meczu. Z końcowym wynikiem 5:2 wygrywamy to spotkanie i w dobrych nastrojach wracamy do Opola jako lider tabeli fortuna 1 ligi po pierwszej kolejce. Dziękujemy wszystkim obecnym na wyjeździe i już teraz serdecznie zapraszamy w niedzielę o godz. 15 na mecz z Resovia Rzeszów przy ul. Oleskiej 51. AVE OKS! 

 

Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk 22.07.2023

Relacja Chrobrego Głogów:

W minioną sobotę zainaugurowaliśmy nowy sezon pierwszoligowych rozgrywek. Na początek Chrobry zagrał z Lechią Gdańsk. W normalnych warunkach byłby to mecz z potencjałem na hit rundy przy Wita Stwosza 3, jednak wobec zakazu dla kibiców gości klimat był nieco inny. Razem z nami tego dnia obecni kibice Stilonu Gorzów, którym dziękujemy za wsparcie. Na płocie poza flagami wieszamy dwa transy – jeden dla wieloletniego reprezentanta pomarańczowo-czarnych barw, który zakończył piłkarską karierę, natomiast drugi dla kolegi z trybun.

Na boisku rozpoczęło się dobrze, bo Chrobry wyszedł na prowadzenie, jednak w kolejnych minutach do głosu doszli goście, którzy ostatecznie wygrali 4:2. To dopiero początek sezonu, ale z pewnością będą to trudne rozgrywki, a zespół na boisku będzie musiał walczyć o każdy punkt. MZKS!

 

W Głogowie przez zakaz wyjazdowy zabrakło kibiców Lechii Gdańsk:


II LIGA:

Kotwica Kołobrzeg – Polonia Bytom 22.07.2023

 

Relacja Polonii Bytom:

Na inauguracje Łączy nas 2 liga wybieramy się pociągiem rejsowym do Kołobrzegu Nad morzem jesteśmy rano po czym zajmujemy bar na plaży i biesiadujemy do rozpoczęcia meczu. Na sektorze jesteśmy w nadkomplecie ze wszystkimi zgodami oraz gośćmi ponad 270. Na płocie ląduje BYTOMSKA PATOLOGIA FC Góral TWPAG.

Piłkarze wygrywają a my mamy powody do świętowania więc po meczu ponownie udajemy się na plażę, gdzie czekamy na pociąg powrotny. Cały wyjazd trwał 30 godzin gdzie przebyliśmy 13000 kilometrów. W sobotę WSZYSCY na GRUDZIĄDZ

 

Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice 22.07.2023

Relacja Wisły Puławy:

Na meczu z Chojniczanką stawiamy się w 40 głów. Na płocie wieszamy dwie flagi i dopingujemy naszych kopaczy przez całe spotkanie. Mecz wygrywamy 1:0 i z uśmiechami na twarzach opuszczamy stadion.

 

GKS Jastrzębie – Stal Stalowa Wola 22.07.2023

Relacja Stali Stalowa Wola:

Za Nami inauguracja sezonu. Na pierwszą wyprawę w drugiej lidze ruszamy do Jastrzębia Zdroju.

Na mecz przyjaźni wybrało się Ok 150 Kibiców Stalówki, plus Ok 50 dzieciaków z piłkarskich grup młodzieżowych Stali oraz Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza Podleśna Przystań i Dom dla Dzieci i Młodzieży im. św. Brata Alberta Podróżujemy autokarami i autami.

Do Jastrzębia docieramy kilka godzin przed meczem. Dzieciaki korzystają z atrakcji przygotowanych przez Naszych przyjaciół a starsze towarzystwo umacnia zgodę przy grillu i napojach chłodzących. Następnie razem ruszamy na stadion. Przekazujemy braciom zgodową flagę.

Tworzymy wspólny młyn i prowadzimy konkretny doping dla obu drużyn. Nie zabrakło również oprawy: transparent , sektorówka, flagi na kij, świece dymne. Dzieciaki ze Stalowej Woli i Jastrzębia wyprowadziły wspólnie drużyny na boisko. Zapewne pozostanie to na długo w ich pamięci. Sam mecz zakończył się braterskim podziałem punktów. Po ostatnim gwizdku dziękujemy zawodnikom za walkę i ruszamy w drogę powrotną.

Dziękujemy Braciom z Jastrzębia za wszystko !!! Do zobaczenia !!! Stalowe Jastrzębie !!!

 

Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz 22.07.2023

Relacja Olimpii Grudziądz:

W sobotę rozegraliśmy inauguracyjny pojedynek w drugiej lidze z Sandecją Nowy Sącz. Pierwszy mecz w sezonie 2023/2024 do młyna przyciągnął około 130 osób. Doping przez całe spotkanie był na przyzwoitym poziomie, a piłkarze odnieśli zwycięstwo 3:1. Po meczu dziękujemy grajkom za zaangażowanie i świętujemy wygraną. Kibiców gości w klatce z odległego Nowego Sącza zjawiło się 6.


ŻUŻEL:

GKM Grudziądz – Stal Gorzów 23.07.2023

Relacja GKM-u Grudziądz:

Sezon wakacyjno-urlopowy w pełni, więc i frekwencja na meczu nieco słabsza – w młynie jakieś 300 osób. Podczas prezentacji ultrasi prezentują malowany transparent „GKM klubem z NASZEGO miasta” plus dodatkowo żółte i niebieskie flagi z namalowanym herbem. Tym samym zaliczamy w tym sezonie komplet opraw na każdym meczy domowym! Na płocie, poza standardowymi, pojawiła się dawno niewieszana flaga „Alko Skład’. Oczywiście, jak zawsze, wspierała nas w kilkanaście osób Polonia Bydgoszcz – dzięki! Niestety, mimo naszego solidnego dopingu, mecz przegrywamy i ostatecznie żegnamy się z nadziejami na play-off. Pozostał nam jeden wyjazd, a sezon w Grudziądzu kończymy 23 lipca…

Po meczu integrujemy się z naszymi braćmi z Bydgoszczy w centrum miasta.

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments