LIVE: Na Stadionach 18-20.11.2023

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.

POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? NAPISZ DO NAS!


EURO – KWALIFIKACJE:

Polska – Czechy 18.11.2023

 

Węgry – Czarnogóra 19.11.2023


PUCHAR POLSKI:

PP: Odra Wodzisław – ROW Rybnik 18.11.2023

Relacja Odry Wodzisław:

Drugi raz na przestrzeni kilku tygodni przyszło nam się zmierzyć z lokalnym rywalem z Rybnika. Po zwycięstwie w ligowej konfrontacji- tym razem musieliśmy przełknąć gorycz porażki w pucharowej rywalizacji. Znów marzenia o grze na Stadionie Narodowym musimy odłożyć w czasie.

Jednak sobotni mecz był niezwykły – wreszcie dopuszczono do uczestnictwa kibiców drużyny gości. Choć otrzymali oni tylko 200 wejściówek – jest to rzadki widok na naszym stadionie na przestrzeni ostatnich lat. My ze swojej strony prowadzimy doping na dobrym poziomie okraszony dwoma oprawami z udziałem pirotechniki. Do tego w pierwszej połowie wisi transparent wzorowany na old schoolowym szaliku ku pamięci tragicznie zmarłego Ś.P. Fabsa, zamordowanego w 2001 roku przez Żaboli. Jak to bywa na derbach nie obyło się bez wzajemnej wymiany uprzejmości. Z nami Falubaz oraz Włókniarz Kietrz za co ogromne dzięki!

 

Relacja ROW Rybnik:

Bilety na derby rozeszły się w bardzo szybkim tempie. Miło było zobaczyć na zbiórce wiele starszych twarzy. Po szybkim przypomnieniu wszystkim, co w tym dniu jest najważniejsze, pakujemy się do autokarów. Każdy z szalem ROW Rybnik nigdy nie zginie, co później na sektorze dało zamierzony efekt. Wejście odbyło się bardzo sprawnie. Jak na derby wszystkie służby były wyjątkowo mało spięte, chociaż z każdą minutą meczu pojawiały się kolejne kabaryny. Doping jak na warunki sektora i panującą aurę oceniamy na dobry. Wywieszamy jedną flagę DoboROWe Towarzystwo oraz transparent „Mańka Szulik oddaj Górnik”. Na sektorze meldujemy się w 200 osób, czyli w tylu ile otrzymaliśmy biletów. Z nami 30 fanów Górnika, 10 Spartaka, 9 GieKSy i 6 Banika. Dziękujemy za wsparcie! W drugiej połowie, w miejsce flagi wywieszamy transparent „KS ROW RYBNIK NIGDY NIE ZGINIE”, a do tego tworzymy chaos z machajek i odpalamy stroboskopy oraz race. Całość daje założony efekt. Piłkarze wygrywają 3-2 cały mecz grając z charakterem i walcząc o każdy metr boiska. Co do naszych rywali powiemy tylko tyle, że kilkoma okrzykami przypominamy im gdzie ich miejsce w szeregu, a przy okazji prezentacji oprawy palimy ich barwy. Derby są nasze!

 

Relacja GKS-u Katowice:

Wczoraj w 9 osób wspieramy ROW na ich derbowym wyjeździe do Wodzisławia. PNG & GRR!

 

Warmia Grajewo – Wigry Suwałki 18.11.2023

Relacja Warmii Grajewo:

Na meczu pucharowym wystawiamy solidny młyn, który zajął cały sektor i stanowił większość publiki zgromadzonej na meczu tego dnia. Pojedynki z tą drużyną zaczynają się wszystkim powoli „przejadać”, więc aby urozmaicić widowisko robimy w 2 połowie oprawę z sektorówką , piro i machajkami. Przez cały mecz dobra atmosfera na trybunie, głośny doping , kilka dawno niewidzianych oldschoolowych flag na płocie , elegancka liczba młodych w młynie , emocje na boisku. Podziękowania Naszym Ziomkom z MAZURA (40) i JAGIELLONII (40) za wsparcie ! AVE WG

 

Relacja Mazura Ełk:

Tydzień po odwołanym meczu z granicą kętrzyn wypadło pucharowe spotkanie Warmii z wigrami, w 40 osób ruszamy do Grajewa wspierać braci. Gości zero.


EKSTRAKLASA:

Widzew Łódź – Ruch Chorzów 18.11.2023

Ruch Chorzów:


II LIGA:

Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg 18.11.2023

Relacja Polonii Bytom:

Pogoda ani aura nie sprzyja frekwencji dlatego wczoraj na meczu z Kotowicą piknikowa atmosfera, my z flagą SPODZIEWAJ SIĘ. Piłkarze znowu łatwo oddają punkty i remisują wygrany mecz przez co sytuacja w tabeli staje się coraz gorsza. KAMIŃSKI WON!

 

Stal Stalowa Wola – GKS Jastrzębie 18.11.2023

Relacja Stali Stalowa Wola:

Za Nami kibicowskie i piłkarskie święto. W Stalowej Woli odbył się mecz przyjaźni z GKS-em JASTRZĘBIE. Na Hutniczą dotarło ok 150 Braci z Wydobywczego Królestwa . Obecna również 15 osobowa delegacja Interu Mediolan. Wszystkim dziękujemy za przybycie. Tworzymy wspólny młyn i głośnym dopingiem wspieramy obie drużyny. Na początku meczu rzucamy zielone serpentyny, następnie pojawia się sektorówka „koszulka”, flagi na kijach w barwach obu Klubów, podświetlana folia „Stalowe Jastrzębie” i race. Na płocie wisi kilka flag.

Piłkarze wygrywają 3:1 ale tego dnia, wynik nie był najważniejszy. Przed meczem robimy wspólny trening. Na stadionie i po zakończeniu spotkania umacniamy zgodę przy suto zastawionych stołach. Dla niektórych zabawa trwała od piątku do niedzieli. Trzymajcie się Bracia i do następnego!!! STALOWE JASTRZĘBIE!!!

 

Relacja GKS-u Jastrzębie:

Na długo wyczekiwany mecz zgodowy pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola a GKS Jastrzębie do Stalowej Woli udajemy się w około 150 osób, gdzie od razu po przybyciu na miejsce zaczynamy wspólne świętowanie. Wraz z Braćmi ze Stalowej Woli tworzymy wspólny młyn i przez całe spotkanie konkretnie dopingujemy Nasze drużyny. Podczas meczu pojawiają się flagi STALOWE JASTRZĘBIE, wlepka REPREZENTACJA JASTRZĘBIA oraz tradycyjnie flaga PROMILOWCY. Po pierwszym gwizdku z trybun poleciało sporo serpentyn a w dalszej części spotkania w akompaniamencie bębna i w towarzystwie flag na kijkach zostaje odpalone sporo pirotechniki. Nasi piłkarze przegrywają spotkanie 3 – 1 lecz tym razem wynik to sprawa drugorzędna. Po zakończeniu spotkania większość udaje się w drogę powrotną a pozostali do wczesnych godzin rannych umacniają zgodę. Dziękujemy Stalowi Bracia za mega konkretną gościnę !!!


III LIGA:

Elana Toruń – Stolem Gniewino 18.11.2023

 

Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno 18.11.2023

Relacja Wisłoki Dębica:

Na najważniejszym meczu rundy jesiennej przy Parkowej 1, wystawiamy ponad 100 osobowy młyn dobrze dopingujący całe spotkanie. Z nami 4 fanów Górnika i 1 GKS-u Katowice, którym dziękujemy za wsparcie. Mimo ciągle trwającej przebudowy stadionu i braku sektora gości, kibice Karpat zostają wpuszczeni na nasze sektory, swoją liczbę podadzą sami.

 

Karpaty Krosno:

 

KS Wiązownica – Sokół Sieniawa 18.11.2023

 

Pilica Białobrzegi – ŁKS Łomża 18.11.2023

Relacja ŁKS-u Łomża:

Na wyjazd do Białobrzegów samochodami wybiera się 11 najwierniejszych kibiców ŁKS-u. Gospodarze nie robią żadnego problemu i wpuszczają nas na swoją trybunę. Nasi piłkarze odnieśli kolejną porażkę do czego już przywykliśmy i po meczu mamy z nimi kolejną rozmowę wychowawczą. Pozdrowienia dla kibiców sukcesu.

 

AZS Podlasie – Avia Świdnik 18.11.2023

 

Relacja Avii Świdnik:

Rundę jesienną kończymy wyjazdem do Białej Podlaskiej w liczbie 48 osób.

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Victoria Sulejówek 18.11.2023

Relacja Świtu Nowy Dwór Mazowiecki:

Przez niekorzystne warunki atmosferyczne, które spowodowały zaśnieżenie głównego placu gry mecz zostaje rozegrany tuż obok – na sztucznym boisku. Mimo niezłego dopingu prawie 50 osobowej grupy nasza drużyna przegrywa pierwsze spotkanie w tym sezonie. Oprócz 2 flag na kij, starszej flagi „MKS” widowisko ubarwiają również kibice Victorii Sulejówek z flagą „Victoria on tour” pomagając dopingiem swojemu zespołowi w odniesieniu zwycięstwa.


