LIVE: Na Stadionach 05-08.04.2019

Do tej pory wybieraliśmy ciekawsze spotkania, z których później prowadziliśmy relacje LIVE. „NA STADIONACH” to nowy cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Przypominamy również o możliwości komentowania live tego podsumowania, komentarze znajdują się na samym dole newsa.

EKSTRAKLASA:

Korona Kielce – Zagłębie Lubin 05.04.2019

W piątek na Suzuki Arenie podejmowaliśmy drużynę Zagłębia. Dla naszego zespołu był to mecz o górną część tabeli. Tego dnia wystawiamy skromny młyn, jednak znając zasadę nie ilość, a jakość zaczynamy doping od pierwszej minuty. Pierwsza część spotkania mogła napawać optymizmem, jednak do przerwy na tablicy widniał bezbramkowy remis.

Goście pojawili w trakcie pierwszej połowy w 67 osób, mając że sobą jedną flagę. Po przerwie było już tylko gorzej. Goście zdobywając dwie szybkie bramki przekreślają nasze szanse na grę w grupie mistrzowskiej. Od 80 minuty wyrażamy naszą opinię o pracy trenera, oraz niespełnionych obietnicach. Po meczu uświadamiamy że KORONA TO MY i opuszczamy sektor. A już w sobotę wyjazd dla NAJWIERNIEJSZYCH kibiców KORONY

Na wyprawie – Kielce! Na wczorajszym meczu z Koroną meldujemy się na sektorze gości w 67 osób, plus jeden zakazowicz który nie wchodzi na mecz. Kilka razy udaje nam się głośno krzyknąć, szczególnie w drugiej połowie gdy okoliczności ku temu sprzyjały. Na sektorze zawisła jedna flaga „OCB na wyprawie”. Nasi piłkarze wygrali 2:0, za co im po meczu dziękujemy! Jesteśmy zawsze tam!

Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice 06.04.2019

Wczoraj w Olsztynie pojawiło się 50 Fanatyków z Grodu Tura + 15 osób z Gryfa Słupsk. Doping w takiej liczbie szału nie robił, jednak cały czas motywowaliśmy naszą drużynę. Na płocie zawieszone zostały 4 flagi: „FzGT”, „MF’07”, „Good night left side” oraz przyjaciół z Gryfa. Gryfici, dzięki wielkie za wspiarcie na wyjeździe i do zobaczenia w trasie! Natomiast dla Stomilu podziękowania za prowiant na drogę powrotną!

Bytovia Bytów – Sandecja Nowy Sącz 06.04.2019

[art5]

Radomiak Radom – ROW Rybnik 06.04.2019

Stal Mielec – Raków Częstochowa 06.04.2019

ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice 07.04.2019

GKS Katowice – Chrobry Głogów 07.04.2019

Wczoraj na stadionie przy ul. Bukowej zameldowało się 51 kibiców Chrobrego. Szacunek dla tych, którzy wspierają pomarańczowo-czarnych niezależnie od miejsca i terminu!

Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź 07.04.2019

Jeden z ważniejszych meczy w tej rundzie nie przyciągnął dużej publiki. W niedzielny wieczór na stadionie miejskim zasiadło 2400 kibiców, z czego 133 kibiców gości. Nas w Młynie jakieś 150 osób, prowadzimy głośny doping cały mecz z kilkoma słabszymi fragmentami. Na wyjście piłkarzy z Młyna poleciały serpentyny, a w 5 minucie została zaprezentowana sektorówka z napisem ULTRAS oraz dopełniający trans „Przy sWoiM trwa”. Zaraz po zdjęciu sektorówki machamy flagami. Ultrasi spod loga tygrysa nie zwalniają tempa i szykują się do kolejnych dwóch meczy!

Siarka Tarnobrzeg – Resovia Rzeszów 06.04.2019

Na wczorajszym wyjeździe w Tarnobrzegu meldujemy się w 250 osób. Udajemy się autokarami i samochodami zjeżdżając z Rzeszowa aż do rozpoczęcia meczu. Mamy ze sobą 3 flagi dopingując w pierwszej połowie na trybunie głównej, a w drugiej formując młyn razem z Siarkowcami. Piłkarze przegrywają trzeci mecz z rzędu, więc po meczu prowadzimy z nimi krótką rozmowę.

GKS Bełchatów – Znicz Pruszków 07.04.2019

Na mało atrakcyjnym kibicowsko meczu ze Zniczem, rozgrywanym do tego w sprzyjającym piknikowi terminie (niedziela o 13:05 – transmisja w TVP), wystawiamy około 150-osobowy młyn z flagą „Bełchatowianie”. Należy dodać, że w tym samym czasie 53 osoby od nas były obecne na meczu Wisła Sandomierz-Hutnik Nowa Huta. Pomimo niewielkiego młyna, prowadzimy głośny doping bez przestojów przez cały mecz. Odświeżamy dawno nie śpiewane przyśpiewki „To ta zielona brać” oraz „Za Bełchatów za GKS” którą ćwiczymy wraz z drugą zwrotką „U siebie czy na wyjeździe…”. Po meczu świętujemy wraz z piłkarzami okazałe zwycięstwo. Kibiców gości oczywiście brak.

Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna 06.04.2019

Po odległym Grudziądzu nadeszła pora na równie odległy Elbląg. Na sobotni wyjazd wyruszamy w sile 2 busów i 4 aut. Udaje się wyruszyć bez zbędnego ogona, która łapiemy na około 100km przed miejscem docelowym. Pod stadionem jesteśmy około 10 minut przed meczem. Miejscowi podrzucają wodę. Dzięki. Wejście na stadion bez żadnych problemów, osoby których zabrakło na liście mogą się dopisać i wejść. W sektorze gości stawiamy się w liczbie 40 osób z mała flaga GKS. Dopingujemy z dłuższymi przerwami.

Olimpia w pierwszej połowie liczebnie jak i wokalnie bardzo słabo. W drugiej połówce coś się rusza, przybywa na sektorze kilka głów i doping po objęciu prowadzenia przez Olimpię znacznie lepszy. Na płocie wieszają jedną flagę Olimpia Elbląg.

Piłkarze przegrywają z ostatnia drużyna tabeli i po meczu pod sektorem muszą wysłuchać kilka gorzkich słów pod swoim adresem, nie zapominamy jednak o mobilizacji ich przed następnym domowym spotkaniem. Powrót przez cała trasę z balastem. Spokój.

[art5]

III LIGA:

AZS Biała Podlaska – Motor Lublin 06.04.2019

Za nami hitowe „domowe” spotkanie rundy wiosennej. W Piszczacu wystawiamy 120-130 osobowy młyn, wieszamy dwie flagi oraz trans „Łojo PDW” Cały mecz prowadzimy dobry doping. Motor obecny z jedna flagą, nie wchodzą do klatki. Liczbowo określą sie sami.

Polonia Warszawa – Ursus Warszawa 06.04.2019

Spartakus Daleszyce – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 06.04.2019

Avia Świdnik – Chełmianka Chełm 06.04.2019

[art5]

Górnik Konin – Bałtyk Gdynia 06.04.2019

Wisła Sandomierz – Hutnik Kraków 07.04.2019

Sloneczne, niedzielne popołudnie spędzamy w dobrze nam znanym Sandomierzu. W sektorze gości meldujemy się w 90 osób, w tym 23 hools GKS-u Bełchatów. Przez większą część meczu dopingujemy naszych grajków w wygranym meczu. Miejscowi prezentują kilka ciekawych opraw z użyciem piro. Podziękowania dla Torfiorzy za wsparcie na kolejnym wyjeździe!

[art5]

Świt Skolwin – Kotwica Kołobrzeg 07.04.2019

W niedzielne popołudnie wypadł nam mało ciekawy wyjazd na Świt Skolwin. Wyjazd jako taki nie był organizowany. Mimo to postanowiło się wybrać na niego 16 fanatyków Kotwicy. W sektorze gości bez większych problemów meldujemy z flagą „Precz z Komuną”. Przez całe spotkanie zagrzewamy dopingiem naszych piłkarzy. Ci na trudnym terenie remisują ostatecznie 1:1. Droga w obie strony bez „zbędnego balastu”: Podziękowania dla wszystkich obecnych !

Stilon Gorzów – Górnik Polkowice 07.04.2019

[art5]

NIŻSZE LIGI:

Jantar Ustka – Gryf Słupsk 06.04.2019

Stal Sanok – Karpaty Krosno 06.04.2019

Tego dnia wystawiamy 300 osoby młyn który solidnie dopinguje piłkarzy w meczu derbowym. Wspiera nas JKS Jarosław w 20 osób oraz Elita Tarnowa 5 osób (Wielkie dzięki za przybycie) na płocie wisza 3 fany „ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY” „BŁONIE EKIPA” oraz naszego FC z Beska. Niestety piłkarza nie udaje się przełamać passy porażek i remisów przez co derby piłkarsko przegrywamy (2:1). Po meczu udajemy się do 1 z wynajętych lokali gdzie trwa integracja do późnych godzin.

Unia Oświęcim – Beskid Andrychów 06.04.2019

[art5]

Promień Żary – Budowlani Lubsko 06.04.2019

Na dzisiejszym meczu zbieramy się w 30 osób, w tym 4 kibiców Miedzi. Na płocie wieszamy flagę „Tylko Promień”. Piłkarze wygrywają mecz 3:2 choć końcówka była niepotrzebnie nerwowa. Walczyć Panowie i aby do celu!

Znicz Biała Piska – Mazur Ełk 06.04.2019

Rafako Racibórz – Odra Wodzisław Śląski 06.04.2019

Bocheński KS – Tarnovia Tarnów 07.04.2019

Pomimo zakazu wyjazdowego postanawiamy wybrać się autokarem na wycieczkę do Bochni. Na sektorze melduje się 45 kibiców w tym 6 osobowa delegacja Cracovii, dzięki! Na płocie wywieszamy małą flagę wyjazdową RT. Sporadycznie dopingujemy a piłkarze podtrzymują serię bez porażki, po bardzo wyrównanym meczu remisują z rywalem 1:1. Po meczu dziękujemy im za walkę i cenny punkt na wyjeździe z sąsiadującym w tabeli BKSem i zawijamy do Tarnowa. Droga w pierwszą stronę bez obstawy, powrót już ze sporym wahadłem.

Włocłavia Włocławek – Unia Janikowo 07.04.2019

Na meczu z Unią Janikowo wystawiamy wspólny około 120 osobowy młyn z chłopakami z Janikowa którzy zjawili się w 27 osób. Sektor ozdabiamy faną Śródmieścia i dwoma flagami Unii. Przez cały mecz lecimy z dobrym dopingiem nie zapominając przy tym o milicjantach, którzy ostatnio nachodzą nas w domach. W drugiej połowie meczu machamy flagami Włocłavii i Unii, a całość dopełnia trans „Włocławek Janikowo” z herbami Zawiszy i ŁKSu. Po meczu zbijamy piony z zawodnikami obu drużyn, którzy dołączyli się do wspólnych śpiewów.

[art5]

Śląsk II Wrocław – Górnik Wałbrzych 07.04.2019

Naprzód Jędrzejów – Granat Skarżysko-Kamienna 07.04.2019

Pogoń Miechów – Orzeł Iwanowice 06.04.2019

Warmia Grajewo – KS Śniadowo 06.04.2019

Małapanew Ozimek – Chemik Kędzierzyn-Koźle 07.04.2019

Na dzisiejszy mecz do Ozimka udajemy się dwiema grupami. Pierwsza rusza ze zbiórki niepełnym autokarem w 31 osób. Druga grupa leci wcześniej inną drogą autami w niecałe 50. Na trasie łapiemy się z Rakowem, który wspiera nas dziś w 35 osób i na chwilę przed meczem meldujemy się na stadionie w 114. Wieszamy dwie flagi, „1947” i „ChB”. Pod koniec pierwszej połowy ubieramy peleryny w barwach i pojawia się trochę dymu ze stroboli do transparentu „Forza Chemicy”. Po przerwie klimat bardziej piknikowy i więcej okrzyków niż dopingu, co nie przeszkodziło jednak piłkarzom w odniesieniu pewnego zwycięstwa. Wielkie podziękowania dla Braci z Częstochowy za wsparcie. Szacunek dla wszystkich obecnych. A w środę wspieramy Przyjaciół w walce o Finał Pucharu.