LIVE: ŁKS Łódź – Widzew Łódź 03.05.2022

Witamy na relacji live z 68. Derbów Łodzi pomiędzy ŁKS-em a Widzewem. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Początek spotkania już dziś o godzinie 18:00 na stadionie im. Władysława Króla. Posiadasz jakieś ciekawe materiały (zdjęcia, filmiki) z tego spotkania? Wyślij nam je na FB albo na maila stadionowioprawcy@gmail.com, na pewno je wykorzystamy! Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.

ŁKS Łódź – Widzew Łódź 03.05.2022

Podczas wczorajszych 68. Derbów Łodzi swój żywot zakończyła flaga Pyrusy.

KONIEC MECZU! 68. DERBY ŁODZI DLA WIDZEWA!

19:50 – Po stronie gospodarzy również pojawiła się pirotechnika.

19:45 – Oprawa kibiców Widzewa.

19:40 – Bramka dla Widzewa, ŁKS Łódź 0:1 Widzew Łódź.

19:37 – Drobne problemy Widzewa przy prezentacji swojej oprawy.

19:32 – „NIEWIERNYCH CZEKA ZGUBA, ŁKS NIE ŚPI ŁKS CZUWA”

19:23 – Mecz przerwany.

ŁKS Łódź-Widzew Łódź 03.05.2022

Trwają derby Łodzi ŁKS-Widzew 03.05.2022, mecz przerwany po „wystrzałowej niespodziance” gospodarzy dla gości.

Opublikowany przez To My Kibice Wtorek, 3 maja 2022

19:07 – Wraz z początkiem drugiej połowy, rozpoczął się również doping w sektorze gości.

19:00 – Coraz większa ilość kibiców Widzewa na sektorze gości.

18:22 – Dzisiejsza oprawa kibiców ŁKS-u.

18:15 – 15. minuta spotkania, w dalszym ciągu znaczna ilość kibiców Widzewa czeka pod stadionem.

18:00 – ZACZYNAMY 68. DERBY ŁODZI!

17:50 – Większość kibiców Widzewa niestety nie zobaczy dzisiejszego meczu od pierwszej minuty.

17:40 – Przez problemy podczas wejścia na stadion, dopiero mała grupa Widzewiaków pojawiła się na sektorze gości.

17:32 – „W MIEŚCIE ŁODZI RZĄDZI JEDEN KLUB” – za niespełna 30 minut zaczynamy 68. Derby Łodzi!

17:00 – Mała awantura podczas wejścia na sektor gości, smutni panowie użyli gazu.

16:05 – Pod stadionem, na Widzewiaków czekał komitet powitalny w postaci sympatyków ŁKS-u, których licznie wspierają dzisiaj zgody.

16:10 – Pod stadionem nerwowo, zaczyna się wyłapywanie kibiców Widzewa.

16:05 – Mamy nadzieje, że dzisiaj nie będzie powtórki spod Stadionu Narodowego…

16:00 – Mamy dla Was sporą ilość zdjęć z dzisiejszego przemarszu Widzewa na Derby Łodzi.

14:00 – Zawisza Bydgoszcz w drodze do Łodzi.