NIŻSZE LIGI:

KTS Weszło – Dolcan Ząbki 18.11.2023

Relacja Dolcanu Ząbki:

Święta nie popsuli tym razem Ci co zawsze. Mimo sporej obecności smutnych Panów, to nie oni byli dzisiaj sprawcą całego zamieszania, a panująca wszem i wobec zimowa aura. Na stadion Hutnika Warszawa (jedynego prawdziwego gospodarza tego obiektu), docieramy różnymi środkami transportu w kilkadziesiąt osób.

Z nami delegacje przyjaciół;

GKP Targówek 10
CKS Czeladź 7
Pogoń Siedlce 6
Mazur Radzymin 5

Wszystkim przyjaciołom dziękujemy za wsparcie! Spora część eskapady nie zdążyła dołączyć do grupy przed ogłoszeniem decyzji o odwołaniu spotkania. Nasza liczba tego dnia oscylowała w okolicach setki. Znowu podziękować należy młodzieży i naszym ludziom z miast ościennych. Na zdjęciu cześć ekipy razem z piłkarzami, którzy w ostatnim czasie stawali na wysokości zadania. Szkoda, że nie było im dane udowodnić tego dzisiaj na boisku.

Do zobaczenia na wiosnę!

 

Korona Rzeszów – Stal Sanok 18.11.2023

Relacja Stali Sanok:

Na zakazie wyjazdowym który obowiązuje nas od połowy rundy (po meczu z Nowotancem) w Rzeszowie meldujemy się 22 osoby niestety w okolicy stadionu Korony milicja oznajmia że nasza dalszą podróż pod stadion nie dojdzie do skutku i zmuszeni jesteśmy zawrócić do Sanoka . Druga grupa dwie osoby od nas plus przyjaciele z Resovii (50) docierają na stadion i kilkoma okrzykami zaznaczają swoją obecność . Tym akcentem kończymy w miarę udana rundę jesienną szczególnie jeśli chodzi o mecze domowe na Wierchach . Oczywiście podziękowania dla Resovii za dzisiejsze solidne wsparcie 1946 – 1905!

 

Górnik Konin – Polonus Kazimierz Biskupi 18.11.2023

Relacja Górnika Konin:

Mecz z Polonusem odbył się na sztucznym boisku przy Dmowskiego. Nasz sektor tego dnia liczył ok. 120 osób, w tym również obecna załoga z Sompolna (dzięki!). Na płocie oprócz barw pojawił się transparent z hasłem „ZA REMONT DMOWSKIEGO, BRAK WSPÓŁPRACY I NA KIBICÓW DONIESIENIA – KULCZYŃSKA DO ZWOLNIENIA!!!”. To jasne przesłanie od kibiców m.in. dla prezydentów Konina – osoby niekompetentne i do tego odpowiedzialne za ten bubel, a nie stadion na Dmowskiego nie powinny zarządzać dłużej sportem w mieście! Górnik rozgromił rywali 9-0, a sędzia zakończył mecz jak tylko wybiła 90 minuta, nie doliczając nawet ani jednej sekundy – rzadko spotykana praktyka.

 

Górnik Wałbrzych – Bielawianka Bielawa 18.11.2023

Relacja Górnika Wałbrzych:

Najważniejszy mecz sezonu a zarazem zakończenie rundy wiosennej za nami. Mimo że to liga okręgowa, rywal praktycznie nieaktywny kibicowsko, popadający w ruinę sektor gości od lat zamknięty, brak perspektyw na awans w tym sezonie i do tego deszczowa i mroźna pogoda, to udało się nam szczelnie wypełnić młyn i część sąsiadującego sektora. Mobilizacja przyniosła zamierzony efekt! Przed pierwszym gwizdkiem upamiętniliśmy 40 lecie mistrza jesieni a Bohaterowie sprzed czterech dekad zostali wyróżnieni, na płocie zawisł również transparent nawiązujący do wydarzenia. W pierwszej połowie Ultrasi Górnika i Zawiszy zaprezentowali zgodową oprawę do której odpalili sporo rozmaitej pirotechniki. Na stadionie dobra frekwencja, do cateringu czy sklepiku kolejki, szło sobie przypomnieć chociażby 2 ligowe mecze. Kolejny raz mogliśmy poczuć że Wałbrzych to miasto gdzie ludzie chcą footballu, wyższej ligi i sukcesów! Tego dnia mogliśmy liczyć na solidne wsparcie z Bydgoszczy, Tychów Świdnicy i Nowej Soli – dzięki! Jak to przy takich meczach nie mogło zabraknąć integracji która zaczęła się już na kilka godzin przed meczem, podczas meczu i trwała aż do samego rana. Do zobaczenia wiosną! TYLKO GÓRNIK WAŁBRZYCH!

