LIVE: Na Stadionach 14-18.04.2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Górnik Łęczna – Radomiak Radom 16.04.2022

 

Stal Mielec – Warta Poznań 16.04.2022
Relacja Warty Poznań:
Wielka Sobota w tym roku pokierowała nas na Podkarpacie! Godzina rozpoczęcia meczu przyczyniła się, że wyruszamy do Mielca nad ranem. Z uwagi na zmniejszony ruch na drogach szybko docierany pod stadion. Wejście bardzo sprawne i całą grupą meldujemy się na sektorze i czekamy na rozpoczęcie meczu! Ludzi na trybunach blisko 3 tys. Piłkarze Warty po zdobyciu jedynego gola w pierwszej połowie, odnoszą zwycięstwo i dopisujemy trzy punkty w drodze do utrzymania! Po ostatnim gwizdku razem z zawodnikami śpiewamy i zbijamy piątki. Śpiew niósł się jeszcze długo po zakończonym meczu. Na koniec wielkie podziękowania dla Stali Mielec za wejście! AVE WARTA!
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 16.04.2022
Wisła Płock – Lech Poznań 16.04.2022
Cracovia – Zagłębie Lubin 18.04.2022
Relacja Zagłębia Lubin:

138 osób obecnych wczoraj na sektorze gości, w tej liczbie 4 kibiców Odry i 4 Polonii. Dziękujemy na wsparcie. Mieliśmy ze sobą 2 flagi – Na wyprawie oraz wyjazdówke Bolesławca. Dopingujemy cały mecz z dłuższymi przestojami. O wyczynach piłkarzy na boisku wstrzymamy się jeszcze z komentarzem, widzimy się na bardzo ważnym meczu w piątek z Górnikiem Zabrze. Zagłębie to My!

Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 18.04.2022

I LIGA:

 

Chrobry Głogów – Korona Kielce 16.04.2022

Relacja Korony Kielce:
W Wielką Sobotę pojawiamy się na sektorze gości w Głogowie w liczbie 108 fanatyków Korony Kielce.

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica 14.04.2022

 

 

Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź 16.04.2022

Relacja Zagłębie Sosnowiec:

W sobotnie popołudnie podejmujemy na Stadionie Ludowym Łódzki Klub Sportowy. Frekwencja oraz jakość dopingu była zadowalająca, jednak doskonale wiemy że granica przyzwoitości to nie efekt jakiego oczekujemy. W sektorze gości komplet (300).

 

Relacja ŁKS-u Łódź:

Kolejny wiosenny wyjazd wypadł nam w Wielką Sobotę do Sosnowca. Czyli w świąteczny czas. A, że wyjazd to rzecz święta a dzień święty trzeba święcić, obowiązek wyjazdowy trzeba było spełnić. I tak w Sosnowcu stawiliśmy się w nadkomplecie 348 głów, w tym 32 ziomków z GKS-u Tychy i 7 ziomków z Lecha. Niestety Zagłębie daje tyle biletów ile daje, gdyż zainteresowanie tym wyjazdem było większe niż przyznana nam pula biletów.
Ogólnie wyjazd, jak i sam mecz bez historii. Podróż na jednym postoju, pod stadionem znaleźliśmy się na godzinę przed meczem. Wpuszczanie było jak to w Sosnowcu powolne. Na dodatek pojebali coś w listach, były problemy z wejściem osób spoza listy i ostatnie osoby na sektor weszły dopiero w połowie drugiej połowy. Na sektorze zawisły flagi: „Troublemakers”, „GKS Tychy”, flaga Lecha „Koło” oraz flagi z pozdrowieniami dla „Szadka”, „Mordowa”, „Denvera”, „Pieprza”, „Paszola”, „Żela”, „Antona”, „Skiery” i „Młodego Fafluna”, a także flaga upamiętniająca zmarłego kibica z Tychów „Bojlera”. Chęć do śpiewania w tym dniu była praktycznie zerowa, kilka standardowych przyśpiewek, kilka piosenek i to wszystko. Wymarzliśmy konkretnie tego dnia na sektorze gości. Na szczęście po końcowym gwizdku nie trzymali nas zbyt długo na sektorze. Po otwarciu bram udaliśmy się do swoich środków transportu i niedługo potem wyruszyliśmy w drogę powrotną, która również przebiegła szybko, spokojnie i na jednym postoju.
Najprawdopodobniej była to nasza ostatnia wizyta na oldschollowym Stadionie Ludowym. W całkiem innym miejscu stawiają Zagłębiu nowy stadion i wszystko na to wskazuje, że w przyszłym sezonie zagrają już na nim. Tymczasem my odliczany już ostatnie dni do meczu z Chrobrym, czyli otwarcia naszego stadionu. Będzie się działo…

 

Chrobry Głogów – Korona Kielce 16.04.2022

Relacja Chrobrego Głogów:
Na meczu z Koroną formujemy blisko 100-osobowy młyn i prowadzimy dość przyzwoity doping. Po meczu odwiedzamy grób naszego brata ś.p Redziego, bowiem dziś mija dokładnie 7lat od jego śmierci. Pamiętamy Redżi!

 

Stomil Olsztyn – GKS Katowice 19.04.2022


II LIGA:

Chojniczanka Chojnice – Motor Lublin 16.04.2022

Relacja Chojniczanki Chojnice:

W Wielką Sobotę na stadionie przy Mickiewicza 12 odbyło się prawdziwie piłkarskie święto. Podziękowania dla wszystkich braci, którzy nas tego dnia odwiedzili tzn. dla Gryfitów, Starogardzkiego Klubu Piłkarskiego, Gdańskiej Lechii, gości z Hansy Rostock oraz naszych fanklubów, które pokazały się w bardzo dobrej liczbie. Łącznie na sektorze mogliśmy zobaczyć około 350 fanatyków, którzy przez całe 90 minut dobrym dopingiem wspierali naszą drużynę. W 2-giej połowie młoda Chojna przygotowała oprawę, podczas której została rozłożona sektorówka z herbami klubów naszych przyjaciół, natomiast dopełnieniem był transparent z jasnym przekazem: „Blancik, piwko, spotkać brata to jest dla nas ekstraklasa”. Odpalone zostały także stroboskopy, race oraz świece dymne. Korzystając z okazji, życzymy zdrowych, wesołych oraz rodzinnych Świąt Wielkanocnych! 

 

Relacja Motoru Lublin:

W Wielką Sobotę, na sektorze gości w Chojnicach byliśmy obecni w 162 osoby, w tym dwóch kibiców Śląska Wrocław – dzięki. MOTOR ON TOUR!

 

Stal Rzeszów – Ruch Chorzów 16.04.2022

 

KKS Kalisz – Pogoń Siedlce 15.04.2022

Relacja KKS-u Kalisz:

Z głośnym dopingiem przez całe spotkanie wspomagamy piłkarzy. Niestety na nic się to zdaje, gdy sędzia odgwizduje przewinienia tylko w jednym kierunku karząc przy tym czerwonymi kartkami kogo popadnie na lewo i prawo. Nie mogło to umknąć naszej uwadze, więc niejednokrotnie odpowiednio go pozdrawiamy. Podziękowania dla piłkarzy za walkę, którzy tego dnia ewidentnie zostawili serducho na murawie. 


III LIGA:

 

Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz 16.04.2022

Relacja Wisły Sandomierz:

W Wielką Sobotę wyruszamy w lubelskie zaliczając dwa wyjazdy. Najpierw wspomagamy układowicza z KSZO w Tomaszowie Lubelskim a następnie wspólnie wybieramy się do Chełma gdzie gramy z Chełmianką.Obie wycieczki zaliczamy w 26 osób, KSZO w podobnej liczbie. Podrozujemy autami. W Tomaszowie odbijamy się od bramy. Kibice Chełmianki podrzucają nam wodę za co dziękujemy. Dzięki KSZO za WSparcie i do następnego! 

 

Relacja KSZO:
W dniu wczorajszym udajemy się na wyjazd do Tomaszowa Lubelskiego. Z nami Wisła Sandomierz, która wczoraj grała mecz w Chełmie. Pod stadion w Tomaszowie meldujemy się na pod koniec pierwszej połowy. Nie zostajemy wpuszczeni, więc zaznaczany swoją obecność i ruszamy do Chełma na mecz naszego układowicza. Na stadionie Chełmianki pojawiamy się w przerwie meczu. Na sektorze pojawia się jedną flaga KSZO oraz flaga Wisły Sandomierz i transparent ŚP. SOWA (Spoczywaj w pokoju). Łącznie z Wisłą jesteśmy tego dnia w 52 osoby. Do następnego !

 

Siarka Tarnobrzeg – Unia Tarnów 16.04.2022

 

Wisłoka Dębica – Czarni Połaniec 16.04.2022

Relacja Wisłoki Dębica:
Na kolejnym w przeciągu kilku dni meczu przy Parkowej 1, wystawiamy ponad 60-osobowy młyn. Z nami tego dnia 10 fanów KSG (dzięki!). Na płocie prócz jednej flagi wisi również trans dla chłopaka od nas.

 

Błękitni Stargard – Zawisza Bydgoszcz 16.04.2022

 

Orlęta Radzyń – Korona Rzeszów 16.04.2022

Relacja Orląt Radzyń:
Zbieramy się w 50-60 osób, wieszamy jedną flagę plus trans dla chłopaków.

 

Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Grudziądz 16.04.2022
Relacja Kotwicy Kołobrzeg:
W wielką sobotę przyszło nam rozegrać mecz na szczycie 3 ligi z Olimpią Grudziądz. Tydzień przed meczem zaczynamy mobilizacje w postaci plakatów i transparentów na mieście co daje efekt 250-270 osób w młynie w tym 9 osób z Karlina i kilkuosobowa delegacja Granatowo-Bordowej emigracji Pogoni. Na płocie wywieszamy dwie nasze flagi, Ludzie morza i Kotwa Fans plus jedną flagę GBE. Nasz doping tego dnia stał na bardzo dobrym poziomie i mimotego , że wynik nie był dla nas korzystny to gardła Fanatyków dawały z siebie wszystko przez całe spotkanie. W drugiej połowie Ultrasi odpalają kilka rac oraz kilka świec dymnych. Kotwa Fans !
Relacja Olimpii Grudziądz:
W Wielką Sobotę spotkanie pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Olimpią z perspektywy sektora gości oglądało 84 kibiców biało-zielonych. W tym Pogoń Lębork 11 osób, Drwęca Nowe Miasto 3 osoby (dzięki za wsparcie!). Gospodarze prezentują oprawę z użyciem piro i dobrze dopingują swój zespół. Piłkarsko był to mecz na szczycie III ligi o pozycję lidera tabeli. Po pięknych bramkach wygrywamy to spotkanie 0:2 i w dobrych nastrojach wracamy do Grudziądza.
Siarka Tarnobrzeg – Unia Tarnów 16.04.2022
Relacja Unii Tarnów:
Ostatni raz w Tarnobrzegu graliśmy w sezonie 2012/13 w rozgrywkach II ligi gr. wschodniej. Niestety po tamtym sezonie Jaskółki zostały zdegradowane ze względów finansowych. Po 9 latach przyszło nam zmierzyć się z klubem, który po tym meczu powrócił na fotel lidera III ligi. Był to najsłabszy mecz piłkarzy w tej rundzie (5-1), za to kibicowsko było zupełnie inaczej. Na wyjazd udajemy się w 80 osób, w tym 13 Okocimski i 5 Wisła Kraków – dzięki za wsparcie. Docieramy wraz z początkiem meczu, wejście na sektor w miarę sprawne. Wieszamy flagę RT, trans PDW oraz fanę OKS-u. Doping prowadzimy cały czas w asyście bębna, bez względu na wydarzenia na boisku. Nie brakowało bluzgów z obu stron. Tym razem sporo osób z szalikami, które w ostatnim czasie nieco wyszły z mody, a dodają kolorytu młynowi. Ogólnie atmosfera i wyjazd na plus. Po powrocie udajemy się pod tarnowski ZK z pozdrowieniami i świątecznymi życzeniami dla naszych Braci po drugiej stronie muru.

NIŻSZE LIGI:

 

Ruch Radzionków – Unia Kosztowy 16.04.2022

Relacja Ruchu Radzionków:
Trudno w to uwierzyć, ale przegrywamy z Unią 0:3. Mieliśmy szansę dogonić lidera i z tego nie skorzystaliśmy. Mimo Świąt, mimo rodzinnych spotkań znaleźliśmy czas dla Ruchu Radzionków. Na trybunie zbieramy się w młynie w całkiem dobrej liczbie i za to właśnie Wam dziękujemy. Gramy dalej, wierzymy dalej … ! I nie zmienia nic …

 

KS Raszyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki 16.04.2022

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:
Na sektorze gości jesteśmy obecni w 55 osób. Razem z nami Pogoń Grodzisk (4) i Hutnik Huta Czechy (1). Dzięki za wsparcie! W drugiej połowie odpalamy świece dymne, ognie wrocławskie i race. Dzięki wszystkim za obecność! Wesołych Świąt Bracia!

 

Kania Gostyń – Ostrovia Ostrów 16.04.2022

Relacja Ostrovii Ostrów:

W Gostyniu obecni jesteśmy w 82 osoby (w tym 11 Łańcuchów – dziękujemy) z flagą UO’16 oraz ŚP Mazi ŚP Afro. W drugiej połowie na płocie ląduje trans AVE OVIA do którego odpalamy świece dymne w barwach. Doping z naszej strony momentami na całkiem dobrym poziomie lecz niestety nie pomogło to w zdobyciu punktów na ciężkim terenie. Miłą niespodzianką była tego dnia obecność kiboli Kani Gostyń, którzy uformowali około 50-osobowy młyn, a w trakcie meczu prezentują okazałe racowisko. Oby więcej takich klimatycznych spotkań w tej nudnej V lidze. AVE OVIA

 

LKS Bystrzyca Górna – Górnik Wałbrzych 16.04.2022

Relacja Górnika Wałbrzych:
Do Bystrzycy Górnej wybrało się ok. 90 Kaesiaków. Na płocie wieszamy flagę „Pocztówka”, ŚP. MATI oraz PDW JANUR i mocno dopingujemy piłkarzy, którzy pewnie wygrywają 3:0. BÓJCIE SIĘ CHAMY, DO IV LIGI WRACAMY!

 

Victoria Czernikowo – Elana Toruń 16.04.2022

 

Krypnianka Krypno – Warmia Grajewo 16.04.2022

Relacja Warmii Grajewo: 

13 aut załogi WARMIA-MAZUR-MŁODY ZAMBRÓW melduje się na tym sobotnim wyjeździe!

 

Czuwaj Przemyśl – Pogoń-Sokół Lubaczów 16.04.2022

 

Powiślanka Lipsko – KS Warka 15.04.2022

Relacja Powiślanki Lipsko:

W Wielki Piątek przed świętami zbieramy się w 80 osób, w tym 6 Zwolenianka Zwoleń i 1 Broniarz za co wielkie dzięki! Zajmujemy miejsce na drugiej trybunie, ponieważ nasza trybuna jest aktualnie w przebudowie. Na płocie wieszamy flagę „1964” oraz flagę Broni Radom i przez cały mecz prowadzimy doping w asyście bębna. Mecz wygrywamy i w dobrych nastrojach rozchodzimy się do domów. Gości nie stwierdzono.
Concordia Piotrków – GKS II Bełchatów 16.04.2022
Relacja GKS-u Bełchatów:
W Wielką Sobotę wybieramy się na kolejny tej wiosny mecz naszych rezerw. Tym razem kierunkiem naszej eskapady był Piotrków Trybunalski w którym zameldowaliśmy się w około 150-160 osób. Podróżowaliśmy tam dwoma autokarami oraz sporą ilością aut. W sektorze gości powiesiliśmy 4 nasze flagi i prowadziliśmy regularny doping w asyście bębna, który był bez dłuższych przestojów, za to na pewno mogliśmy dać z siebie więcej jeśli chodzi o jego głośność. Po zakończonym meczu zbijamy piątki z naszymi młodymi zawodnikami którzy wygrali to spotkanie 3-1. Lada dzień podamy informacje co do kolejnych wyjazdów tej wiosny!

 

Unia Krapkowice – Chemik Kędzierzyn-Koźle 16.04.2022

Relacja Chemika Kędzierzyn-Koźle:
Na jednym z ciekawszych wyjazdów w naszej ogórkowej lidzie, stawia się 38 najwierniejszych fanatyków. Termin niby dogodny bo dzień wolny świąteczny, no ale jak widać każdy ma inne priorytety. Więc liczba w tym dniu zdecydowanie nie zadowala. Na polocie wisi flaga 1947 i transparent dla naszych Braci po drugiej stronie muru. Piłkarze przegrywają 5-0 więc spadek coraz bliżej. CZY WYGRYWASZ CZY NIE…!!!

 

Górnik Konin – Kotwica Kórnik 16.04.2022
Relacja Górnika Konin:
Nas w przeciągu spotkania ok. 4-5 dyszek , parę okrzyków, niestety kolejna porażka drużyny na boisku. Razem z nami delegacja z Sompolna – dziękówa! W tym samym czasie 11 osób z Górnika Konin na wyjeździe razem z Ostrovią w Gostyniu. Górnik & Ovia!
Włocłavia Włocławek – Unia Solec Kujawski 16.04.2022
Relacja Włocłavii Włocławek:
W sobotnie popołudnie zbieramy się na stadionie w +/- 110 osób prowadzimy konkretny doping w asyście bębna przez cały mecz ,lecz niestety Naszym piłkarzom brakuje „kropki nad i” w odniesieniu 3 punktów i musimy się zadowolić kiepskim remisem.. Nasza drużyna była ewidentnie lepsza tego dnia.. Walczymy dalej!

 

Czarni Żagań – Stilon Gorzów 16.04.2022

Relacja Stilonu Gorzów:
W wielką sobotę meldujemy się na wyjazdowym meczu w Żaganiu w 38 osób. W tej liczbie wszystkie nasze Fc z Lubniewic, Skwierzyny i Międzyrzecza. Wielkie dzięki dla wszystkich prawdziwych kibiców którzy postanowili wspierać nasz ukochany Stilon! Na płocie wieszamy 3 flagi oraz trans dla chłopaka za kratami. Stilon to My!


ŻUŻEL:

Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa 17.04.2022

 

Start Gniezno – Orzeł Łódź 17.04.2022

Relacja Startu Gniezno:
W tegoroczną Wielkanoc przypada nam inauguracja sezonu u siebie z Orłem Łódź. Na prezentacje szykujemy oprawę, na ktorą składa się transparent „Historia Tworzona Latami”, a w górę idzie przygotowana dzień wcześniej sektorówka z motywem 70 lecia klubu. Całość dopełniają czerwono czarne świece dymne. Niestety przez silny wiatr cała oprawa nie dała zamierzanego efekt. Wieszamy 4 flagi. Doping stał na średnim poziomie, a z każdym biegiem słabł widząc postawę zawodników Startu, którzy dostają srogie lanie w tym meczu… Tego dnia wspierają nas 3 osoby z Obry Kościan oraz 6 osób z Dyskobolii Grodzisk, którym dziękujemy za wsparcie! 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments