LIVE: Na Stadionach 04-07.03.2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Stal Mielec – Jagiellonia Białystok 04.03.2022

Relacja Jagiellonii Białystok:

Wczoraj dzięki uprzejmości gospodarzy meldujemy się w Mielcu w 104 osoby + BKKN w 18 osób!

Pogoń Szczecin – Radomiak Radom 04.03.2022

Lechia Gdańsk – Wisła Kraków 05.03.2022

Lech Poznań – Raków Częstochowa 06.03.2022

Górnik Zabrze – Cracovia 06.03.2022

Młode Katowice:
Dzisiejszego dnia wspieramy braci z Zabrza w 103 osoby na meczu domowym z Cracovia. Podróż pociągiem w obie strony (w drodze do Zabrza bez psów). Dziękujemy za konkretną gościnę i do następnego! GieKSa&Górnik

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław 07.03.2022

Relacja Śląska Wrocław:

„NIECH RUSKICH SYMBOLI NIE OGLĄDAJĄ NASZE DZIECI I WNUKI, WYBURZMY PAŁAC KULTURY I NAUKI”
279 Fanatyków Śląska melduje się w poniedziałkowy wieczór w sektorze gości na stadionie Legii. Wspiera nas około 30 fanów Motoru Lublin. Braciom dziękujemy za wsparcie!

I LIGA:

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 04.03.2022

ŁKS Łódź – Korona Kielce 05.03.2022

Stomil Olsztyn – Widzew Łódź 04.03.2022

Relacja GKM Grudziądz:
Do sezonu żużlowego jeszcze trochę czasu, ale my już na szlaku! W piątek w 56 osób wspieraliśmy Stomil na meczu z Widzewem. Konkretny doping, oprawa z piro i na deser płonący dywan z barw Widzewa. Dywan to barwy zdobyte przez nas na mieście, gdy czerwoni jeszcze czasem wychodzili ze swoich nor. Niestety nie udało się wnieść wszystkich barw i połowa dywanu została za płotem (głównie koszulki i bluzy), ale za to Stomil dorzuca zdobyte przez siebie barwy WRWE i ognisko prezentuje się okazale. Dziękujemy przyjaciołom że Stomilu za gościnę!

Tydzień wcześniej nasza delegacja w 5 osób wspierała również Stomil w Kielcach.

Relacja Widzewa Łódź:

Wczoraj na zakazowym wyjeździe w Olsztynie jesteśmy w 475 osób. Z nami na sektorze 19 fanatyków toruńskiej Elany, którzy kolejny raz nas wspierają ( dzięki! ) Mecz to z naszej strony 90 minut dopingu na poziomie, przeplatanego bluzgoteką. RTS wygrywa, a my specjalnie się nie nakręcamy, przed nami jeszcze 12 bardzo trudnych bojów.
Piłka nożna dla kibiców!
Łódzki Widzew na zakazie!

Resovia Rzeszów – GKS Jastrzębie 05.03.2022

Relacja Resovii Rzeszów:

Na meczu wieszamy flagi „W obie strony miasta..”, „Old Scholl”, „Papka PDW” oraz transparenty dla ŚP. Tomka, oraz Ninja – wracaj do zdrowia. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego minutą ciszy czcimy pamięć naszego brata po szalu. W drugiej połowie do dopingu dołącza się już cała trybuna co daje super efekt i mobilizuje naszych piłkarzy, bo wygrywają ten mecz 1:0 i pozostaje się już skupić na wyjeździe do Kielc.

Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice 06.03.2022

II LIGA:

Garbarnia Kraków – Ruch Chorzów 05.03.2022

Pomimo zakazu, Niebiescy pojawili się dzisiaj w Krakowie.

Motor Lublin – Pogoń Siedlce 05.03.2022

Wigry Suwałki – Stal Rzeszów 06.03.2022

Relacja Wigier Suwałki:
Na meczu ze Stalą tworzymy ok. 100-osobowy młyn. Z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w pierwszej połowie spotkania prezentujemy transparenty na 2 kijach z symbolem Polski Walczącej, dodatkowo na płocie wywieszamy trans „Armio Wyklęta SKS pamięta”. Kibice z Rzeszowa zameldowali się na sektorze gości w ok. 180 os. Wywiesili 2 flagi.

NIŻSZE LIGI:

Górnik Konin – Olimpia Koło 05.03.2022

Piast Strzelce Opolskie – Chemik Kędzierzyn-Koźle 05.03.2022

Relacja Chemika:
W sobotę rozpoczęliśmy „wiosnę” wyjazdem do Strzelec Opolskich. Wyruszamy jak zwykle spóźnieni i parę minut po pierwszym gwizdku wchodzimy na obiekt. Jest nas 63 w tym 6 braci z Rakowa mamy ze sobą flagę 1947. Piłkarze przegrywają 3-0. W niedzielę wspieramy w 6 osób Raków na wyjeździe w Poznaniu.