 

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Rundę jesienną kończymy wyjazdem do Wałbrzycha, gdzie 40 kiboli Dozametu z flagą(!), wspiera Górników na meczu z Bielawianką. Na sektorze nie zabrakło oprawy, solidnej dawki różnorodnej pirotechniki, konkretnego dopingu i dobrej zabawy! Ziomalom dziękujemy za meczową i pomeczową gościnę! KSD&KSG!

PODZIĘKOWANIA I POZDROWIENIA DLA WYJAZDOWICZÓW, KTÓRZY WYBRALI SIĘ NA TEN MECZ, JAK I DLA WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY PRZEZ CAŁĄ RUNDĘ AKTYWNIE WSPIERALI DOZAMET! SZACUNEK! CAŁY DOZAMET ZAWSZE RAZEM! CAŁY DOZAMET ZAWSZE RAZEM!

 

Lipno Stęszew – Nielba Wągrowiec 18.11.2023

Relacja Nielby Wągrowiec:

W dniu wczorajszym udajemy się w kilka aut na mecz ligowy do Stęszewa, gdzie Nasza drużyna rozgrywała ostatni mecz tej rundy. Do przerwy nasi zawodnicy przegrywali 2-1, aby w drugiej połowie przechylić szalę zwycięstwa na Naszą stronę, kończąc mecz hokejowym wynikiem 3-6. Zawodnicy pokazali charakter jaki powinien mieć każdy zawodnik, zakładając na siebie żółto-czarne barwy. Po meczu wspólna radość z zawodnikami i obustronne podziękowania za całą rundę jeszcze bardziej nakręcają Nas do działania. W tym dniu obecni byliśmy w 17 głów w tym 1 Carina Gubin (dzięki!)

 

Olimp Gościno – Gwardia Koszalin 18.11.2023

Relacja Gwardii Koszalin:

Do Gościna wybieramy się furami bez ogona, na miejscu czekają już na nas kaski. Nasza liczba tego dnia to 55 osób w tym nasi bracia z wejherowskiego Gryfa w 12 osób i ziomale z Białogardu i Polanowa (dzięki za wsparcie!). Co do meczu to piłkarze dali nam chwile grozy, bo w 50 minucie tracimy gola na 1:0, ale końcówka już jest po naszej stronie i w 74 minucie strzelamy na 1:1 i ostatecznie wygrywamy 1:4. Walczyć trenować! Gwardyjka musi panować!

 

JKS Jarosław – Stal II Rzeszów 18.11.2023

Relacja JKS-u Jarosław:

Na ostatnim meczu rundy jesiennej w sobotnie popołudnie wspieramy nasza drużynę głośnym dopingiem przez całe spotkanie. Nas w młynie 90 osób. Piłkarze po ostatnim nie powodzeniu, wygrywają na koniec rundy. W tym samym czasie jesteśmy obecni w 15 osób na wyjeździe naszego FC do Wiązownicy.

 

Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 18.12.2023

Relacja Polonii Przemyśl:

Ostatni wyjazd rundy jesiennej do Wiśniowej zaliczamy w 85 osób (w tym 9 braci z Łady Biłgoraj, którym dziękujemy za obecność!). Mamy ze sobą dwie flagi „Polonia On Tour” oraz osiedlową Mickiewicza. Przez całe spotkanie prowadzimy solidny doping w asyście bębna. Pod koniec pierwszej połowy prezentujemy oprawę w asyście pirotechniki, złożoną z machajek w naszych barwach i podświetlanego transparentu z napisem „Ave Lonia”.

Ostatecznie punkty tego dnia po porażce (2:1) zostają w Wiśniowej co świetnie podsumowuje nie najlepszą rundę jesienną w wykonaniu naszej drużyny. Niezależnie od wyników jesteśmy z Polonią na dobre i na złe ale w nadchodzącej rundzie oczekujemy zdecydowanie lepszej postawy i samych zwycięstw od naszych piłkarzy!

POLONIA & ŁADA!


HOKEJ:

SG Cortina – GKS Katowice 17.11.2023

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments